BA SOLAR GROUP: wat veranderde er
BA SOLAR GROUP
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 8.121
daling van € 8.121 (-44,8%), van € 18.114 naar € 9.993
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 11.072) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 1.540)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 5.750
daling van € 5.750 (-56,4%), van € 10.187 naar € 4.437
waarvan Handelsvorderingen: -€ 4.093
- Financiële vaste activa +€ 1.540
nieuw in 2025: € 1.540
- Voorraden en bestellingen +€ 503
stijging van € 503 (+14,5%), van € 3.472 naar € 3.975
- Overgedragen winst (verlies) -€ 11.072
daling van € 11.072 (-1.182%), van -€ 937 naar -€ 12.009
- Handelsschulden -€ 757
daling van € 757 (-27,9%), van € 2.710 naar € 1.953
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.477
daling van € 10.477, van € 363 naar -€ 10.114
- Andere bedrijfskosten -€ 314
daling van € 314 (-35,3%), van € 890 naar € 576
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 31.773 | € 19.945 | -€ 11.828 | -37,2% |
| Vaste activa | 21/28 | - | € 1.540 | +€ 1.540 | |
| Financiële vaste activa | 28 | - | € 1.540 | +€ 1.540 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 31.773 | € 18.405 | -€ 13.368 | -42,1% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 3.472 | € 3.975 | +€ 503 | +14,5% |
| Voorraden | 30/36 | € 3.472 | € 3.975 | +€ 503 | +14,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 10.187 | € 4.437 | -€ 5.750 | -56,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 7.025 | € 2.932 | -€ 4.093 | -58,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.162 | € 1.505 | -€ 1.658 | -52,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 18.114 | € 9.993 | -€ 8.121 | -44,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 31.773 | € 19.945 | -€ 11.828 | -37,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 29.063 | € 17.991 | -€ 11.072 | -38,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 30.000 | € 30.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 937 | -€ 12.009 | -€ 11.072 | -1.182% |
| Schulden | 17/49 | € 2.710 | € 1.953 | -€ 757 | -27,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.710 | € 1.953 | -€ 757 | -27,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.710 | € 1.953 | -€ 757 | -27,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.710 | € 1.953 | -€ 757 | -27,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 890 | € 576 | -€ 314 | -35,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 363 | -€ 10.114 | -€ 10.477 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 527 | -€ 10.690 | -€ 10.163 | -1.930% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 410 | € 382 | -€ 28 | -6,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 410 | € 382 | -€ 28 | -6,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 937 | -€ 11.072 | -€ 10.134 | -1.082% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 937 | -€ 11.072 | -€ 10.134 | -1.082% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 937 | -€ 11.072 | -€ 10.134 | -1.082% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.