Ga naar inhoud

VARIA CONSULTING

Actief
BVopgericht 200520 jaar actiefRubenslei 3, 2018 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 12 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0877.663.225
Samenvatting

VARIA CONSULTING is actief sinds 2005 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 84.137 en een nettoresultaat van € 20.003. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 45% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 30% van 2.037 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
NACE 73300
1 vestiging
Schaal
€ 389.323balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 84.137
Winst
€ 20.003
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen vroeg0 van 8 akten gelezen
Waarom 93verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 389.323Opgericht in 2005Liquiditeit 1,12, liquide middelen € 50.724Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-03-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 47+5
eigen vermogen 21,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 57-1
kortlopende schulden 24,7% · geldmiddelen 13,0%
Rentabiliteit 66+3
rendement op activa 5,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.205 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 0,2%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 7.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,12 tegenover 1,21 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 24,7% en geldmiddelen: 13% van het balanstotaal), en 78,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 27% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit, 36% op rentabiliteit en 76% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 389.323
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2005
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,12, liquide middelen € 50.724
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-03-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest tegen 30-04-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-03-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
2024
135 dagen vroeg
2023
138 dagen vroeg
2022
164 dagen vroeg
2021
60 dagen vroeg
2020
59 dagen vroeg
2019
52 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 92 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-09-2026 afsloot, moet uiterlijk op 30-04-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 december neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 75 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar16-10-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Zwakste boekjaarnetto € 15.266 ▼67,9%

Opvallend

  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 20.003 7 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 389.323 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 389.323
Winst
€ 20.003
Solvabiliteit
21,6%
Balanstotaal▲ 2,6%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
21
Sinds
2008
Volgende jaarrekening
uiterlijk 30-04-2027
  1. 14-12-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 17-11-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 01-03-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public…NACE 73300
Opgericht
02-12-2005
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.