Nymanco: wat veranderde er
Nymanco
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 55.505
daling van € 55.505 (-16,5%), van € 336.206 naar € 280.701
waarvan Overige vorderingen: -€ 55.505
- Liquide middelen -€ 16.000
daling van € 16.000 (-20,2%), van € 79.218 naar € 63.218
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 115.861) en Handelsschulden (-€ 78.457)
- Materiële vaste activa -€ 10.030
niet meer vermeld in 2025 (was € 10.030)
- Handelsschulden -€ 78.457
daling van € 78.457 (-98,9%), van € 79.354 naar € 897
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 10.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 10.000)
- Overige schulden +€ 5.732
stijging van € 5.732 (+7,6%), van € 75.371 naar € 81.103
- Bruto bedrijfsmarge +€ 14.293
stijging van € 14.293 (+9,0%), van € 158.810 naar € 173.103
- Financiële opbrengsten -€ 14.117
daling van € 14.117 (-50,7%), van € 27.864 naar € 13.747
- Afschrijvingen -€ 13.264
daling van € 13.264 (-56,9%), van € 23.294 naar € 10.030
- Andere bedrijfskosten +€ 10.701
stijging van € 10.701 (+415%), van € 2.579 naar € 13.280
- Financiële kosten -€ 4.154
daling van € 4.154 (-97,5%), van € 4.261 naar € 107
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 425.454 | € 343.919 | -€ 81.535 | -19,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 10.030 | - | -€ 10.030 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 10.030 | - | -€ 10.030 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 10.030 | - | -€ 10.030 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 415.424 | € 343.919 | -€ 71.505 | -17,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 336.206 | € 280.701 | -€ 55.505 | -16,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 48.400 | € 48.400 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 287.806 | € 232.301 | -€ 55.505 | -19,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 79.218 | € 63.218 | -€ 16.000 | -20,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 425.454 | € 343.919 | -€ 81.535 | -19,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 190.905 | € 190.905 | = | 0,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 173.550 | € 173.550 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 17.355 | € 17.355 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 17.355 | € 17.355 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 17.355 | € 17.355 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 234.549 | € 153.014 | -€ 81.535 | -34,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 234.549 | € 153.014 | -€ 81.535 | -34,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 10.000 | - | -€ 10.000 | |
| Handelsschulden | 44 | € 79.354 | € 897 | -€ 78.457 | -98,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 79.354 | € 897 | -€ 78.457 | -98,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 69.824 | € 71.014 | +€ 1.190 | +1,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 69.824 | € 71.014 | +€ 1.190 | +1,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 75.371 | € 81.103 | +€ 5.732 | +7,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 23.294 | € 10.030 | -€ 13.264 | -56,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.579 | € 13.280 | +€ 10.701 | +415% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 158.810 | € 173.103 | +€ 14.293 | +9,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 132.937 | € 149.793 | +€ 16.856 | +12,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 27.864 | € 13.747 | -€ 14.117 | -50,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 27.864 | € 13.747 | -€ 14.117 | -50,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.261 | € 107 | -€ 4.154 | -97,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.261 | € 107 | -€ 4.154 | -97,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 156.540 | € 163.433 | +€ 6.893 | +4,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 48.867 | € 47.572 | -€ 1.295 | -2,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 107.673 | € 115.861 | +€ 8.188 | +7,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 107.673 | € 115.861 | +€ 8.188 | +7,6% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.