DURLEO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DURLEO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 37.336
daling van € 37.336 (-62,1%), van € 60.128 naar € 22.792
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 32.169) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 14.791)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 14.791
stijging van € 14.791 (+126%), van € 11.725 naar € 26.516
waarvan Handelsvorderingen: +€ 11.788
- Materiële vaste activa +€ 6.729
stijging van € 6.729 (+256%), van € 2.626 naar € 9.355
- Reserves -€ 20.933
daling van € 20.933 (-65,1%), van € 32.169 naar € 11.236
- Handelsschulden +€ 8.012
stijging van € 8.012 (+268%), van € 2.986 naar € 10.998
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 2.856
daling van € 2.856 (-13,8%), van € 20.733 naar € 17.878
waarvan Belastingen: -€ 1.795
- Bruto bedrijfsmarge -€ 26.962
daling van € 26.962 (-55,8%), van € 48.312 naar € 21.350
- Belastingen -€ 5.152
daling van € 5.152 (-51,7%), van € 9.973 naar € 4.821
- Financiële kosten -€ 960
daling van € 960 (-23,9%), van € 4.014 naar € 3.054
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 74.479 | € 58.662 | -€ 15.817 | -21,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.626 | € 9.355 | +€ 6.729 | +256% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.626 | € 9.355 | +€ 6.729 | +256% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.626 | € 9.355 | +€ 6.729 | +256% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 71.853 | € 49.307 | -€ 22.546 | -31,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 11.725 | € 26.516 | +€ 14.791 | +126% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 11.725 | € 23.513 | +€ 11.788 | +101% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 3.003 | +€ 3.003 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 60.128 | € 22.792 | -€ 37.336 | -62,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 74.479 | € 58.662 | -€ 15.817 | -21,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 50.719 | € 29.786 | -€ 20.933 | -41,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.550 | € 18.550 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 32.169 | € 11.236 | -€ 20.933 | -65,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 32.169 | € 11.236 | -€ 20.933 | -65,1% |
| Schulden | 17/49 | € 23.760 | € 28.876 | +€ 5.116 | +21,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 23.760 | € 28.876 | +€ 5.116 | +21,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.986 | € 10.998 | +€ 8.012 | +268% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.986 | € 10.998 | +€ 8.012 | +268% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 20.733 | € 17.878 | -€ 2.856 | -13,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 19.672 | € 17.878 | -€ 1.795 | -9,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.061 | - | -€ 1.061 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 41 | - | -€ 41 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.372 | € 1.393 | +€ 21 | +1,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 784 | € 867 | +€ 83 | +10,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 48.312 | € 21.350 | -€ 26.962 | -55,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 46.156 | € 19.089 | -€ 27.067 | -58,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 22 | +€ 22 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 22 | +€ 22 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.014 | € 3.054 | -€ 960 | -23,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.014 | € 3.054 | -€ 960 | -23,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 42.142 | € 16.057 | -€ 26.085 | -61,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 9.973 | € 4.821 | -€ 5.152 | -51,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 32.169 | € 11.236 | -€ 20.933 | -65,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 32.169 | € 11.236 | -€ 20.933 | -65,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.