SADMAN: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
SADMAN
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 6.296
daling van € 6.296 (-63,2%), van € 9.968 naar € 3.673
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 1.193
daling van € 1.193 (-51,7%), van € 2.307 naar € 1.114
- Schulden op meer dan één jaar -€ 4.461
niet meer vermeld in 2025 (was € 4.461)
- Overige schulden -€ 3.872
niet meer vermeld in 2025 (was € 3.872)
- Financiële kosten +€ 1.482
stijging van € 1.482 (+158%), van € 939 naar € 2.421
- Andere bedrijfskosten -€ 996
daling van € 996 (-44,6%), van € 2.232 naar € 1.236
- Bruto bedrijfsmarge -€ 304
daling van € 304 (-2,5%), van € 12.161 naar € 11.857
- Belastingen +€ 289
stijging van € 289 (+29,4%), van € 983 naar € 1.272
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 66.198 | € 57.950 | -€ 8.248 | -12,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 13.468 | € 6.673 | -€ 6.796 | -50,5% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 3.500 | € 3.000 | -€ 500 | -14,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 9.968 | € 3.673 | -€ 6.296 | -63,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.968 | € 3.673 | -€ 6.296 | -63,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 52.730 | € 51.278 | -€ 1.452 | -2,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 45.300 | € 45.100 | -€ 200 | -0,4% |
| Voorraden | 30/36 | € 45.300 | € 45.100 | -€ 200 | -0,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.307 | € 1.114 | -€ 1.193 | -51,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.307 | € 1.114 | -€ 1.193 | -51,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 4.107 | € 4.055 | -€ 52 | -1,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.017 | € 1.009 | -€ 8 | -0,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 66.198 | € 57.950 | -€ 8.248 | -12,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 37.275 | € 37.407 | +€ 132 | +0,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 29.215 | € 29.347 | +€ 132 | +0,5% |
| Schulden | 17/49 | € 28.923 | € 20.543 | -€ 8.380 | -29,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 4.461 | - | -€ 4.461 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 4.461 | - | -€ 4.461 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 24.462 | € 20.543 | -€ 3.919 | -16,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 4.270 | € 4.461 | +€ 192 | +4,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 12.204 | € 12.326 | +€ 123 | +1,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 12.204 | € 12.326 | +€ 123 | +1,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.116 | € 3.755 | -€ 361 | -8,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.116 | € 3.755 | -€ 361 | -8,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.872 | - | -€ 3.872 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.796 | € 6.796 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.232 | € 1.236 | -€ 996 | -44,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 12.161 | € 11.857 | -€ 304 | -2,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 3.133 | € 3.825 | +€ 692 | +22,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 939 | € 2.421 | +€ 1.482 | +158% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 939 | € 2.421 | +€ 1.482 | +158% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.194 | € 1.404 | -€ 789 | -36,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 983 | € 1.272 | +€ 289 | +29,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.211 | € 132 | -€ 1.078 | -89,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.211 | € 132 | -€ 1.078 | -89,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.