Ga naar inhoud

ROLANDE BELGIUM

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefPrins Boudewijnlaan 7, 2550 Kontich, BelgiëOp dit adres zijn 58 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1024.666.230
Samenvatting

ROLANDE BELGIUM is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 5.324) en een nettoresultaat van -€ 5.326. De solvabiliteit is beter dan 5% van 13.639 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten
NACE 46120
1 vestiging
Schaal
€ 2.251balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 5.324
Verlies
-€ 5.326
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 2025 2 dagen vroeg
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 5.324Opgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2.251Liquiditeit 0,23, liquide middelen € 1.103Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 21% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -236,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 336,6% · geldmiddelen 49,0%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -236,6%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.882 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 07-2026: 1,6%hoogste waarde 08-2026: 1,0%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit en 6% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 26-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2.251
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,23, liquide middelen € 1.103
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 5.324
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-07-2026, 2 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: ROLANDE HOLDING (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 5.324 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 40,7% · 13.639 bedrijven -236,6% Bekijk
  • Opgericht 16 maanden geledenopgericht 24-06-2025 16 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2.251
Verlies
-€ 5.326
Solvabiliteit
-236,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen…NACE 46120
Opgericht
24-06-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
9
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Tweede dinsdag van juni om 20:00
Doel
Alle welkdanige verrichtingen die rechtstreeks of onrechtstreeks,geheel of gedeeltelijk…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van ROLANDE BELGIUM

Wat is het ondernemingsnummer van ROLANDE BELGIUM?
1024.666.230. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1024.666.230.
Waar is ROLANDE BELGIUM gevestigd?
De zetel is gevestigd op Prins Boudewijnlaan 7, 2550 Kontich.Ondernemingsgegevens
Wat doet ROLANDE BELGIUM?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is handelsbemiddeling in de groothandel in brandstoffen, ertsen, metalen en chemische producten (NACE 46120).
Wat is de rechtsvorm van ROLANDE BELGIUM?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd ROLANDE BELGIUM opgericht?
Op 24-06-2025.
Is ROLANDE BELGIUM nog actief?
Ja, ROLANDE BELGIUM staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van ROLANDE BELGIUM?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt ROLANDE BELGIUM winst?
In boekjaar 2025 boekte ROLANDE BELGIUM een verlies van € 5.326.
Waar vind ik de jaarrekening van ROLANDE BELGIUM?
ROLANDE BELGIUM legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van ROLANDE BELGIUM

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.