JUXA: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
JUXA
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 5.876
stijging van € 5.876 (+9,0%), van € 65.455 naar € 71.331
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 10.412
daling van € 10.412 (-85,7%), van € 12.152 naar € 1.740
- Handelsschulden +€ 7.065
stijging van € 7.065 (+287%), van € 2.457 naar € 9.522
- Voorzieningen +€ 10.750
niet meer vermeld in 2025 (was -€ 10.750)
- Bruto bedrijfsmarge -€ 6.265
daling van € 6.265 (-40,2%), van € 15.577 naar € 9.312
- Belastingen -€ 6.124
daling van € 6.124 (-77,7%), van € 7.884 naar € 1.761
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 398.533 | € 398.647 | +€ 113 | 0,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 65.455 | € 71.331 | +€ 5.876 | +9,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 65.455 | € 71.331 | +€ 5.876 | +9,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 65.455 | € 71.331 | +€ 5.876 | +9,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 333.078 | € 327.316 | -€ 5.762 | -1,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 93.058 | € 89.367 | -€ 3.691 | -4,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 3.691 | - | -€ 3.691 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 89.367 | € 89.367 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 238.349 | € 235.443 | -€ 2.906 | -1,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.670 | € 2.505 | +€ 835 | +50,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 398.533 | € 398.647 | +€ 113 | 0,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 350.128 | € 353.589 | +€ 3.461 | +1,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 143.358 | € 146.819 | +€ 3.461 | +2,4% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 18.111 | € 18.111 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 18.111 | € 18.111 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 125.246 | € 128.707 | +€ 3.461 | +2,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 144.770 | € 144.770 | = | 0,0% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 33.196 | € 33.196 | = | 0,0% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 33.196 | € 33.196 | = | 0,0% |
| Grote herstellings- en onderhoudswerken | 162 | € 33.196 | € 33.196 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 15.209 | € 11.862 | -€ 3.348 | -22,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 14.609 | € 11.262 | -€ 3.348 | -22,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.457 | € 9.522 | +€ 7.065 | +287% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.457 | € 9.522 | +€ 7.065 | +287% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 12.152 | € 1.740 | -€ 10.412 | -85,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 12.152 | € 1.740 | -€ 10.412 | -85,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 600 | € 600 | = | 0,0% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen) | 635/8 | -€ 10.750 | - | +€ 10.750 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.700 | € 3.814 | +€ 114 | +3,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 15.577 | € 9.312 | -€ 6.265 | -40,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 22.627 | € 5.498 | -€ 17.129 | -75,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 237 | € 277 | +€ 40 | +16,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 237 | € 277 | +€ 40 | +16,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 22.390 | € 5.222 | -€ 17.168 | -76,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.884 | € 1.761 | -€ 6.124 | -77,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 14.506 | € 3.461 | -€ 11.045 | -76,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 14.506 | € 3.461 | -€ 11.045 | -76,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.