E.P. EVENTS: wat veranderde er
E.P. EVENTS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 84.315
stijging van € 84.315 (+57,9%), van € 145.576 naar € 229.891
waarvan Handelsvorderingen: +€ 84.441
- Liquide middelen -€ 27.381
daling van € 27.381 (-52,1%), van € 52.533 naar € 25.151
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 84.315) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 60.651)
- Materiële vaste activa +€ 5.416
stijging van € 5.416 (+77,9%), van € 6.949 naar € 12.365
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 5.387
- Voorraden en bestellingen -€ 3.455
daling van € 3.455 (-8,6%), van € 40.037 naar € 36.582
- Handelsschulden +€ 72.937
stijging van € 72.937 (+62,0%), van € 117.629 naar € 190.566
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 60.651
daling van € 60.651 (-36,4%), van € 166.554 naar € 105.903
waarvan Belastingen: -€ 53.274
- Overgedragen winst (verlies) +€ 29.919
stijging van € 29.919 (+30,2%), van -€ 99.049 naar -€ 69.130
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 12.142
nieuw in 2025: € 12.142
- Overige schulden +€ 4.774
stijging van € 4.774 (+12,9%), van € 36.954 naar € 41.728
- Bruto bedrijfsmarge +€ 56.764
stijging van € 56.764 (+12,9%), van € 439.756 naar € 496.520
- Personeelskosten +€ 25.736
stijging van € 25.736 (+6,3%), van € 406.157 naar € 431.894
- Andere bedrijfskosten +€ 5.382
stijging van € 5.382 (+52,0%), van € 10.353 naar € 15.734
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 248.541 | € 307.797 | +€ 59.257 | +23,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 8.256 | € 13.673 | +€ 5.416 | +65,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 6.949 | € 12.365 | +€ 5.416 | +77,9% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.643 | € 3.104 | -€ 2.540 | -45,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.305 | € 6.692 | +€ 5.387 | +413% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | - | € 2.569 | +€ 2.569 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.308 | € 1.308 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 240.284 | € 294.125 | +€ 53.840 | +22,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 40.037 | € 36.582 | -€ 3.455 | -8,6% |
| Voorraden | 30/36 | € 40.037 | € 36.582 | -€ 3.455 | -8,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 145.576 | € 229.891 | +€ 84.315 | +57,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 145.450 | € 229.891 | +€ 84.441 | +58,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 126 | - | -€ 126 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 52.533 | € 25.151 | -€ 27.381 | -52,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.139 | € 2.501 | +€ 362 | +16,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 248.541 | € 307.797 | +€ 59.257 | +23,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 78.589 | -€ 48.670 | +€ 29.919 | +38,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 99.049 | -€ 69.130 | +€ 29.919 | +30,2% |
| Schulden | 17/49 | € 327.130 | € 356.467 | +€ 29.337 | +9,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 327.130 | € 356.467 | +€ 29.337 | +9,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 5.993 | € 6.129 | +€ 136 | +2,3% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 12.142 | +€ 12.142 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 12.142 | +€ 12.142 | |
| Handelsschulden | 44 | € 117.629 | € 190.566 | +€ 72.937 | +62,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 117.629 | € 190.566 | +€ 72.937 | +62,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 166.554 | € 105.903 | -€ 60.651 | -36,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 81.859 | € 28.586 | -€ 53.274 | -65,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 84.694 | € 77.317 | -€ 7.377 | -8,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 36.954 | € 41.728 | +€ 4.774 | +12,9% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 406.157 | € 431.894 | +€ 25.736 | +6,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.107 | € 3.550 | -€ 557 | -13,6% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | -€ 1.056 | - | +€ 1.056 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 10.353 | € 15.734 | +€ 5.382 | +52,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 439.756 | € 496.520 | +€ 56.764 | +12,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 20.196 | € 45.342 | +€ 25.146 | +125% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 774 | € 250 | -€ 523 | -67,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 774 | € 250 | -€ 523 | -67,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 10.918 | € 15.323 | +€ 4.406 | +40,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 10.918 | € 15.323 | +€ 4.406 | +40,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 10.052 | € 30.269 | +€ 20.217 | +201% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 172 | € 350 | +€ 178 | +103% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 9.880 | € 29.919 | +€ 20.040 | +203% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 9.880 | € 29.919 | +€ 20.040 | +203% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.