MALCORPS BEHEER: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
MALCORPS BEHEER
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 39.867
stijging van € 39.867 (+7,3%), van € 547.082 naar € 586.949
waarvan Overige vorderingen: +€ 41.063
- Materiële vaste activa -€ 15.031
daling van € 15.031 (-4,3%), van € 348.755 naar € 333.724
- Reserves +€ 22.781
stijging van € 22.781 (+3,1%), van € 724.469 naar € 747.250
waarvan Beschikbare reserves: +€ 22.781
- Schulden op meer dan één jaar -€ 15.163
daling van € 15.163 (-24,5%), van € 61.766 naar € 46.603
- Andere bedrijfskosten -€ 2.267
daling van € 2.267 (-29,7%), van € 7.634 naar € 5.367
- Financiële opbrengsten -€ 780
daling van € 780 (-2,3%), van € 34.239 naar € 33.459
- Belastingen +€ 643
stijging van € 643 (+6,4%), van € 10.021 naar € 10.664
- Bruto bedrijfsmarge +€ 594
stijging van € 594 (+2,5%), van € 23.697 naar € 24.290
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 949.329 | € 974.127 | +€ 24.798 | +2,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 348.755 | € 333.724 | -€ 15.031 | -4,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 348.755 | € 333.724 | -€ 15.031 | -4,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 348.755 | € 333.724 | -€ 15.031 | -4,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 600.574 | € 640.402 | +€ 39.828 | +6,6% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 51.000 | € 51.000 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 51.000 | € 51.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 547.082 | € 586.949 | +€ 39.867 | +7,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.196 | € 0 | -€ 1.196 | -100,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 545.886 | € 586.949 | +€ 41.063 | +7,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.492 | € 402 | -€ 2.090 | -83,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | € 2.052 | +€ 2.052 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 949.329 | € 974.127 | +€ 24.798 | +2,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 857.212 | € 879.994 | +€ 22.781 | +2,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 214.500 | € 214.500 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 214.500 | € 214.500 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 214.500 | € 214.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 724.469 | € 747.250 | +€ 22.781 | +3,1% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 16.496 | € 16.496 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 16.496 | € 16.496 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 707.973 | € 730.754 | +€ 22.781 | +3,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 81.757 | -€ 81.757 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 92.117 | € 94.133 | +€ 2.016 | +2,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 61.766 | € 46.603 | -€ 15.163 | -24,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 61.766 | € 46.603 | -€ 15.163 | -24,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 30.351 | € 47.530 | +€ 17.180 | +56,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 14.536 | € 15.163 | +€ 627 | +4,3% |
| Financiële schulden | 43 | € 1.907 | € 1.802 | -€ 105 | -5,5% |
| Overige leningen | 439 | € 1.907 | € 1.802 | -€ 105 | -5,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 0 | € 3.813 | +€ 3.813 | |
| Leveranciers | 440/4 | € 0 | € 3.813 | +€ 3.813 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.021 | € 8.685 | +€ 4.664 | +116,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.021 | € 8.685 | +€ 4.664 | +116,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 9.886 | € 18.068 | +€ 8.182 | +82,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 15.031 | € 15.031 | -€ 0 | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 7.634 | € 5.367 | -€ 2.267 | -29,7% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 0 | - | = | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 23.697 | € 24.290 | +€ 594 | +2,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 1.032 | € 3.892 | +€ 2.861 | +277,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 34.239 | € 33.459 | -€ 780 | -2,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 34.239 | € 33.459 | -€ 780 | -2,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.023 | € 3.906 | -€ 117 | -2,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.023 | € 3.906 | -€ 117 | -2,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 31.248 | € 33.445 | +€ 2.197 | +7,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.021 | € 10.664 | +€ 643 | +6,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 21.227 | € 22.781 | +€ 1.555 | +7,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 21.227 | € 22.781 | +€ 1.555 | +7,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.