VENLI: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
VENLI
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 9.820
stijging van € 9.820 (+137%), van € 7.189 naar € 17.009
vooral door Overige schulden (+€ 12.590) en Afschrijvingen (+€ 8.392)
- Voorraden en bestellingen -€ 6.579
daling van € 6.579 (-41,0%), van € 16.033 naar € 9.453
- Materiële vaste activa +€ 5.749
stijging van € 5.749 (+439%), van € 1.309 naar € 7.059
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 4.930
- Immateriële vaste activa -€ 5.162
daling van € 5.162 (-55,1%), van € 9.361 naar € 4.199
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 1.900
daling van € 1.900 (-37,5%), van € 5.060 naar € 3.160
- Overgedragen winst (verlies) -€ 12.879
daling van € 12.879, van € 6.268 naar -€ 6.611
- Overige schulden +€ 12.590
stijging van € 12.590 (+56,1%), van € 22.458 naar € 35.048
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 1.579
stijging van € 1.579 (+36,8%), van € 4.286 naar € 5.865
- Handelsschulden +€ 789
stijging van € 789 (+50,8%), van € 1.554 naar € 2.342
- Ontvangen vooruitbetalingen +€ 573
stijging van € 573 (+62,7%), van € 914 naar € 1.487
- Bruto bedrijfsmarge -€ 14.039
daling van € 14.039, van € 11.062 naar -€ 2.978
- Afschrijvingen +€ 2.609
stijging van € 2.609 (+45,1%), van € 5.783 naar € 8.392
- Belastingen -€ 1.040
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.040)
- Financiële kosten +€ 886
stijging van € 886 (+280%), van € 316 naar € 1.203
- Andere bedrijfskosten +€ 225
stijging van € 225 (+264%), van € 85 naar € 310
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 38.984 | € 41.634 | +€ 2.650 | +6,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 10.671 | € 11.257 | +€ 587 | +5,5% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 9.361 | € 4.199 | -€ 5.162 | -55,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.309 | € 7.059 | +€ 5.749 | +439% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 819 | +€ 819 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.309 | € 6.240 | +€ 4.930 | +377% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 28.313 | € 30.376 | +€ 2.063 | +7,3% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 16.033 | € 9.453 | -€ 6.579 | -41,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 16.033 | € 9.453 | -€ 6.579 | -41,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.060 | € 3.160 | -€ 1.900 | -37,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.060 | € 3.160 | -€ 1.900 | -37,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.189 | € 17.009 | +€ 9.820 | +137% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 33 | € 755 | +€ 722 | +2.219% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 38.984 | € 41.634 | +€ 2.650 | +6,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 9.768 | -€ 3.111 | -€ 12.879 | |
| Inbreng | 10/11 | € 3.500 | € 3.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 6.268 | -€ 6.611 | -€ 12.879 | |
| Schulden | 17/49 | € 29.216 | € 44.745 | +€ 15.529 | +53,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 29.212 | € 44.742 | +€ 15.530 | +53,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.554 | € 2.342 | +€ 789 | +50,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.554 | € 2.342 | +€ 789 | +50,8% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 914 | € 1.487 | +€ 573 | +62,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.286 | € 5.865 | +€ 1.579 | +36,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.286 | € 5.865 | +€ 1.579 | +36,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 22.458 | € 35.048 | +€ 12.590 | +56,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 5 | € 3 | -€ 2 | -35,1% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 3.054 | - | -€ 3.054 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.783 | € 8.392 | +€ 2.609 | +45,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 85 | € 310 | +€ 225 | +264% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.062 | -€ 2.978 | -€ 14.039 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 5.194 | -€ 11.679 | -€ 16.873 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 12 | € 3 | -€ 9 | -75,5% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 12 | € 3 | -€ 9 | -75,5% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 316 | € 1.203 | +€ 886 | +280% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 316 | € 1.203 | +€ 886 | +280% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 4.890 | -€ 12.879 | -€ 17.769 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.040 | - | -€ 1.040 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 3.850 | -€ 12.879 | -€ 16.729 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 3.850 | -€ 12.879 | -€ 16.729 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.