Ga naar inhoud

TRUST COMPANY

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefChaussée de Gramptinne 46, 5340 Gesves, BelgiëKBO/BCE: BE 1005.295.825
Samenvatting

TRUST COMPANY is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had TRUST COMPANY een negatief eigen vermogen (-€ 33.513) en een nettoresultaat van -€ 43.513. De solvabiliteit is hoger dan bij 5% van de 13.741 ondernemingen in de sector groothandel (NACE 46, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 29-01-2024 Normale toestand
Activiteit
Handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten NACE 46120en 5 andere
Vestigingseenheid
2.358.668.529 5340 Gesves, sinds 31-01-2024
Einde boekjaar
30 september
Peppol
Bereikbaar sinds 16-07-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Jaarrekening per 30-09-2025
Brutomarge
-€ 42.974
Verlies
€ 43.513
Eigen vermogen
-€ 33.513
Balanstotaal
€ 6.610
  • Negatief eigen vermogen op 30-09-2025
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 1 dag na de termijn
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenOpgericht in 2024Negatief eigen vermogen -€ 33.513verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 6.610Liquiditeit 0,14, liquide middelen € 5.274Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 21% van de microbedrijven in de sector groothandel (NACE 46)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -507,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 607,0% · geldmiddelen 79,8%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -658,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.899 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop over 24 maanden 02-2025: 1,6% 03-2025: 1,6%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 2,3%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 2,3%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 2,6%▲ +0,3 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 2,6%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 2,5%▼ -0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 2,5%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 2,8%▲ +0,3 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 2,9%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2026hoogste waarde 03-2026: 2,9%● gelijk tegenover 02-2026hoogste waarde 04-2026: 2,9%● gelijk tegenover 03-2026hoogste waarde 05-2026: 2,9%● gelijk tegenover 04-2026hoogste waarde 06-2026: 1,1%▼ -1,8 procentpunten tegenover 05-2026 07-2026: 1,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 1,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 1,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 1,0%▼ -0,1 procentpunt tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 1,0%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,14, onder 1. De kortlopende schulden zijn 607% en de geldmiddelen 79,8% van het balanstotaal. Het eigen vermogen is negatief.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 6% van hen, de liquiditeit beter dan bij 51% en de rentabiliteit beter dan bij 6%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 6.610
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,14, liquide middelen € 5.274
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 33.513
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 1 dag te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest uiterlijk op 30-04-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 01-05-2026, 1 dag te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
1 dag te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2025 -€ 33.513 Bekijk
  • Let op: Lagere solvabiliteit dan 95% van de sector groothandelsectormediaan 40,6% · 13.741 ondernemingen -507,0% Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 10.000 · Benoemingen: DEMEYER Christophe Jean Gérard (bestuurder) en DUMONT Frédéric Patrick Ghislain (plaatsvervangend bestuurder)
Alle 2 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als TRUST COMPANY: handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten (NACE 46120). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 2.250 en € 28.800, opgericht tussen 2023 en 2025.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
TRUST COMPANY Gesves€ 6.610-€ 42.974
Vinmar Belgium Sint-Joost-ten-Node€ 7.337-€ 15.307
AXEL GLOBAL TRADING Liège€ 9.077€ 637
MARKANT ENERGY BENELUX Dendermonde€ 11.426-€ 4.120
VITAL THIN FILM MATERIALS BELGIUM SRL Villers-la-Ville€ 9.395-€ 6.055
INTERNATIONAL PETROLEUM TRADING Mettet€ 28.750-€ 8.308
ROLANDE BELGIUM Kontich€ 2.251-€ 5.122
Volledige vergelijking

Kerngegevens van TRUST COMPANY

Wat is het ondernemingsnummer van TRUST COMPANY?
Het ondernemingsnummer van TRUST COMPANY is 1005.295.825. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1005.295.825.
Waar is TRUST COMPANY gevestigd?
De zetel is gevestigd op Chaussée de Gramptinne 46, 5340 Gesves.Ondernemingsgegevens
Wat doet TRUST COMPANY?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten (NACE 46120).
Wat is de rechtsvorm van TRUST COMPANY?
De rechtsvorm van TRUST COMPANY is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd TRUST COMPANY opgericht?
TRUST COMPANY werd opgericht op 29-01-2024.
Is TRUST COMPANY nog actief?
Ja, TRUST COMPANY staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van TRUST COMPANY?
De jaarrekening over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. In het microschema is dat niet verplicht.Financieel
Maakt TRUST COMPANY winst?
In boekjaar 2025 boekte TRUST COMPANY een verlies van € 43.513.
Waar vind ik de jaarrekening van TRUST COMPANY?
TRUST COMPANY legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.