XSOLVEIT
InactiefOverzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Opgeslorpt door XsolvelT Document Solutions fusie door overneming, juli 2023
- Activiteit
- De vennootschap heeft tot doel de verdeling van de producten verdeeld of gecommercialiseerd door…Volgens de statuten, 7 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
- Paritaire comités
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden
- 100 Aanvullend Paritair Comité voor de werklieden · jaarrekening 2022
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Niet gevonden in de Peppol Directory
Bestuur en eigendom
- XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONS bvGedelegeerd bestuurder
- OneXillium Belgium100%· score 94akte van 17-04-2023
- MGA50%jaarrekening 2022 van MGA
Financiële situatie
- Omzet
- € 15,1 mln
- ▲ 6,2%
- Winst
- € 1,3 mln
- ▲ 0,7%
- Eigen vermogen
- € 5,3 mln
- ▲ 32,1%
- Balanstotaal
- € 8,8 mln
- ▲ 12,7%
- Werknemers op 31-12-2022
- 18
- =
Financieel
Financieel · boekjaar 2022, volledig schema
Jaarrekening 2022 neergelegd, 30 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 30 augustus 2023. De termijn liep af op 31 juli 2023, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2022 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2023-00402098.
Jaarrekening 2022 neergelegd op 30-08-2023 PDF alle 14 neerleggingen
2018 tot 2022, 5 boekjaren 2018 tot 2022, 5 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2022 is 5% hoger dan in 2021. Dat is een herstel na de daling in 2021.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
Personeel
| Post | 31-12-2021 | 31-12-2022 |
|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 18 | 18 |
| voltijds | 14 | 13 |
| deeltijds | 4 | 5 |
| in voltijdse equivalenten | 17 | 17,1 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 17 | 17,1 |
| Met een vast contract | 18 | 18 |
| In dienst gekomen | - | 2 |
| Uit dienst gegaan | - | 2 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2022
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 67.420 | € 140.057 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 112.126 | € 112.372 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2022 (staat van de vaste activa)
Commissaris
| Post | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Bezoldiging voor de controle | € 8.500 | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2022 (relaties met de commissaris)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 · 1 vermelding · € 1.780 toegekend · € 1.780 uitbetaald| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfsopbrengsten70/76A | - | - | - | € 14,3 mln | € 15,2 mln | ▲ 5,9% |
| Omzet70 | € 15,1 mln | € 16,3 mln | € 13,3 mln | € 14,2 mln | € 15,1 mln | ▲ 6,2% |
| Andere bedrijfsopbrengsten74 | - | - | - | € 0,08 mln | € 0,06 mln | ▼ 30,1% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | € 0,01 mln | - | - |
| Bedrijfskosten60/66A | - | - | - | € 12,6 mln | € 13,3 mln | ▲ 6,1% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen60 | - | - | - | € 9,1 mln | € 9,9 mln | ▲ 8,7% |
| Aankopen600/8 | - | - | - | € 9,4 mln | € 9,8 mln | ▲ 4,8% |
| Voorraad: afname (toename)609 | - | - | - | -€ 0,2 mln | € 0,1 mln | - |
| Diensten en diverse goederen61 | - | - | - | € 1,9 mln | € 2,0 mln | ▲ 2,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 1,4 mln | € 1,3 mln | ▼ 9,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,2 mln | € 0,09 mln | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▲ 0,2% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen)631/4 | - | - | - | - | € 0,07 mln | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,03 mln | ▲ 45,8% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | ▲ 7,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,5 mln | € 1,6 mln | € 2,2 mln | € 1,8 mln | € 1,8 mln | ▲ 4,5% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0,005 mln | € 0,001 mln | ▼ 86,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,005 mln | € 0,001 mln | ▼ 86,0% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa750 | - | - | - | € 10 | - | - |
| Opbrengsten uit vlottende activa751 | - | - | - | € 0,005 mln | € 422 | ▼ 90,8% |
| Andere financiële opbrengsten752/9 | - | - | - | € 0,001 mln | € 332 | ▼ 57,9% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,05 mln | ▲ 382% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,009 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | ▲ 25,6% |
| Kosten van schulden650 | € 0,001 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,005 mln | ▲ 174% |
| Andere financiële kosten652/9 | - | - | - | € 0,008 mln | € 0,008 mln | ▼ 6,5% |
| Niet-recurrente financiële kosten66B | - | - | - | - | € 0,04 mln | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,5 mln | € 1,6 mln | € 2,2 mln | € 1,8 mln | € 1,8 mln | ▲ 2,0% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▲ 5,5% |
| Belastingen670/3 | - | - | - | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▲ 5,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,4 mln | € 1,3 mln | € 1,7 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | ▲ 0,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,4 mln | € 1,3 mln | € 1,7 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | ▲ 0,7% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||
| Totaal activa20/58 | € 5,0 mln | € 5,3 mln | € 7,7 mln | € 7,8 mln | € 8,8 mln | ▲ 12,7% |
| Vaste activa21/28 | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▲ 2,6% |
| Immateriële vaste activa21 | € 0,01 mln | € 0,007 mln | € 0,003 mln | € 0,001 mln | - | - |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 0,8% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,02 mln | ▼ 53,0% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▲ 18,0% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | € 0,09 mln | € 0,08 mln | ▼ 9,3% |
| Financiële vaste activa28 | € 0,06 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0,05 mln | ▲ 31,1% |
| Andere financiële vaste activa284/8 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,05 mln | ▲ 31,1% |
| Vorderingen en borgtochten in contanten285/8 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,05 mln | ▲ 31,1% |
| Vlottende activa29/58 | € 4,6 mln | € 5,0 mln | € 7,4 mln | € 7,4 mln | € 8,4 mln | ▲ 13,1% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | - | € 3,8 mln | € 3,8 mln | ▲ 2,2% |
| Overige vorderingen291 | - | - | - | € 3,8 mln | € 3,8 mln | ▲ 2,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 1,2 mln | € 0,8 mln | € 0,8 mln | € 1,0 mln | € 0,8 mln | ▼ 16,7% |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 1,0 mln | € 0,8 mln | ▼ 16,7% |
| Handelsgoederen34 | - | - | - | € 1,0 mln | € 0,8 mln | ▼ 16,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 1,6 mln | € 1,6 mln | € 1,6 mln | € 1,9 mln | € 2,7 mln | ▲ 41,9% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 1,4 mln | € 1,4 mln | ▼ 3,9% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,5 mln | € 1,4 mln | ▲ 172% |
| Liquide middelen54/58 | € 0,7 mln | € 1,2 mln | € 1,9 mln | € 0,8 mln | € 1,0 mln | ▲ 34,5% |
| Passiva | ||||||
| Totaal passiva10/49 | € 5,0 mln | € 5,3 mln | € 7,7 mln | € 7,8 mln | € 8,8 mln | ▲ 12,7% |
| Eigen vermogen10/15 | € 1,0 mln | € 1,5 mln | € 2,7 mln | € 4,0 mln | € 5,3 mln | ▲ 32,1% |
| Inbreng10/11 | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | = |
| Kapitaal10 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | = |
| Geplaatst kapitaal100 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | = |
| Reserves13 | € 0,6 mln | € 1,1 mln | € 2,3 mln | € 3,5 mln | € 4,8 mln | ▲ 36,8% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,04 mln | = |
| Wettelijke reserve130 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,04 mln | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 3,5 mln | € 4,8 mln | ▲ 37,1% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,1 mln | € 0,08 mln | ▼ 16,2% |
| Schulden17/49 | € 4,0 mln | € 3,9 mln | € 5,0 mln | € 3,8 mln | € 3,5 mln | ▼ 7,9% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,8 mln | € 0,5 mln | € 1,1 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | ▲ 3,7% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,6 mln | ▲ 3,7% |
| Kredietinstellingen173 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,05 mln | ▲ 68,8% |
| Overige leningen174 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,6 mln | = |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 3,2 mln | € 3,1 mln | € 3,6 mln | € 2,6 mln | € 2,6 mln | ▼ 2,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 0,07 mln | € 0,2 mln | ▲ 180% |
| Handelsschulden44 | € 2,5 mln | € 1,7 mln | € 2,2 mln | € 1,6 mln | € 1,4 mln | ▼ 15,0% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 1,6 mln | € 1,4 mln | ▼ 15,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,9 mln | € 1,0 mln | ▲ 7,7% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,7 mln | € 0,8 mln | ▲ 10,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▼ 4,2% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | ▼ 9,5% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,3 mln | ▼ 47,7% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,4 mln | € 1,3 mln | € 1,7 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | ▲ 0,7% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0,2 mln | € 0,09 mln | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▲ 0,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,5 mln | € 1,4 mln | € 1,8 mln | € 1,4 mln | € 1,4 mln | ▲ 0,7% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 0,06 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,07 mln | -€ 0,1 mln | ▼ 79,7% |
| Verandering liquide middelen | - | € 0,5 mln | € 0,7 mln | -€ 1,2 mln | € 0,3 mln | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2022 | volledig schema | 30-08-2023 | 2023-00402098 | |
| 31-12-2021 | volledig schema | 11-07-2022 | 2022-20170805 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 25-06-2021 | 2021-25200445 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 23-06-2020 | 2020-19500539 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 06-06-2019 | 2019-16600299 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 12-07-2018 | 2018-32900355 | |
| 31-12-2016 | volledig schema | 24-07-2017 | 2017-37100293 | |
| 31-12-2015 | volledig schema | 20-10-2016 | 2016-65900518 | |
| 30-09-2014 | verkort schema | 20-05-2015 | 2015-12000563 | |
| 30-09-2013 | verkort schema | 18-02-2014 | 2014-03700017 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 1
Dagelijks bestuur 1
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
2 eigenaarsKeten van zeggenschap
- MOVING TARGET
- OneXillium Belgium
- XSOLVEIT
Eigenaars 2
- OneXillium BelgiummoederEigen vermogen € 5,2 mln Winst van € 1,9 mln in 2025 (winst van € 2,6 mln in 2024) Checked score 94100%
-
50%
Kapitaalverrichtingen
- XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONS (BE 0541.787.659) alle aandelen
- 17-04-2023 Kapitaal vermeld in de akte · € 362.000 · 194 aandelen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- Dagelijks bestuur
- begon eerder
- einde niet gedateerd
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONS bv |
|
| MOVING TARGET |
|
| XsolveIT |
|
Netwerk & groep
Overnames en fusies
1 verrichtingVerbindingen & netwerk
1 verbonden bedrijfDe verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
28-07
Staatsblad-akte
Fusie: overgenomen door XsolvelT Document SolutionsOntslagen: XsolvelT Document Solutions, MOVING TARGET en Nielandt,Franken & Co Bednjfsrevisoren · Vaste vertegenwoordigers: VAN BAELEN Patrick en FLEBUS Frank · Boekhoudkundige uitwerking10 punten ▸
- Algemene vergadering, 04-07-2023
- Boekhoudkundige uitwerking, 01-01-2023
- Ontslag bestuurder, XsolvelT Document Solutions (bestuurder)
- Ontslag bestuurder, MOVING TARGET (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, VAN BAELEN Patrick
- Vaste vertegenwoordiger, FLEBUS Frank
- Ontslag commissaris, Nielandt,Franken & Co Bednjfsrevisoren (commissaris)
- Volmacht
- Volmacht, STUDIECENTRUM VOOR ACCOUNTANCY LIER
- Fusie, gehele vermogen,zowel rechten als verplichtingen,onder algemene titel,niets voorbehouden noch uitgezonderd, fusie door vereniging van alle aandelen in één hand
17-04
Staatsblad-akte
Voorstel tot fusie: over te nemen door XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONSVaste vertegenwoordigers: Frank Flebus en Patrick Van Baelen · Kapitaal · Aandelenbezit27 punten ▸
- Fusie, gehele vermogen(zowel de rechten als de verplichtingen), artikelen 12:2 juncto 12:24 WVV
- Bestuursvergadering, 20-03-2023
- Overige bepaling, verbintenis bestuursorganen totstandbrenging fusie, alles te doen wat in hun macht ligt
- Overige bepaling, ter griffie van bevoegde Ondernemingsrechtbank, voor iedere vennootschap die aan de fusie deelneemt
- Overige bepaling, voordelig karakter vooropgestelde fusie, economisch en financieel oogpunt
- Overige bepaling, rechtmatige behoeften van economische en financiële aard, rechtmatige behoeften en bedrijfseconomische verantwoording
- Overige bepaling, ondernemingsnummer en register, rechtspersonenregister van de ondernemingsrechtbank van Gent,afdeling Dendermonde, 2 keer vermeld in de akte
- Kapitaal, € 1.171.800
- Moving Target bezit alle aandelen
- Samenstelling bestuur, Patrick Van Baelen (bestuurder)
- Samenstelling bestuur, Frank Flebus (bestuurder)
- Kapitaal, € 362.000
- De akte bevat nog 15 andere punten.
13-10
Staatsblad-akte
Herbenoemingen: MOVING TARGET bv (bestuurder) en XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONS bv (bestuurder)Vaste vertegenwoordigers: Frank Flebus en Patrick Van Baelen8 punten ▸
- Algemene vergadering, 02-09-2022
- Herbenoeming bestuurder, MOVING TARGET bv (bestuurder)
- Herbenoeming bestuurder, XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONS bv (bestuurder)
- Vaste vertegenwoordiger, Frank Flebus
- Vaste vertegenwoordiger, Patrick Van Baelen
- Bestuursvergadering, 02-09-2022
- Herbenoeming bestuurder, MOVING TARGET bv (gedelegeerd bestuurder)
- Herbenoeming bestuurder, XSOLVEIT DOCUMENT SOLUTIONS bv (gedelegeerd bestuurder)
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
Opgeslorpt door XsolvelT Document Solutions in juli 2023
XSOLVEIT staat niet meer in de KBO. XsolvelT Document Solutions nam haar over bij een fusie door overneming, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad van 9 april 2026.
- Status
- Inactief
- Reden
- Fusie door overnemingBelgisch Staatsblad 9 april 2026 · akte
- Opgeslorpt door
- XsolvelT Document Solutions · 0541.787.659
- Laatste jaarrekening
- boekjaar tot 31 december 2022
- Laatste zetel
- Gentse Baan 66, 9100 Sint-Niklaaszoals gepubliceerd op 28 juli 2023
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap (NV)
- Eerste jaarrekening
- boekjaar 2008
Doel volgens de statuten
- DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
- De vennootschap heeft tot doel de verdeling van de producten verdeeld of gecommercialiseerd door Xerox of elke vennootschap behorend tot de groep Xerox; De vennootschap mag,zowel…
7 activiteiten
- De vennootschap heeft tot doel de verdeling van de producten verdeeld of gecommercialiseerd door Xerox of elke vennootschap behorend tot de groep Xerox.
- De vennootschap mag,zowel in België als in het buitenland,alle industriële,commerciële,financiële,roerende en onroerende handelingen stellen die van aard zijn de onderneming rechtstreeks te verruimen of te bevorderen.
- De vennootschap kan bovendien alles doen war rechtstreeks of onrechtstreeks tot de verwezenlijking van haar doel in de ruimste zin,kan bijdragen.
- De vennootschap mag voor eigen rekening of voor rekening van derden alle commerciële,industriële,financiële,burgerlijke,roerende en onroerende handelingen of verrichtingen stellen,die haar nuttig voorkomen om rechtstreeks of onrechtstreeks haar maatschappelijk doel te realiseren of de realisatie ervan te bevorderen of te vergemakkelijken.
- De vennootschap mag,onder om het even welke vorm,samenwerken met of participeren in,zowel in België als in het buitenland,fysische en rechtspersonen,waarvan de activiteit of het doel gelijkaardig of verwant is of van aard de realisatie van het eigen doel te bevorderen of te vergemakkelijken.
- De vennootschap kan zich ten gunste van derden borg stellen of hen aval verlenen,hypothecaire of andere zekerheden verstrekken.
- De vennootschap kan de functie van bestuurder of zaakvoerder in andere vennootschappen waamemen.
Statuten, akte van 17-04-2023