DPS
ActiefSamenvatting
DPS is actief sinds 2000 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 8,6 mln en een nettoresultaat van € 834.356. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 29% van 2.756 sectorgenoten (NACE 82, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
- Personeel
- 58,5 VTE
- Eigen vermogen
- € 8,6 mln
- Overschot
- € 834.356
Waarom 94verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 1,23, liquide middelen € 29,5 mlnOmvang: omzet € 9,9 mln, 58,5 VTE, balanstotaal € 45,0 mlnSector NACE 82Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Hoe berekend
De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 82, middelgroot): beter dan 24% op solvabiliteit, 80% op liquiditeit, 56% op rentabiliteit en 52% op groei.
De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
Signalen
Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 82) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
- Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
- Benoeming: MOORE AUDIT BV (commissaris)Vaste vertegenwoordiger: Maud Turcq
- Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren
Het bedrijfsresultaat daalt twee jaar op rij; 2025 ligt 80% onder 2024 en is het laagste resultaat in de beschikbare reeks.
Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Wat de onderneming bezit (totaal activa), hoeveel daarvan van haarzelf is (eigen vermogen) en hoeveel ze verschuldigd is.
Kortlopende bezittingen min kortlopende schulden. Boven nul kan de onderneming haar rekeningen op korte termijn betalen.
Hoeveel van elke euro omzet overblijft uit de bedrijfsvoering (EBIT-marge) en wat de bezittingen opbrengen (rendabiliteit).
Welk deel van de onderneming met eigen middelen gefinancierd is. Hoe hoger, hoe beter ze een klap opvangt.
Kortlopende bezittingen per euro kortlopende schulden. Boven 1 zijn de schulden op korte termijn gedekt.
Het gemiddelde personeel in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
Sector: de middelste helft van NACE 82: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).
Lotgenoten
Historische waarnemingVan de 733 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,0% binnen 24 maanden failliet en bestaat 97,4% nog.
- Middelgroot
- 20 jaar of ouder
- solvabiliteit 10 tot 30%
- winst onder 5% van de balans
Van nog 0,3% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.
Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van < 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.
Hoe betrouwbaar is deze regel?
Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 1,0% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.
Een waarneming over 733 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfsopbrengsten70/76A | - | - | - | - | - | - | - | € 10,2 mln | - |
| Omzet70 | - | - | - | - | - | - | € 10,1 mln | € 9,9 mln | ▼ 1,3% |
| Andere bedrijfsopbrengsten74 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,2 mln | - |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | € 0,02 mln | - | - | - | € 0,03 mln | - |
| Bedrijfskosten60/66A | - | - | - | - | - | - | - | € 10,1 mln | - |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61 | - | - | - | - | - | - | € 5,5 mln | - | - |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60 | - | - | - | - | - | - | - | € 2,2 mln | - |
| Aankopen600/8 | - | - | - | - | - | - | - | € 2,2 mln | - |
| Diensten en diverse goederen61 | - | - | - | - | - | - | - | € 3,7 mln | - |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 1,2 mln | € 3,4 mln | € 4,0 mln | € 4,1 mln | € 4,0 mln | ▼ 0,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 28,5% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4 | - | - | - | € 0,008 mln | € 0,06 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,01 mln | ▲ 23,6% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | € 0,06 mln | € 0,04 mln | ▼ 40,2% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | - | € 0,01 mln | - | - | - | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 1,4 mln | € 1,6 mln | € 1,9 mln | € 1,9 mln | € 4,0 mln | € 5,2 mln | € 4,9 mln | - | - |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 1,1 mln | € 0,6 mln | € 0,1 mln | ▼ 79,7% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 457 | € 0,08 mln | € 0,4 mln | € 1,1 mln | € 0,9 mln | ▼ 17,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,005 mln | € 457 | € 0,08 mln | € 0,4 mln | € 1,1 mln | € 0,9 mln | ▼ 17,8% |
| Opbrengsten uit vlottende activa751 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,5 mln | - |
| Andere financiële opbrengsten752/9 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,4 mln | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,3 mln | -€ 0,2 mln | € 0,02 mln | € 0,05 mln | ▲ 210% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0,3 mln | -€ 0,2 mln | € 0,02 mln | € 0,05 mln | ▲ 210% |
| Kosten van schulden650 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,03 mln | - |
| Waardeverminderingen op vlottende activa andere dan voorraden, bestellingen in uitvoering en handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)651 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,001 mln | - |
| Andere financiële kosten652/9 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,02 mln | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,02 mln | € 1,6 mln | € 1,7 mln | € 1,0 mln | ▼ 43,1% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | - | - | € 0,003 mln | € 0 | € 0,002 mln | € 0,08 mln | € 0,3 mln | € 0,1 mln | ▼ 57,5% |
| Belastingen670/3 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,1 mln | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,02 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | € 0,8 mln | ▼ 39,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,02 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | € 0,8 mln | ▼ 39,7% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 10,3 mln | € 11,0 mln | € 10,5 mln | € 18,8 mln | € 36,0 mln | € 37,3 mln | € 38,8 mln | € 45,0 mln | ▲ 15,9% |
| Vaste activa21/28 | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | ▼ 7,4% |
| Immateriële vaste activa21 | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0 | € 0,07 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | ▲ 2,3% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 12,2% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,005 mln | ▼ 53,2% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,02 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,02 mln | ▲ 1.215% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▼ 27,0% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | - | € 0,05 mln | € 0,07 mln | € 0,08 mln | € 0,09 mln | ▲ 11,9% |
| Financiële vaste activa28 | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▼ 0,3% |
| Andere financiële vaste activa284/8 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,2 mln | - |
| Vorderingen en borgtochten in contanten285/8 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,2 mln | - |
| Vlottende activa29/58 | € 9,8 mln | € 10,3 mln | € 9,9 mln | € 18,3 mln | € 35,4 mln | € 37,0 mln | € 38,3 mln | € 44,5 mln | ▲ 16,2% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | - | € 3,0 mln | € 3,0 mln | € 3,0 mln | € 1,8 mln | € 1,2 mln | ▼ 32,5% |
| Overige vorderingen291 | - | - | - | € 3,0 mln | € 3,0 mln | € 3,0 mln | € 1,8 mln | € 1,2 mln | ▼ 32,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,8 mln | € 1,1 mln | € 2,1 mln | € 2,7 mln | ▲ 26,5% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 1,0 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | ▼ 13,7% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,07 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 1,2 mln | € 1,9 mln | ▲ 55,8% |
| Geldbeleggingen50/53 | - | - | - | - | € 3,4 mln | € 3,9 mln | € 12,7 mln | € 10,9 mln | ▼ 13,8% |
| Liquide middelen54/58 | € 9,3 mln | € 9,8 mln | € 9,6 mln | € 14,8 mln | € 28,0 mln | € 28,5 mln | € 21,3 mln | € 29,5 mln | ▲ 38,2% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,05 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 46,6% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 10,3 mln | € 11,0 mln | € 10,5 mln | € 18,8 mln | € 36,0 mln | € 37,3 mln | € 38,8 mln | € 45,0 mln | ▲ 15,9% |
| Eigen vermogen10/15 | € 3,7 mln | € 4,0 mln | € 4,4 mln | € 4,8 mln | € 4,9 mln | € 6,4 mln | € 7,7 mln | € 8,6 mln | ▲ 10,8% |
| Reserves13 | - | - | - | € 1,3 mln | € 1,4 mln | € 2,0 mln | € 2,1 mln | € 2,3 mln | ▲ 6,7% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 2,2 mln | € 2,5 mln | € 3,1 mln | € 3,4 mln | € 3,4 mln | € 4,4 mln | € 5,6 mln | € 6,3 mln | ▲ 12,3% |
| Schulden17/49 | € 6,6 mln | € 7,0 mln | € 6,1 mln | € 14,0 mln | € 31,1 mln | € 31,0 mln | € 31,1 mln | € 36,4 mln | ▲ 17,2% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | - | - | - | - | - | - | - | € 0 | - |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | - | - | - | - | € 0 | - |
| Overige leningen174 | - | - | - | - | - | - | - | € 0 | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 6,4 mln | € 6,8 mln | € 5,9 mln | € 13,8 mln | € 30,8 mln | € 30,7 mln | € 30,8 mln | € 36,1 mln | ▲ 17,4% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,2 mln | - |
| Overige leningen439 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,2 mln | - |
| Handelsschulden44 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,7 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 1,3 mln | € 1,1 mln | ▼ 10,1% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,7 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 1,3 mln | € 1,1 mln | ▼ 10,1% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | € 12,6 mln | € 29,1 mln | € 28,8 mln | € 28,3 mln | € 33,6 mln | ▲ 18,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,7 mln | € 0,8 mln | € 0,8 mln | € 0,8 mln | ▼ 4,1% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 3,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | ▼ 4,1% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 3,6% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,02 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | € 0,8 mln | ▼ 39,7% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 28,5% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | € 0,3 mln | € 1,8 mln | € 1,5 mln | € 0,9 mln | ▼ 38,7% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 0,4 mln | -€ 0,07 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,3 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,3 mln | -€ 0,06 mln | ▲ 80,8% |
| Verandering liquide middelen | - | € 0,5 mln | -€ 0,2 mln | € 5,2 mln | € 13,3 mln | € 0,5 mln | -€ 7,2 mln | € 8,1 mln | - |
Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 20 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie |
|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 26-06-2026 | 2026-00203549 |
| 31-12-2024 | verkort schema | 18-07-2025 | 2025-00289308 |
| 31-12-2023 | verkort schema | 24-07-2024 | 2024-00282857 |
| 31-12-2022 | verkort schema | 13-07-2023 | 2023-00259456 |
| 31-12-2021 | verkort schema | 31-08-2022 | 2022-20424166 |
| 31-12-2020 | verkort schema | 05-08-2021 | 2021-46200578 |
| 31-12-2019 | verkort schema | 27-07-2020 | 2020-34800359 |
| 31-12-2018 | verkort schema | 19-08-2019 | 2019-47600400 |
| 31-12-2017 | verkort schema | 17-07-2018 | 2018-34200503 |
| 31-12-2016 | verkort schema | 26-07-2017 | 2017-37100281 |
Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 tot 2025 · 6 vermeldingen · € 17.466 toegekend · € 17.466 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | € 3.239 | € 3.239 |
| 2024 | 2 | € 5.915 | € 5.915 |
| 2023 | 2 | € 6.068 | € 6.068 |
| 2022 | 1 | € 2.244 | € 2.244 |
Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Een VZW heeft geen aandeelhouders of kapitaal.
Geschiedenis
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
24-07
Staatsblad-akte
Benoeming: MOORE AUDIT BV (commissaris)Vaste vertegenwoordiger: Maud Turcq3 vaststellingen ▸
- Algemene vergadering, 31-01-2025
- Benoeming commissaris, MOORE AUDIT BV (commissaris)
- Vaste vertegenwoordiger, Maud Turcq
11-04
Staatsblad-akte
Ontslag: Nico Daenens (bestuurder categorie A)Benoeming: Vebeda Management (bestuurder categorie A) · Vaste vertegenwoordiger: Nico Daanens · Kwijting bestuurder5 vaststellingen ▸
- Algemene vergadering, 23-12-2024
- Ontslag bestuurder, Nico Daenens (bestuurder categorie A)
- Kwijting bestuurder, Nico Daenens
- Benoeming bestuurder, Vebeda Management (bestuurder categorie A)
- Vaste vertegenwoordiger, Nico Daanens
02-12
Staatsblad-akte
Statutenwijziging · NaamNaamswijziging4 vaststellingen ▸
- Algemene vergadering, 15-11-2024
- Naamswijziging, DPS
- Statutenwijziging, 1
- Overige bepaling, bijhouden en ter beschikking houden van verenigingsdossier ten aanzien van bevoegde inspectiediensten via artikel 19, eenparigheid van stemmen
Toon oudere gebeurtenissen
Over de niet-gelezen akten
Van de 13 Staatsblad-akten die wij van deze onderneming kennen, zijn er 3 gelezen. De 10 andere zijn nog niet gelezen: wat daarin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
KBO-gegevens
Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.
Stand van het register op 16 oktober 2026 · Peppol Directory
Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.
Erkenningen · vergunningen · registraties
Legal Entity Identifier
Omgevingsvergunningen
Bron: Omgevingsloket Vlaanderen. Alleen Vlaanderen: Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.
Vestigingen & vastgoed
5 vestigingseenheden
5 percelen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 34040C1052/00R000 | Vlaanderen | 6.374 m² | 1 · 959 m² | 8,1 m · 1 |
| 11811L3925/00Z003 | Vlaanderen | 2.930 m² | 1 · 3.043 m² | 1,8 m |
| 44809I0554/00Z000 | Vlaanderen | 2.542 m² | 1 · 622 m² | 16,6 m · 5 |
| 36011F0240/00V000 | Vlaanderen | 630 m² | 1 · 308 m² | 17,0 m · 4 |
| 41002B0204/00N008 | Vlaanderen | 204 m² | 1 · 157 m² | 11,3 m · 3 |
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Statuten
- VolmachtEen bijzondere opdracht waarmee iemand namens de vennootschap één of meer handelingen mag stellen.
- Eén bepaling in de akte
Uit de akten gelezen: 1 bepaling, akte 24-07-2025