INS DRIVER SERVICE: wat veranderde er
INS DRIVER SERVICE
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 27.996
nieuw in 2025: € 27.996
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 27.556
stijging van € 27.556 (+32,9%), van € 83.795 naar € 111.351
waarvan Overige vorderingen: +€ 35.039
- Liquide middelen +€ 3.696
stijging van € 3.696 (+79,8%), van € 4.635 naar € 8.331
vooral door Handelsschulden (+€ 46.401) en Resultaat van het boekjaar (+€ 17.282)
- Materiële vaste activa -€ 2.238
daling van € 2.238 (-7,4%), van € 30.096 naar € 27.858
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 18.512
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 2.016
stijging van € 2.016 (+161%), van € 1.252 naar € 3.268
- Handelsschulden +€ 46.401
stijging van € 46.401, van € 0 naar € 46.401
- Overgedragen winst (verlies) +€ 17.282
stijging van € 17.282 (+23,7%), van € 72.866 naar € 90.148
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 8.458
daling van € 8.458 (-88,7%), van € 9.533 naar € 1.075
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: -€ 5.724
- Overige schulden +€ 4.800
stijging van € 4.800 (+12,2%), van € 39.279 naar € 44.079
- Personeelskosten -€ 26.251
daling van € 26.251 (-40,3%), van € 65.193 naar € 38.943
- Afschrijvingen -€ 13.723
daling van € 13.723 (-79,7%), van € 17.208 naar € 3.485
- Bruto bedrijfsmarge -€ 5.888
daling van € 5.888 (-5,8%), van € 101.112 naar € 95.224
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 122.778 | € 181.803 | +€ 59.025 | +48,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 33.096 | € 30.858 | -€ 2.238 | -6,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 30.096 | € 27.858 | -€ 2.238 | -7,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 914 | € 17.188 | +€ 16.274 | +1.781% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 29.182 | € 10.670 | -€ 18.512 | -63,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 89.682 | € 150.946 | +€ 61.264 | +68,3% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | - | € 27.996 | +€ 27.996 | |
| Overige vorderingen | 291 | - | € 27.996 | +€ 27.996 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 83.795 | € 111.351 | +€ 27.556 | +32,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 78.205 | € 70.721 | -€ 7.484 | -9,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 5.590 | € 40.629 | +€ 35.039 | +627% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 4.635 | € 8.331 | +€ 3.696 | +79,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.252 | € 3.268 | +€ 2.016 | +161% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 122.778 | € 181.803 | +€ 59.025 | +48,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 73.966 | € 90.248 | +€ 16.282 | +22,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | - | -€ 1.000 | |
| Reserves | 13 | € 100 | € 100 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 100 | € 100 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 100 | € 100 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 72.866 | € 90.148 | +€ 17.282 | +23,7% |
| Schulden | 17/49 | € 48.812 | € 91.555 | +€ 42.743 | +87,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 48.812 | € 91.555 | +€ 42.743 | +87,6% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 0 | = | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 0 | = | |
| Handelsschulden | 44 | € 0 | € 46.401 | +€ 46.401 | |
| Leveranciers | 440/4 | € 0 | € 46.401 | +€ 46.401 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.533 | € 1.075 | -€ 8.458 | -88,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.733 | € 0 | -€ 2.733 | -100% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 6.800 | € 1.075 | -€ 5.724 | -84,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 39.279 | € 44.079 | +€ 4.800 | +12,2% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 24.500 | +€ 24.500 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 65.193 | € 38.943 | -€ 26.251 | -40,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 17.208 | € 3.485 | -€ 13.723 | -79,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 12.599 | € 13.178 | +€ 579 | +4,6% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 18.017 | +€ 18.017 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 101.112 | € 95.224 | -€ 5.888 | -5,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 6.112 | € 21.601 | +€ 15.489 | +253% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 219 | € 227 | +€ 9 | +4,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 219 | € 227 | +€ 9 | +4,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 5.894 | € 21.374 | +€ 15.480 | +263% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.935 | € 4.092 | +€ 158 | +4,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.959 | € 17.282 | +€ 15.323 | +782% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.959 | € 17.282 | +€ 15.323 | +782% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.