Eigen vermogen
SOMAREST maakt winst in elk boekjaar sinds 2016.
SOMAREST maakt winst in elk boekjaar sinds 2016.
Het resultaat daalde in 2025 van € 92.428 naar € 37.742.
De jaarrekening vermeldt geen omzet.
In 2025 kwamen 125 mensen in dienst en gingen er 124 weg.
De jaarrekening 2016 kwam het laatst: 31 dagen na het einde van de termijn.
De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,9% bij 1.615 ondernemingen (NACE 56, klein).
Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 56, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 37% van hen, de liquiditeit beter dan bij 64%, de rentabiliteit beter dan bij 73% en de groei beter dan bij 35%.
De faillissementskans is berekend op 07-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse laag op 30-06-2025 ging 0,8% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
In juli 2024 hadden 2.609 ondernemingen hetzelfde profiel als SOMAREST nu. Elke stip staat voor 7 ondernemingen, twee jaar later.
Dat past bij de faillissementskans van SOMAREST zelf: 1,1% binnen 12 maanden.
De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 2.609 ondernemingen, geen voorspelling voor SOMAREST. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,23 (1,22 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 81,1% en de geldmiddelen 45,6% van het balanstotaal. Van het actief is 81,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 56) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.
| Onderneming | ||||
|---|---|---|---|---|
| SOMAREST Theux | € 362.617 | € 837.541 | 18,9% | 15,3 |
| LES BOUCHERS DOUBLES Blégny | € 374.703 | € 667.977 | 17,5% | 16,5 |
| Da Fellini Antwerpen | € 360.745 | € 871.002 | 18,0% | 16,4 |
| VPLUS Silly | € 394.778 | € 784.873 | -12,9% | 13,4 |
| GF 2 Liège | € 535.029 | € 879.695 | 48,7% | 13,9 |
| Brasserie Bijgaarden Dilbeek | € 468.204 | € 846.872 | 21,6% | 14 |
| Culi-invest Antwerpen | € 347.975 | € 741.594 | 21,3% | 14,1 |
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als SOMAREST: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 348.000 en € 535.000, opgericht tussen 2013 en 2017.
SOMAREST legt een verkort schema neer. Dat schema vermeldt geen omzet. De brutomarge steeg van € 569.086 in 2016 naar € 837.541 in 2025.
Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.
De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Omzet ≈ € 2,0 mln. Geschat: waarschijnlijk tussen € 1,8 mln en € 2,7 mln.
Hoger dan 39% van 4.838 ondernemingen in 2025.
Hoger dan 56% van 4.737 ondernemingen in 2025.
Hoger dan 69% van 4.761 ondernemingen in 2025.
Nettoresultaat: middelste helft · Eigen vermogen: middelste helft · Balanstotaal: middelste helft · Werkkapitaal: middelste helft · Personeel: hoogste kwart
Personeelskosten gedeeld door het gemiddeld aantal voltijdse equivalenten.
In 2025 kwamen 125 mensen in dienst en gingen er 124 weg.
| Post | Verloop | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans: activa | |||||||||||
20/58 |
362.617 | 390.161 | 324.806 | 538.771 | 551.507 | 363.128 | 289.343 | 241.495 | 273.947 | 245.047 | |
21/28 |
467 | 934 | - | - | - | 460 | 5.869 | 10.350 | 16.469 | 22.653 | |
21 |
- | - | - | - | - | - | 4.950 | 10.350 | 15.750 | 21.150 | |
22/27 |
467 | 934 | - | - | - | 460 | 919 | - | 719 | 1.503 | |
23 |
- | - | - | - | - | 460 | 919 | - | 719 | 1.503 | |
24 |
467 | 934 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
29/58 |
362.149 | 389.226 | 324.806 | 538.771 | 551.507 | 362.668 | 283.474 | 231.145 | 257.478 | 222.394 | |
3 |
27.896 | 21.940 | 23.105 | 23.761 | 19.868 | 16.963 | 18.857 | 16.346 | 21.440 | 14.553 | |
30/36 |
27.896 | 21.940 | 23.105 | 23.761 | 19.868 | 16.963 | 18.857 | 16.346 | 21.440 | 14.553 | |
40/41 |
164.366 | 178.782 | 170.946 | 319.991 | 180.763 | 16.143 | 17.984 | 22.827 | 4.343 | 9.847 | |
40 |
- | - | - | - | 123 | 412 | 1.912 | - | - | - | |
41 |
164.366 | 178.782 | 170.946 | 319.991 | 180.640 | 15.731 | 16.072 | 22.827 | 4.343 | 9.847 | |
54/58 |
165.422 | 186.824 | 130.756 | 195.019 | 350.876 | 329.562 | 246.634 | 191.972 | 231.695 | 197.994 | |
490/1 |
4.465 | 1.681 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Balans: passiva | |||||||||||
10/49 |
362.617 | 390.161 | 324.806 | 538.771 | 551.507 | 363.128 | 289.343 | 241.495 | 273.947 | 245.047 | |
10/15 |
68.595 | 70.854 | 68.426 | 73.351 | 72.853 | 53.559 | 40.449 | 40.777 | 40.674 | 34.291 | |
10/11 |
36.000 | 36.000 | 36.000 | 36.000 | 31.000 | 31.000 | 31.000 | 31.000 | 31.000 | 31.000 | |
100 |
- | - | - | - | - | - | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | |
101 |
- | - | - | - | - | - | 19.000 | 19.000 | 19.000 | 19.000 | |
13 |
- | - | - | - | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 3.200 | |
130/1 |
- | - | - | - | 5.000 | 5.000 | - | - | - | - | |
130 |
- | - | - | - | - | - | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 3.200 | |
1311 |
- | - | - | - | 5.000 | 5.000 | - | - | - | - | |
14 |
32.595 | 34.854 | 32.426 | 37.351 | 36.853 | 17.559 | 4.449 | 4.777 | 4.674 | 91 | |
17/49 |
294.021 | 319.307 | 256.380 | 465.420 | 478.654 | 309.569 | 248.895 | 200.718 | 233.273 | 210.757 | |
42/48 |
294.021 | 319.307 | 256.380 | 465.420 | 478.654 | 309.569 | 248.895 | 200.718 | 233.273 | 210.757 | |
44 |
163.552 | 143.642 | 147.176 | 170.736 | 14.186 | 93.256 | 106.549 | 86.516 | 81.923 | 98.229 | |
440/4 |
163.552 | 143.642 | 147.176 | 170.736 | 14.186 | 93.256 | 106.549 | 86.516 | 81.923 | 98.229 | |
45 |
81.123 | 76.319 | 74.204 | 49.221 | 44.026 | 41.005 | 52.107 | 48.964 | 61.112 | 52.289 | |
450/3 |
695 | - | - | - | 746 | 2.121 | 3.271 | 1.500 | 9.154 | 2.500 | |
454/9 |
80.428 | 76.319 | 74.204 | 49.221 | 43.279 | 38.884 | 48.836 | 47.464 | 51.958 | 49.789 | |
47/48 |
49.346 | 99.346 | 35.000 | 245.462 | 420.442 | 175.308 | 90.238 | 65.238 | 90.238 | 60.238 | |
| Resultatenrekening | |||||||||||
9900 |
837.541 | 826.459 | 745.645 | 454.379 | 695.680 | 559.793 | 623.407 | 583.347 | 603.147 | 569.086 | |
62 |
783.974 | 720.889 | 704.050 | 444.489 | 426.503 | 361.208 | 522.012 | 506.003 | 488.780 | 493.746 | |
630 |
467 | 467 | - | - | 460 | 5.409 | 5.859 | 6.119 | 6.184 | 6.700 | |
640/8 |
4.509 | 4.844 | 3.970 | 3.258 | 2.162 | 2.610 | 1.831 | 2.690 | 2.651 | 2.572 | |
9901 |
48.591 | 100.259 | 37.625 | 6.633 | 266.555 | 190.566 | 93.705 | 68.535 | 105.532 | 66.068 | |
75/76B |
- | - | - | - | 44 | - | - | 35 | - | - | |
75 |
- | - | - | - | 44 | - | - | 35 | - | - | |
65/66B |
8.155 | 6.951 | 5.232 | 6.134 | 2.059 | 1.935 | 2.262 | 2.069 | 4.258 | 277 | |
65 |
8.155 | 6.951 | 5.232 | 6.134 | 2.059 | 1.935 | 2.262 | 2.069 | 4.258 | 277 | |
9903 |
40.437 | 93.308 | 32.393 | 498 | 264.540 | 188.631 | 91.443 | 66.501 | 101.274 | 65.791 | |
67/77 |
2.695 | 880 | 2.318 | - | 246 | 521 | 1.771 | 1.398 | 4.891 | 2.500 | |
9904 |
37.742 | 92.428 | 30.075 | 498 | 264.293 | 188.111 | 89.672 | 65.103 | 96.383 | 63.291 | |
9905 |
37.742 | 92.428 | 30.075 | 498 | 264.293 | 188.111 | 89.672 | 65.103 | 96.383 | 63.291 | |
| Resultaatverwerking | |||||||||||
9906 |
72.595 | 124.854 | 67.426 | 37.351 | 281.853 | 192.559 | 94.449 | 69.777 | 96.474 | 63.291 | |
14P |
34.854 | 32.426 | 37.351 | 36.853 | 17.559 | - | - | - | - | - | |
691/2 |
- | - | - | - | - | - | - | - | 1.800 | 3.200 | |
6920 |
- | - | - | - | - | - | - | - | 1.800 | 3.200 | |
694/7 |
40.000 | 90.000 | 35.000 | - | 245.000 | 175.000 | 90.000 | 65.000 | 90.000 | 60.000 | |
695 |
40.000 | 90.000 | 35.000 | - | 245.000 | 175.000 | 90.000 | 65.000 | 90.000 | 60.000 | |
| Sociale balans | |||||||||||
9087 |
15,3 | 15,2 | 15,2 | 9,5 | 10,5 | 10,8 | 12,2 | 13,1 | 12,4 | 12,1 | |
Gepresteerde uren1013 |
30.003 | 29.923 | 29.635 | 17.626 | 17.610 | 15.700 | 24.114 | 24.364 | 23.441 | 23.147 | |
| Document | |||||||||||
De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.
Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 31-07-2026.
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 31-07-2026 | 2026-00365815 | |
| 31-12-2024 | volledig schema | 30-08-2025 | 2025-00449155 | |
| 31-12-2023 | volledig schema | 31-08-2024 | 2024-00426561 | |
| 31-12-2022 | volledig schema | 31-08-2023 | 2023-00426316 | |
| 31-12-2021 | volledig schema | 31-08-2022 | 2022-20415479 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 28-08-2021 | 2021-55900445 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 31-08-2020 | 2020-50700505 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 31-07-2019 | 2019-43800463 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 31-08-2018 | 2018-60400085 | |
| 31-12-2016 | volledig schema | 31-08-2017 | 2017-59000182 |
| Post | Verloop | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49.058 | 100.726 | - | - | 267.014 | 195.975 | 99.565 | 74.654 | 111.716 | 72.768 | ||
| 38.209 | 92.895 | - | - | 264.753 | 193.520 | 95.531 | 71.222 | 102.567 | 69.990 | ||
| 0 | 1.402 | - | - | 0 | 0 | 1.379 | 0 | 0 | 29.353 | ||
| -21.401 | 56.068 | -64.263 | -155.857 | 21.314 | 82.929 | 54.662 | -39.723 | 33.701 | - | ||
| 68.128 | 69.919 | 68.426 | 73.351 | 72.853 | 53.100 | 34.580 | 30.427 | 24.205 | 11.637 | ||
| 18,9% | 18,2% | 21,1% | 13,6% | 13,2% | 14,7% | 14,0% | 16,9% | 14,8% | 14,0% | ||
| 1,23 | 1,22 | 1,27 | 1,16 | 1,15 | 1,17 | 1,14 | 1,15 | 1,10 | 1,06 | ||
| 1,14 | 1,15 | 1,18 | 1,11 | 1,11 | 1,12 | 1,06 | 1,07 | 1,01 | 0,99 | ||
| 4,29 | 4,51 | 3,75 | 6,35 | 6,57 | 5,78 | 6,15 | 4,92 | 5,74 | 6,15 | ||
| 55,0% | 130,4% | 44,0% | 0,7% | 362,8% | 351,2% | 221,7% | 159,7% | 237,0% | 184,6% | ||
| 10,4% | 23,7% | 9,3% | 0,1% | 47,9% | 51,8% | 31,0% | 27,0% | 35,2% | 25,8% | ||
| 6,02 | 14,49 | - | - | meer dan 100 | - | - | - | - | - |
EBIT-marge: niet opgenomen in deze neerlegging.
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.
| Post | 31-12-2025 | 31-12-2024 | 31-12-2023 | 31-12-2022 | 31-12-2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 25 | 24 | 31 | 13 | 15 |
| voltijds | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| deeltijds | 23 | 22 | 29 | 11 | 12 |
| in voltijdse equivalenten | 13,5 | 14 | 16,8 | 8,8 | 10,5 |
| 15,3 | 15,2 | 15,2 | 9,5 | 10,5 | |
| Met een vast contract | 14 | 16 | 19 | 13 | 15 |
| In dienst gekomen | 125 | 114 | 140 | 18 | 16 |
| Uit dienst gegaan | 124 | 121 | 27 | 20 | 17 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | - | € 1.402 | - | - | - |
| € 467 | € 467 | - | - | € 460 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 52% lager dan in 2024.
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 81,8% naar 81,1%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
SOMAREST heeft geen moeder en geen deelnemingen in de jaarrekeningen. CC MANAGEMENT is de enige bestuurder.
| COBAFOOD
zetel sinds 14-04-2016 · opgericht in 2016 |
14 VTE (2025) 0651.931.852 |
De verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.
Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
| Vestiging | Sinds | Vestigingsnummer | Erkenning FAVV |
|---|---|---|---|
| Chemin du Golf 3 zetel 4910 Theux | |||
| Quick Malmedy Avenue des Alliés 102, 4960 Malmedy 56112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden | 01-12-2015 | 2.248.051.511 | Eetgelegenheid |
| Perceel (capakey) | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|
| 63076C1567/00C002 | 1,4 ha | 1 · 39 m² | 21,5 m · 6 |
| 63049F0358/00K009 | 1.170 m² | 1 · 379 m² | 9,0 m · 1 |
Ziet u iets dat niet klopt of mist u iets, dan horen wij het graag.