Ga naar inhoud

Terre Invest

Actief
BVopgericht 20205 jaar actiefBrusselsesteenweg 309, 9280 Lebbeke, BelgiëKBO/BCE: BE 0758.601.960
Samenvatting

Terre Invest is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 33.703) en een nettoresultaat van € 85.684. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 27% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 15% van 218 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
NACE 68203
1 vestiging
Schaal
€ 964.050balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 33.703
Winst
€ 85.684
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 25 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenLiquiditeit 0,22, liquide middelen € 3.522Negatief eigen vermogen -€ 33.703verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 964.050Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 51% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2025
Gemiddeld
Solvabiliteit 22+10
eigen vermogen -3,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 50-1
kortlopende schulden 4,4% · geldmiddelen 0,4%
Rentabiliteit 57+44
rendement op activa 8,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.604 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,0% 12-2024: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,5%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,4%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,22 tegenover 2,55 in 2025, onder 1; kortlopende schulden: 4,4% en geldmiddelen: 0,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 17% op solvabiliteit, 53% op liquiditeit, 46% op rentabiliteit en 89% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,22, liquide middelen € 3.522
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 964.050
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 33.703
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 15% van 218 sectorgenoten (2026).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 218 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 15%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 06-10-2026, 25 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
25 dagen vroeg
2025
22 dagen vroeg
2024
15 dagen vroeg
2022
30 dagen te laat
2021
27 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 12 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 9 oktober neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
22-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · verkort schema
  2. Terug winstgevendnetto € 85.684
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 33.703 Bekijk
  • Positief: Terug winstgevend in 2026na -€ 42.650 in 2025 € 85.684 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 14% op eigen vermogensectormediaan € 277.443 · 218 bedrijven -€ 33.703 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 964.050
Winst
€ 85.684
Solvabiliteit
-3,5%
Balanstotaal▲ 5,1%
Nettoresultaat
20212026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 16-10-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-08-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Liquiditeit meer dan maal 1420
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel…NACE 68203
Opgericht
19-11-2020
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.