Ga naar inhoud

P.R.D.T. IMMO

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefAvenue du Stade 29, 7640 Antoing, BelgiëKBO/BCE: BE 1018.884.535
Samenvatting

P.R.D.T. IMMO is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 34.646) en een nettoresultaat van -€ 36.146. De solvabiliteit is beter dan 12% van 17.012 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
NACE 68203
1 vestiging
Schaal
€ 308.639balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 34.646
Verlies
-€ 36.146
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 7 dagen vroeg
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 34.646Liquiditeit 0,35, liquide middelen € 4.516verlaagt risicoSector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Omvang: balanstotaal € 308.639Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 31% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 14
eigen vermogen -11,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 52
kortlopende schulden 4,9% · geldmiddelen 1,5%
Rentabiliteit 23
rendement op activa -11,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.610 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 02-2026: 0,6% 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,6%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,35, onder 1; kortlopende schulden: 4,9% en geldmiddelen: 1,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 13% op solvabiliteit, 58% op liquiditeit en 22% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 308.639
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 34.646
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,35, liquide middelen € 4.516
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-07-2026, 7 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
7 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Ontslag: TOUBEAU Dirk (bestuurder)Kwijting bestuurder
  3. OprichtingBenoemingen: Dirk TOUBEAU (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 34.646 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 11% op nettoresultaatsectormediaan € 6.029 · 17.001 bedrijven -€ 36.146 Bekijk
  • Let op: Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 27-10-2025 · 1 in functie 1 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 308.639
Verlies
-€ 36.146
Solvabiliteit
-11,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel…NACE 68203
Opgericht
17-01-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
33
Doel
“La constitution et la gestion d'un patrimoine immobilier; Toutes les opérations relatives…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.