NextCode: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
NextCode
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 37.609
stijging van € 37.609 (+54,4%), van € 69.130 naar € 106.738
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 48.152) en Afschrijvingen (+€ 1.843)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 2.845
stijging van € 2.845 (+22,6%), van € 12.603 naar € 15.448
waarvan Handelsvorderingen: +€ 1.917
- Reserves +€ 46.486
stijging van € 46.486 (+66,8%), van € 69.625 naar € 116.111
- Overige schulden -€ 3.717
daling van € 3.717 (-47,7%), van € 7.800 naar € 4.083
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 2.739
daling van € 2.739 (-26,9%), van € 10.166 naar € 7.427
waarvan Belastingen: -€ 2.695
- Bruto bedrijfsmarge -€ 28.161
daling van € 28.161 (-29,7%), van € 94.732 naar € 66.571
- Belastingen -€ 5.766
daling van € 5.766 (-31,4%), van € 18.338 naar € 12.572
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 89.966 | € 129.364 | +€ 39.398 | +43,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 5.119 | € 4.814 | -€ 305 | -6,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 5.119 | € 4.814 | -€ 305 | -6,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.119 | € 4.814 | -€ 305 | -6,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 84.847 | € 124.551 | +€ 39.703 | +46,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 12.603 | € 15.448 | +€ 2.845 | +22,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 12.603 | € 14.520 | +€ 1.917 | +15,2% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 928 | +€ 928 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 69.130 | € 106.738 | +€ 37.609 | +54,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.115 | € 2.364 | -€ 751 | -24,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 89.966 | € 129.364 | +€ 39.398 | +43,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 70.625 | € 117.111 | +€ 46.486 | +65,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 69.625 | € 116.111 | +€ 46.486 | +66,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 69.625 | € 116.111 | +€ 46.486 | +66,8% |
| Schulden | 17/49 | € 19.341 | € 12.254 | -€ 7.087 | -36,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 19.307 | € 12.254 | -€ 7.054 | -36,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.342 | € 744 | -€ 598 | -44,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.342 | € 744 | -€ 598 | -44,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.166 | € 7.427 | -€ 2.739 | -26,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.122 | € 7.427 | -€ 2.695 | -26,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 44 | - | -€ 44 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 7.800 | € 4.083 | -€ 3.717 | -47,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 33 | - | -€ 33 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 1.712 | € 1.990 | +€ 278 | +16,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.105 | € 1.843 | +€ 738 | +66,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 213 | € 147 | -€ 66 | -31,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 94.732 | € 66.571 | -€ 28.161 | -29,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 91.702 | € 62.591 | -€ 29.111 | -31,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.021 | € 1.867 | -€ 153 | -7,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.021 | € 1.867 | -€ 153 | -7,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 89.681 | € 60.723 | -€ 28.957 | -32,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 18.338 | € 12.572 | -€ 5.766 | -31,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 71.343 | € 48.152 | -€ 23.192 | -32,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 71.343 | € 48.152 | -€ 23.192 | -32,5% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.