GT POOL: wat veranderde er
GT POOL
Grootste bewegingen
- Financiële vaste activa -€ 152.601
daling van € 152.601 (-2,5%), van € 6,2 mln naar € 6,0 mln
waarvan Verbonden ondernemingen: -€ 152.601
- Overgedragen winst (verlies) -€ 341.687
daling van € 341.687 (-104%), van -€ 328.898 naar -€ 670.585
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 115.000
stijging van € 115.000 (+92,0%), van € 125.000 naar € 240.000
- Overige schulden +€ 80.000
stijging van € 80.000, van € 0 naar € 80.000
- Financiële opbrengsten +€ 127.176
stijging van € 127.176 (+3.536%), van € 3.597 naar € 130.772
waarvan Niet-recurrente financiële opbrengsten: +€ 127.829
- Diensten en diverse goederen -€ 39.641
daling van € 39.641 (-84,6%), van € 46.831 naar € 7.190
- Financiële kosten +€ 5.322
stijging van € 5.322 (+1,2%), van € 458.249 naar € 463.572
waarvan Financiële kosten: +€ 5.322
- Afschrijvingen -€ 552
daling van € 552 (-60,8%), van € 907 naar € 355
- Omzet -€ 339
daling van € 339 (-100%), van € 339 naar € 0
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 6.183.740 | € 6.073.995 | -€ 109.745 | -1,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 6.163.775 | € 6.010.819 | -€ 152.956 | -2,5% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 0 | - | = | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 585 | € 230 | -€ 355 | -60,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 0 | - | = | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 585 | € 230 | -€ 355 | -60,8% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 6.163.190 | € 6.010.589 | -€ 152.601 | -2,5% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 6.163.190 | € 6.010.589 | -€ 152.601 | -2,5% |
| Deelnemingen | 280 | € 2.000.001 | € 2.000.000 | -€ 1 | 0,0% |
| Vorderingen | 281 | € 4.163.189 | € 4.010.589 | -€ 152.600 | -3,7% |
| Ondernemingen waarmee een deelnemingsverhouding bestaat | 282/3 | € 0 | - | = | |
| Deelnemingen | 282 | € 0 | - | = | |
| Vorderingen | 283 | € 0 | - | = | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 19.965 | € 63.176 | +€ 43.211 | +216% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 0 | € 0 | = | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.283 | € 777 | -€ 1.507 | -66,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | - | = | |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.283 | € 777 | -€ 1.507 | -66,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 17.547 | € 62.400 | +€ 44.853 | +256% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 135 | € 0 | -€ 135 | -100% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 6.183.740 | € 6.073.995 | -€ 109.745 | -1,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 171.102 | -€ 170.585 | -€ 341.687 | |
| Inbreng | 10/11 | € 500.000 | € 500.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 328.898 | -€ 670.585 | -€ 341.687 | -104% |
| Schulden | 17/49 | € 6.012.638 | € 6.244.580 | +€ 231.942 | +3,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 5.750.831 | € 5.802.612 | +€ 51.782 | +0,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 5.750.831 | € 5.802.612 | +€ 51.782 | +0,9% |
| Achtergestelde leningen | 170 | € 1.520.036 | € 1.307.636 | -€ 212.400 | -14,0% |
| Overige leningen | 174 | € 4.230.795 | € 4.494.976 | +€ 264.182 | +6,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 134.376 | € 325.772 | +€ 191.396 | +142% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 125.000 | € 240.000 | +€ 115.000 | +92,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.876 | € 1.272 | -€ 3.604 | -73,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.876 | € 1.272 | -€ 3.604 | -73,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.500 | € 4.500 | = | 0,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.500 | € 4.500 | = | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | € 80.000 | +€ 80.000 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 127.432 | € 116.196 | -€ 11.236 | -8,8% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 339 | € 0 | -€ 339 | -100% |
| Omzet | 70 | € 339 | € 0 | -€ 339 | -100% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | € 0 | - | = | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 0 | - | = | |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 81.879 | € 8.888 | -€ 72.991 | -89,1% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen | 60 | € 248 | € 0 | -€ 248 | -100% |
| Aankopen | 600/8 | € 248 | € 0 | -€ 248 | -100% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 46.831 | € 7.190 | -€ 39.641 | -84,6% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | -€ 57 | € 0 | +€ 57 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 907 | € 355 | -€ 552 | -60,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.121 | € 1.342 | +€ 222 | +19,8% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 32.830 | € 0 | -€ 32.830 | -100% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 81.540 | -€ 8.888 | +€ 72.652 | +89,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.597 | € 130.772 | +€ 127.176 | +3.536% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.597 | € 2.943 | -€ 653 | -18,2% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa | 750 | € 3.222 | € 2.943 | -€ 279 | -8,7% |
| Opbrengsten uit vlottende activa | 751 | € 374 | € 0 | -€ 374 | -100% |
| Andere financiële opbrengsten | 752/9 | € 0 | - | = | |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 0 | € 127.829 | +€ 127.829 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 458.249 | € 463.572 | +€ 5.322 | +1,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 330.420 | € 335.742 | +€ 5.322 | +1,6% |
| Kosten van schulden | 650 | € 329.858 | € 335.119 | +€ 5.261 | +1,6% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 562 | € 624 | +€ 61 | +10,9% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 127.829 | € 127.829 | = | 0,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 536.193 | -€ 341.687 | +€ 194.506 | +36,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 0 | - | = | |
| Belastingen | 670/3 | € 0 | - | = | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 536.193 | -€ 341.687 | +€ 194.506 | +36,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 536.193 | -€ 341.687 | +€ 194.506 | +36,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.