WISE MEDIA GROUP: wat veranderde er
WISE MEDIA GROUP
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 144.911
stijging van € 144.911 (+63,4%), van € 228.529 naar € 373.441
vooral door Geldbeleggingen (+€ 125.000) en Resultaat van het boekjaar (+€ 96.638)
- Geldbeleggingen -€ 125.000
daling van € 125.000 (-34,6%), van € 360.895 naar € 235.895
- Materiële vaste activa -€ 38.080
daling van € 38.080 (-19,3%), van € 197.361 naar € 159.281
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 19.162
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 25.848
daling van € 25.848 (-20,9%), van € 123.857 naar € 98.009
waarvan Handelsvorderingen: -€ 32.062
- Reserves -€ 111.502
daling van € 111.502 (-16,5%), van € 675.923 naar € 564.421
waarvan Beschikbare reserves: -€ 111.502
- Overige schulden +€ 69.128
stijging van € 69.128 (+60,9%), van € 113.548 naar € 182.676
- Schulden op meer dan één jaar -€ 11.950
daling van € 11.950 (-19,6%), van € 60.904 naar € 48.954
- Handelsschulden -€ 11.505
daling van € 11.505 (-75,2%), van € 15.308 naar € 3.803
- Bruto bedrijfsmarge -€ 61.509
daling van € 61.509 (-24,0%), van € 255.825 naar € 194.316
- Belastingen -€ 18.887
daling van € 18.887 (-31,4%), van € 60.171 naar € 41.284
- Financiële opbrengsten +€ 11.495
stijging van € 11.495 (+1.126%), van € 1.021 naar € 12.516
- Financiële kosten +€ 10.783
stijging van € 10.783 (+216%), van € 4.987 naar € 15.770
- Personeelskosten +€ 4.335
nieuw in 2025: € 4.335
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 929.215 | € 873.528 | -€ 55.687 | -6,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 208.728 | € 164.479 | -€ 44.249 | -21,2% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 10.877 | € 4.708 | -€ 6.169 | -56,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 197.361 | € 159.281 | -€ 38.080 | -19,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 124.406 | € 105.244 | -€ 19.162 | -15,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 6.289 | € 3.421 | -€ 2.868 | -45,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 66.666 | € 50.616 | -€ 16.050 | -24,1% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 490 | € 490 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 720.488 | € 709.049 | -€ 11.439 | -1,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 123.857 | € 98.009 | -€ 25.848 | -20,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 117.316 | € 85.253 | -€ 32.062 | -27,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.541 | € 12.756 | +€ 6.215 | +95,0% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 360.895 | € 235.895 | -€ 125.000 | -34,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 228.529 | € 373.441 | +€ 144.911 | +63,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 7.207 | € 1.705 | -€ 5.502 | -76,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 929.215 | € 873.528 | -€ 55.687 | -6,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 694.523 | € 583.021 | -€ 111.502 | -16,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 675.923 | € 564.421 | -€ 111.502 | -16,5% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 674.063 | € 562.561 | -€ 111.502 | -16,5% |
| Schulden | 17/49 | € 234.692 | € 290.507 | +€ 55.815 | +23,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 60.904 | € 48.954 | -€ 11.950 | -19,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 60.904 | € 48.954 | -€ 11.950 | -19,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 169.887 | € 230.539 | +€ 60.653 | +35,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 11.735 | € 11.950 | +€ 215 | +1,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 15.308 | € 3.803 | -€ 11.505 | -75,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 15.308 | € 3.803 | -€ 11.505 | -75,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 29.296 | € 32.110 | +€ 2.815 | +9,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 24.000 | € 28.015 | +€ 4.014 | +16,7% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 5.295 | € 4.096 | -€ 1.200 | -22,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 113.548 | € 182.676 | +€ 69.128 | +60,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 3.902 | € 11.014 | +€ 7.112 | +182% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 4.335 | +€ 4.335 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 45.623 | € 44.816 | -€ 807 | -1,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.415 | € 3.988 | +€ 574 | +16,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 255.825 | € 194.316 | -€ 61.509 | -24,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 206.787 | € 141.176 | -€ 65.611 | -31,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.021 | € 12.516 | +€ 11.495 | +1.126% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.021 | € 12.516 | +€ 11.495 | +1.126% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.987 | € 15.770 | +€ 10.783 | +216% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.987 | € 15.770 | +€ 10.783 | +216% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 202.821 | € 137.922 | -€ 64.899 | -32,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 60.171 | € 41.284 | -€ 18.887 | -31,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 142.650 | € 96.638 | -€ 46.012 | -32,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 142.650 | € 96.638 | -€ 46.012 | -32,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.