SKEWSQUARE
InactiefFinancieel · boekjaar 2021, microschema
Jaarrekening 2021 neergelegd, 25 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 25 augustus 2022. De termijn liep af op 31 juli 2022, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2021 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2022-20318243.
Jaarrekening 2021 neergelegd op 25-08-2022 PDF alle 4 neerleggingen
2018 tot 2021, 4 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2021 is 37% lager dan in 2020.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 12.269 | € 12.578 | € 12.578 | € 11.986 | ▼ 4,7% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 1.062 | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 12.701 | € 2.617 | € 29.625 | € 23.712 | ▼ 20,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 810 | -€ 10.461 | € 17.047 | € 10.664 | ▼ 37,4% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 2 | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 90 | € 11 | € 8 | € 2 | ▼ 75,0% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 1.086 | - |
| Recurrente financiële kosten65 | € 349 | € 491 | € 898 | € 1.086 | ▲ 20,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 1.069 | -€ 10.941 | € 16.157 | € 9.580 | ▼ 40,7% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 746 | € 418 | € 4.336 | € 4.022 | ▼ 7,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 1.815 | -€ 11.359 | € 11.821 | € 5.558 | ▼ 53,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 1.815 | -€ 11.359 | € 11.821 | € 5.558 | ▼ 53,0% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||
| Totaal activa20/58 | € 65.143 | € 37.930 | € 49.206 | € 29.581 | ▼ 39,9% |
| Oprichtingskosten20 | € 1.000 | € 750 | € 500 | € 250 | ▼ 50,0% |
| Vaste activa21/28 | € 35.464 | € 24.374 | € 12.046 | € 310 | ▼ 97,4% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 35.464 | € 24.374 | € 12.046 | € 310 | ▼ 97,4% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 310 | - |
| Vlottende activa29/58 | € 28.679 | € 12.806 | € 36.660 | € 29.021 | ▼ 20,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 23.671 | € 10.112 | € 26.136 | € 13.949 | ▼ 46,6% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 12.342 | - |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 1.607 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 5.008 | € 2.694 | € 10.524 | € 15.072 | ▲ 43,2% |
| Passiva | |||||
| Totaal passiva10/49 | € 65.143 | € 37.930 | € 49.206 | € 29.581 | ▼ 39,9% |
| Eigen vermogen10/15 | € 4.885 | -€ 6.474 | € 5.347 | € 10.905 | ▲ 104% |
| Inbreng10/11 | € 6.700 | € 6.700 | - | € 6.700 | - |
| Buiten kapitaal11 | - | - | - | € 6.700 | - |
| Andere1109/19 | - | - | - | € 6.700 | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 1.815 | -€ 13.174 | -€ 1.353 | € 4.205 | - |
| Schulden17/49 | € 60.258 | € 44.404 | € 43.859 | € 18.676 | ▼ 57,4% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 23.116 | € 13.648 | € 6.306 | - | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 37.142 | € 30.756 | € 37.553 | € 18.676 | ▼ 50,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 6.306 | - |
| Handelsschulden44 | € 4.794 | € 8.674 | € 8.447 | € 2.763 | ▼ 67,3% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 2.763 | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 9.607 | - |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 9.607 | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 1.815 | -€ 11.359 | € 11.821 | € 5.558 | ▼ 53,0% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 12.269 | € 12.578 | € 12.578 | € 11.986 | ▼ 4,7% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 10.454 | € 1.219 | € 24.399 | € 17.544 | ▼ 28,1% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 1.488 | -€ 250 | -€ 250 | = |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 2.314 | € 7.830 | € 4.548 | ▼ 41,9% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.