Ga naar inhoud

RENOVA-NASS

Actief
BVopgericht 20196 jaar actiefSpinstersstraat 166, 9600 Ronse, BelgiëKBO/BCE: BE 0739.709.528
Samenvatting

RENOVA-NASS is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 19.238) en een nettoresultaat van -€ 2.775. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 11% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 9.723 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene elektrotechnische installatiewerken
NACE 43211
1 vestiging
Schaal
€ 26.325balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 19.238
Verlies
-€ 2.775
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Jaarrekening 9 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 19.238Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 26.325Liquiditeit 0,51, liquide middelen € 13.227Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 23% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -73,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+37
kortlopende schulden 173,1% · geldmiddelen 50,2%
Rentabiliteit 56+52
rendement op activa -10,5%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.580 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,8% 12-2024: 1,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,1%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,51 tegenover 0,54 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 173,1% en geldmiddelen: 50,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 43% op liquiditeit, 26% op rentabiliteit en 19% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 26.325
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 19.238
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,51, liquide middelen € 13.227
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
202122232425
2020 tot 2025 · laatste jaar -€ 19.238
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 22-07-2026, 9 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
9 dagen vroeg
2024
23 dagen vroeg
2023
21 dagen te laat
2022
29 dagen te laat
2021
61 dagen te laat
2020
59 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 23 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 39 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
19-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 19.238 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 44,1% · 9.723 bedrijven -73,1% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 2.775 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 26.325
Verlies
-€ 2.775
Solvabiliteit
-73,1%
Omzet▼ 12,0%
Nettoresultaat
20212024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 06-06-2024Benoeming: NASSAR Mohammed (bestuurder)
  2. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2020 tot 2025
  3. 29-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene elektrotechnische installatiewerkenNACE 43211
Opgericht
17-12-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.