Teker Group: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Teker Group
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 49.619
stijging van € 49.619 (+361%), van € 13.735 naar € 63.354
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 51.156
- Liquide middelen -€ 20.576
niet meer vermeld in 2025 (was € 20.576)
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 61.904) en Resultaat van het boekjaar (-€ 41.400)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 16.754
daling van € 16.754 (-33,1%), van € 50.557 naar € 33.802
waarvan Overige vorderingen: -€ 8.774
- Overgedragen winst (verlies) -€ 44.982
niet meer vermeld in 2025 (was € 44.982)
- Schulden op meer dan één jaar +€ 32.111
nieuw in 2025: € 32.111
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 21.772
nieuw in 2025: € 21.772
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 14.919
nieuw in 2025: € 14.919
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 9.655
daling van € 9.655 (-36,4%), van € 26.492 naar € 16.837
waarvan Belastingen: -€ 9.995
- Bruto bedrijfsmarge -€ 85.318
daling van € 85.318 (-88,0%), van € 96.930 naar € 11.612
- Belastingen -€ 10.142
daling van € 10.142 (-97,8%), van € 10.368 naar € 225
- Afschrijvingen +€ 9.379
stijging van € 9.379 (+323%), van € 2.906 naar € 12.285
- Waardeverminderingen -€ 8.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 8.000)
- Andere bedrijfskosten +€ 3.711
stijging van € 3.711 (+158%), van € 2.354 naar € 6.065
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 84.868 | € 97.586 | +€ 12.718 | +15,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 13.735 | € 63.354 | +€ 49.619 | +361% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 13.735 | € 63.354 | +€ 49.619 | +361% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.924 | € 4.387 | -€ 1.537 | -26,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 7.811 | € 58.967 | +€ 51.156 | +655% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 71.133 | € 34.232 | -€ 36.901 | -51,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 50.557 | € 33.802 | -€ 16.754 | -33,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 31.989 | € 24.008 | -€ 7.981 | -24,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 18.568 | € 9.795 | -€ 8.774 | -47,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 20.576 | - | -€ 20.576 | |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 430 | +€ 430 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 84.868 | € 97.586 | +€ 12.718 | +15,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 47.482 | € 6.082 | -€ 41.400 | -87,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | - | € 3.582 | +€ 3.582 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 3.582 | +€ 3.582 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 44.982 | - | -€ 44.982 | |
| Schulden | 17/49 | € 37.386 | € 91.504 | +€ 54.118 | +145% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 32.111 | +€ 32.111 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 32.111 | +€ 32.111 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 37.386 | € 59.393 | +€ 22.007 | +58,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 21.772 | +€ 21.772 | |
| Financiële schulden | 43 | - | € 14.919 | +€ 14.919 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 14.919 | +€ 14.919 | |
| Handelsschulden | 44 | € 10.893 | € 5.865 | -€ 5.029 | -46,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 10.893 | € 5.865 | -€ 5.029 | -46,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 26.492 | € 16.837 | -€ 9.655 | -36,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 25.298 | € 15.303 | -€ 9.995 | -39,5% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.195 | € 1.534 | +€ 340 | +28,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 29.174 | € 30.422 | +€ 1.249 | +4,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.906 | € 12.285 | +€ 9.379 | +323% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 8.000 | - | -€ 8.000 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.354 | € 6.065 | +€ 3.711 | +158% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 96.930 | € 11.612 | -€ 85.318 | -88,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 54.496 | -€ 37.161 | -€ 91.657 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 228 | +€ 228 | +151.733% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 228 | +€ 228 | +151.733% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.063 | € 4.242 | +€ 179 | +4,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.063 | € 4.242 | +€ 179 | +4,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 50.434 | -€ 41.175 | -€ 91.609 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.368 | € 225 | -€ 10.142 | -97,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 40.066 | -€ 41.400 | -€ 81.466 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 40.066 | -€ 41.400 | -€ 81.466 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.