ULTIMI: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
ULTIMI
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 194.483
stijging van € 194.483 (+92,6%), van € 210.137 naar € 404.620
waarvan Handelsvorderingen: +€ 220.438
- Liquide middelen +€ 47.677
stijging van € 47.677 (+17,0%), van € 279.854 naar € 327.531
vooral door Ontvangen vooruitbetalingen (+€ 235.373) en Afschrijvingen (+€ 49.103)
- Voorraden en bestellingen +€ 35.709
stijging van € 35.709 (+142%), van € 25.180 naar € 60.890
- Ontvangen vooruitbetalingen +€ 235.373
stijging van € 235.373 (+190%), van € 123.630 naar € 359.003
- Handelsschulden +€ 38.787
stijging van € 38.787 (+26,1%), van € 148.681 naar € 187.468
- Reserves +€ 11.384
stijging van € 11.384 (+2,8%), van € 409.677 naar € 421.061
- Schulden op meer dan één jaar -€ 10.519
daling van € 10.519 (-41,4%), van € 25.422 naar € 14.902
- Waardeverminderingen +€ 65.533
stijging van € 65.533, van -€ 65.533 naar € 0
- Personeelskosten +€ 30.573
stijging van € 30.573 (+12,1%), van € 251.936 naar € 282.509
- Andere bedrijfskosten -€ 30.481
daling van € 30.481 (-81,4%), van € 37.464 naar € 6.983
- Belastingen -€ 15.825
daling van € 15.825 (-72,9%), van € 21.718 naar € 5.894
- Afschrijvingen -€ 15.025
daling van € 15.025 (-23,4%), van € 64.128 naar € 49.103
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 752.434 | € 1.031.163 | +€ 278.729 | +37,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 231.728 | € 225.287 | -€ 6.441 | -2,8% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 5.878 | € 4.275 | -€ 1.603 | -27,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 197.743 | € 203.059 | +€ 5.316 | +2,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 67.574 | € 63.080 | -€ 4.493 | -6,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 62.347 | € 64.860 | +€ 2.513 | +4,0% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 36.140 | € 27.680 | -€ 8.460 | -23,4% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 31.681 | € 47.439 | +€ 15.757 | +49,7% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 28.107 | € 17.952 | -€ 10.155 | -36,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 520.706 | € 805.877 | +€ 285.171 | +54,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 25.180 | € 60.890 | +€ 35.709 | +142% |
| Voorraden | 30/36 | € 25.180 | € 60.890 | +€ 35.709 | +142% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 210.137 | € 404.620 | +€ 194.483 | +92,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 150.551 | € 370.989 | +€ 220.438 | +146% |
| Overige vorderingen | 41 | € 59.586 | € 33.631 | -€ 25.955 | -43,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 279.854 | € 327.531 | +€ 47.677 | +17,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 5.535 | € 12.836 | +€ 7.301 | +132% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 752.434 | € 1.031.163 | +€ 278.729 | +37,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 434.677 | € 446.061 | +€ 11.384 | +2,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 409.677 | € 421.061 | +€ 11.384 | +2,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 409.677 | € 421.061 | +€ 11.384 | +2,8% |
| Schulden | 17/49 | € 317.756 | € 585.102 | +€ 267.346 | +84,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 25.422 | € 14.902 | -€ 10.519 | -41,4% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 25.422 | € 14.902 | -€ 10.519 | -41,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 292.335 | € 567.311 | +€ 274.976 | +94,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 10.519 | € 10.519 | = | 0,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 148.681 | € 187.468 | +€ 38.787 | +26,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 148.681 | € 187.468 | +€ 38.787 | +26,1% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 123.630 | € 359.003 | +€ 235.373 | +190% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.505 | € 3.887 | -€ 5.617 | -59,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.033 | € 1.764 | -€ 6.269 | -78,0% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.472 | € 2.124 | +€ 652 | +44,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | € 6.434 | +€ 6.434 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | € 2.889 | +€ 2.889 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 1.924 | +€ 1.924 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 251.936 | € 282.509 | +€ 30.573 | +12,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 64.128 | € 49.103 | -€ 15.025 | -23,4% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | -€ 65.533 | € 0 | +€ 65.533 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 37.464 | € 6.983 | -€ 30.481 | -81,4% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 5.449 | € 0 | -€ 5.449 | -100% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 362.294 | € 359.364 | -€ 2.930 | -0,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 68.851 | € 20.768 | -€ 48.083 | -69,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.288 | € 2.539 | -€ 749 | -22,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.288 | € 2.539 | -€ 749 | -22,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.783 | € 6.029 | +€ 3.246 | +117% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.783 | € 6.029 | +€ 3.246 | +117% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 69.355 | € 17.277 | -€ 52.078 | -75,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 21.718 | € 5.894 | -€ 15.825 | -72,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 47.637 | € 11.384 | -€ 36.253 | -76,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 47.637 | € 11.384 | -€ 36.253 | -76,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.