3 Angle Immo: wat veranderde er
3 Angle Immo
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 70.886
stijging van € 70.886 (+4,3%), van € 1,6 mln naar € 1,7 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 1,7 mln
- Liquide middelen +€ 22.739
stijging van € 22.739 (+328%), van € 6.927 naar € 29.666
vooral door Overige schulden (+€ 142.617) en Schulden op meer dan één jaar (+€ 127.409)
- Overige schulden +€ 142.617
stijging van € 142.617 (+13,8%), van € 1,0 mln naar € 1,2 mln
- Handelsschulden -€ 131.903
niet meer vermeld in 2025 (was € 131.903)
- Schulden op meer dan één jaar +€ 127.409
stijging van € 127.409 (+11,9%), van € 1,1 mln naar € 1,2 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 95.942
daling van € 95.942 (-16,3%), van -€ 589.303 naar -€ 685.245
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 40.648
nieuw in 2025: € 40.648
- Afschrijvingen -€ 219.274
daling van € 219.274 (-69,5%), van € 315.447 naar € 96.173
- Bruto bedrijfsmarge +€ 54.103
stijging van € 54.103, van -€ 12 naar € 54.091
- Financiële kosten +€ 13.880
stijging van € 13.880 (+34,7%), van € 39.980 naar € 53.860
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.652.382 | € 1.742.060 | +€ 89.678 | +5,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.641.508 | € 1.712.394 | +€ 70.886 | +4,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.641.508 | € 1.712.394 | +€ 70.886 | +4,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 1.711.661 | +€ 1,7 mln | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 734 | +€ 734 | |
| Activa in aanbouw en vooruitbetalingen | 27 | € 1.641.508 | - | -€ 1,6 mln | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 10.874 | € 29.666 | +€ 18.792 | +173% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 6.927 | € 29.666 | +€ 22.739 | +328% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.947 | - | -€ 3.947 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.652.382 | € 1.742.060 | +€ 89.678 | +5,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 581.803 | -€ 677.745 | -€ 95.942 | -16,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 7.500 | € 7.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 589.303 | -€ 685.245 | -€ 95.942 | -16,3% |
| Schulden | 17/49 | € 2.234.185 | € 2.419.805 | +€ 185.620 | +8,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 1.068.782 | € 1.196.190 | +€ 127.409 | +11,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 1.068.782 | € 1.196.190 | +€ 127.409 | +11,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.165.403 | € 1.216.765 | +€ 51.362 | +4,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 40.648 | +€ 40.648 | |
| Handelsschulden | 44 | € 131.903 | - | -€ 131.903 | |
| Leveranciers | 440/4 | € 131.903 | - | -€ 131.903 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.033.500 | € 1.176.117 | +€ 142.617 | +13,8% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 6.850 | +€ 6.850 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 315.447 | € 96.173 | -€ 219.274 | -69,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 12 | € 54.091 | +€ 54.103 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 315.459 | -€ 42.082 | +€ 273.377 | +86,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 39.980 | € 53.860 | +€ 13.880 | +34,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 39.980 | € 53.860 | +€ 13.880 | +34,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 355.439 | -€ 95.942 | +€ 259.497 | +73,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 355.439 | -€ 95.942 | +€ 259.497 | +73,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 355.439 | -€ 95.942 | +€ 259.497 | +73,0% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.