MYSSION: wat veranderde er
MYSSION
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 137.813
daling van € 137.813 (-95,5%), van € 144.264 naar € 6.452
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 70.350) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 59.506)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 47.965
stijging van € 47.965 (+95,3%), van € 50.326 naar € 98.292
waarvan Handelsvorderingen: +€ 35.355
- Materiële vaste activa -€ 37.982
daling van € 37.982 (-5,6%), van € 682.355 naar € 644.373
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 37.408
- Schulden op meer dan één jaar -€ 59.506
daling van € 59.506 (-27,0%), van € 220.800 naar € 161.294
- Reserves -€ 55.395
daling van € 55.395 (-24,2%), van € 229.180 naar € 173.785
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 10.055
daling van € 10.055 (-47,9%), van € 21.003 naar € 10.949
waarvan Belastingen: -€ 11.804
- Bruto bedrijfsmarge -€ 37.879
daling van € 37.879 (-30,2%), van € 125.577 naar € 87.698
- Belastingen -€ 9.467
daling van € 9.467 (-61,8%), van € 15.320 naar € 5.852
- Andere bedrijfskosten -€ 3.697
daling van € 3.697 (-16,2%), van € 22.788 naar € 19.091
- Financiële kosten -€ 1.770
daling van € 1.770 (-19,2%), van € 9.242 naar € 7.472
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 880.912 | € 759.081 | -€ 121.831 | -13,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 682.355 | € 644.373 | -€ 37.982 | -5,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 682.355 | € 644.373 | -€ 37.982 | -5,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 676.054 | € 638.645 | -€ 37.408 | -5,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.937 | € 2.059 | +€ 122 | +6,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.365 | € 3.668 | -€ 696 | -16,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 198.557 | € 114.708 | -€ 83.848 | -42,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 50.326 | € 98.292 | +€ 47.965 | +95,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 33.824 | € 69.179 | +€ 35.355 | +105% |
| Overige vorderingen | 41 | € 16.502 | € 29.113 | +€ 12.611 | +76,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 144.264 | € 6.452 | -€ 137.813 | -95,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.966 | € 9.965 | +€ 5.999 | +151% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 880.912 | € 759.081 | -€ 121.831 | -13,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 568.437 | € 512.301 | -€ 56.136 | -9,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 300.000 | € 300.000 | = | 0,0% |
| Herwaarderingsmeerwaarden | 12 | € 31.325 | € 31.325 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 229.180 | € 173.785 | -€ 55.395 | -24,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 229.180 | € 173.785 | -€ 55.395 | -24,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Kapitaalsubsidies | 15 | € 7.932 | € 7.190 | -€ 741 | -9,3% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 2.644 | € 2.397 | -€ 247 | -9,3% |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 2.644 | € 2.397 | -€ 247 | -9,3% |
| Schulden | 17/49 | € 309.831 | € 244.383 | -€ 65.448 | -21,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 220.800 | € 161.294 | -€ 59.506 | -27,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 220.800 | € 161.294 | -€ 59.506 | -27,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 89.031 | € 82.423 | -€ 6.607 | -7,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 62.772 | € 65.454 | +€ 2.681 | +4,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.255 | € 4.230 | -€ 1.025 | -19,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.255 | € 4.230 | -€ 1.025 | -19,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 21.003 | € 10.949 | -€ 10.055 | -47,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 21.003 | € 9.199 | -€ 11.804 | -56,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 1.749 | +€ 1.749 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | € 1.791 | +€ 1.791 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 666 | +€ 666 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 42.308 | € 42.595 | +€ 287 | +0,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 22.788 | € 19.091 | -€ 3.697 | -16,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 125.577 | € 87.698 | -€ 37.879 | -30,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 60.482 | € 26.013 | -€ 34.469 | -57,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.312 | € 1.278 | -€ 34 | -2,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.312 | € 1.278 | -€ 34 | -2,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 9.242 | € 7.472 | -€ 1.770 | -19,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 9.242 | € 7.472 | -€ 1.770 | -19,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 52.551 | € 19.819 | -€ 32.732 | -62,3% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 247 | € 247 | = | 0,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 15.320 | € 5.852 | -€ 9.467 | -61,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 37.479 | € 14.214 | -€ 23.265 | -62,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 37.479 | € 14.214 | -€ 23.265 | -62,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.