Ga naar inhoud

YUMIE

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefDorpsstraat(STE) 46, 9190 Stekene, BelgiëKBO/BCE: BE 0732.751.658
Samenvatting

YUMIE is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 17.104 en een nettoresultaat van -€ 12.741. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 21% van 2.030 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
NACE 73300
1 vestiging
Schaal
€ 159.285balanstotaal 2025
Personeel
0,8 VTE
Eigen vermogen
€ 17.104
Verlies
-€ 12.741
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
63 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 24 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 63verhoogt risicoVerlies € 12.741 (boekjaar 2025)Eigen vermogen € 17.104 (10,7% van het balanstotaal)Opgericht in 2019verlaagt risicoSector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
63 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 36-6
eigen vermogen 10,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 33-16
kortlopende schulden 41,9% · geldmiddelen 2,6%
Rentabiliteit 9-39
rendement op activa -8,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.206 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,3% 12-2024: 1,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,0%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,2%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,6%▼ -1,6 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,2%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,18 tegenover 2,29 in 2024; kortlopende schulden: 41,9% en geldmiddelen: 2,6% van het balanstotaal), maar 89,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 20% op solvabiliteit, 18% op liquiditeit, 16% op rentabiliteit en 15% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)
KBO
verhoogt risico · Verlies € 12.741 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 17.104 (10,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2019
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 21% van 2030 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 2030 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 21%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 07-07-2026, 24 dagen voor de termijn.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
24 dagen vroeg
2024
29 dagen te laat
2023
22 dagen vroeg
2022
101 dagen vroeg
2021
131 dagen vroeg
2020
107 dagen vroeg
2019
120 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 68 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 7 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 77 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…
  3. Terug winstgevendnetto € 41.720

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na € 41.720 in 2024 -€ 12.741 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 18% op nettoresultaatsectormediaan € 16.532 · 2.029 bedrijven -€ 12.741 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 159.285 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 159.285
Verlies
-€ 12.741
Solvabiliteit
10,7%
Balanstotaal▼ 10,2%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 09-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 21-04-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public…NACE 73300
Opgericht
21-08-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.