OXHEAD
Ontbonden en vereffendFinancieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-04-2026 PDF alle 12 neerleggingen
Omzet
€ 74.214
EBIT-marge
3,8%
Nettoresultaat
-€ 7.505▼ 101%
2024 · -€ 3.725
Werkkapitaal
€ 12.900▼ 33,8%
2024 · € 19.477
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjarenOmzet
geen cijfer
2025
20182025
Bedrijfsresultaat
-€ 9.395
▼ 75,9%
2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 7.505
▼ 101%
2025
20182025
EBIT-marge
geen cijfer
2025
20182025
Eigen vermogen
€ 12.900
▼ 36,8%
2025
20182025
Totaal activa
€ 22.936
▼ 98,2%
2025
20182025
Schulden
€ 10.036
▼ 99,2%
2025
20182025
Werkkapitaal
€ 12.900
▼ 33,8%
2025
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig
ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 0,07 mln-
Bedrijfsresultaat€ 0,003 mln-€ 0,01 mln▲ 300%-€ 395€ 0,006 mln€ 0,003 mln▼ 55,6%-€ 0,004 mln-€ 0,005 mln▼ 30,0%-€ 0,009 mln▼ 75,9%
Nettoresultaat€ 0,004 mln-€ 0,01 mln▲ 157%€ 0,005 mln▼ 58,4%€ 0,07 mln▲ 14×€ 1,1 mln▲ 17×€ 0,007 mln▼ 99,4%-€ 0,004 mln-€ 0,008 mln▼ 101%
EBIT-marge3,8%-
Eigen vermogen€ 0,02 mln-€ 0,03 mln▲ 48,9%€ 0,04 mln▲ 13,7%€ 0,1 mln▲ 170%€ 1,2 mln▲ 12×€ 1,3 mln▲ 0,5%€ 0,02 mln▼ 98,4%€ 0,01 mln▼ 36,8%
Totaal activa€ 0,1 mln-€ 0,09 mln▼ 26,4%€ 0,09 mln▲ 7,9%€ 0,1 mln▲ 20,8%€ 1,3 mln▲ 11×€ 1,3 mln▲ 3,0%€ 1,3 mln▼ 2,1%€ 0,02 mln▼ 98,2%
Schulden€ 0,09 mln-€ 0,05 mln▼ 45,3%€ 0,05 mln▲ 3,9%€ 0,005 mln▼ 90,9%€ 0,007 mln▲ 39,0%€ 0,04 mln▲ 463%€ 1,2 mln▲ 33×€ 0,01 mln▼ 99,2%
Werkkapitaal€ 0,07 mln-€ 0,08 mln▲ 18,6%€ 0,08 mln▲ 7,2%€ 0,1 mln▲ 22,7%€ 1,2 mln▲ 12×€ 1,2 mln▲ 0,6%€ 0,02 mln▼ 98,4%€ 0,01 mln▼ 33,8%
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 9.395, groter dan het verlies van € 5.341 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2018.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Passiva € 22.936
Eigen vermogen
€ 12.900 ▼ 36,8%
Schulden
€ 10.036 ▼ 99,2%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 98,4% naar 43,8%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
EBITDA
-€ 9.395▼
2024 · -€ 4.593
Cashflow
-€ 7.505▼
2024 · -€ 2.977
Liquiditeit
2,29▲
2024 · 1,02
Schuldgraad
0,78▼
2024 · 60,79
ROE
-58,2%▼
2024 · -18,3%
ROA
-32,7%▼
2024 · -0,3%
Rentedekking
-173,98▼
2024 · -15,55
Schulden ≤ 1 jaar
€ 10.036▼
2024 · € 1,2 mln
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 3.740 | - | - | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 1.263 | € 1.146 | € 748 | € 748 | € 0 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2023 · 1 vermelding · € 3.300 toegekend · € 7.500 uitbetaaldJaarrekening
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Omzet70 | € 0,07 mln | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 410 | € 410 | € 446 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | ▼ 2,2% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 0,005 mln | € 0,01 mln | € 0,001 mln | € 0,008 mln | € 0,004 mln | -€ 0,003 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,008 mln | ▼ 135% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,003 mln | € 0,01 mln | -€ 395 | € 0,006 mln | € 0,003 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,005 mln | -€ 0,009 mln | ▼ 75,9% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0,06 mln | € 1,1 mln | € 0,01 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | ▲ 1,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0,007 mln | € 0,007 mln | € 0,007 mln | € 0,06 mln | € 1,1 mln | € 0,01 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | ▲ 1,7% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 28 | € 50 | € 49 | € 295 | € 54 | ▼ 81,7% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 350 | € 0,002 mln | € 103 | € 28 | € 50 | € 49 | € 295 | € 54 | ▼ 81,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,007 mln | € 0,07 mln | € 1,1 mln | € 0,009 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,008 mln | ▼ 101% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0,002 mln | € 0 | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,004 mln | € 0,01 mln | € 0,005 mln | € 0,07 mln | € 1,1 mln | € 0,007 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,008 mln | ▼ 101% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,004 mln | € 0,01 mln | € 0,005 mln | € 0,07 mln | € 1,1 mln | € 0,007 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,008 mln | ▼ 101% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 0,1 mln | € 0,09 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | € 0,02 mln | ▼ 98,2% |
| Vaste activa21/28 | € 0,003 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0,004 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,003 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0,004 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 398 | € 0 | - | - | - | - |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,001 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Financiële vaste activa28 | € 1 | € 1 | € 1 | € 1 | € 0 | - | - | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 0,1 mln | € 0,08 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | € 0,02 mln | ▼ 98,2% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | - | € 0,1 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Overige vorderingen291 | - | - | - | € 0,1 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,1 mln | € 0,08 mln | € 0,09 mln | € 0,004 mln | € 0,001 mln | € 0,03 mln | € 0,001 mln | € 0,02 mln | ▲ 16× |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,02 mln | € 0,001 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,002 mln | € 284 | € 0,003 mln | € 28 | € 0,02 mln | ▲ 691× |
| Liquide middelen54/58 | - | € 299 | € 0,001 mln | € 207 | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,004 mln | € 0,004 mln | ▼ 1,4% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 59 | € 0,002 mln | € 0,01 mln | € 0,002 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,1 mln | € 0,09 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | € 1,3 mln | € 0,02 mln | ▼ 98,2% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,1 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 36,8% |
| Inbreng10/11 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | = |
| Reserves13 | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,003 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 0 | - | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,08 mln | € 0 | - | € 0 | -€ 0,008 mln | - |
| Schulden17/49 | € 0,09 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,005 mln | € 0,007 mln | € 0,04 mln | € 1,2 mln | € 0,01 mln | ▼ 99,2% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0 | - | - | - | - | - |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 0 | - | - | - | - | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,05 mln | € 0,005 mln | € 0,007 mln | € 0,005 mln | € 0,007 mln | € 0,04 mln | € 1,2 mln | € 0,01 mln | ▼ 99,2% |
| Handelsschulden44 | € 0,02 mln | - | € 248 | € 30 | € 0,001 mln | € 0,009 mln | € 0,002 mln | € 0,01 mln | ▲ 405% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 30 | € 0,001 mln | € 0,009 mln | € 0,002 mln | € 0,01 mln | ▲ 405% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | - | - | € 0,02 mln | € 0 | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,003 mln | € 0,004 mln | € 0,002 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,003 mln | € 0,004 mln | € 0,002 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 1,2 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,004 mln | € 0,01 mln | € 0,005 mln | € 0,07 mln | € 1,1 mln | € 0,007 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,008 mln | ▼ 101% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,006 mln | € 0,01 mln | € 0,006 mln | € 0,07 mln | € 1,1 mln | € 0,007 mln | -€ 0,003 mln | -€ 0,008 mln | ▼ 152% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | € 0 | -€ 0,004 mln | € 1 | € 0 | € 0 | € 0,001 mln | - |
| Verandering liquide middelen | - | - | € 0,001 mln | -€ 0,001 mln | € 0,002 mln | € 488 | € 0,001 mln | -€ 54 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 12 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 30-04-2026 | 2026-00098284 | |
| 31-12-2024 | verkort schema | 27-08-2025 | 2025-00427860 | |
| 31-12-2023 | verkort schema | 30-09-2024 | 2024-00486966 | |
| 31-12-2022 | verkort schema | 23-10-2023 | 2023-00497685 | |
| 31-12-2021 | verkort schema | 30-09-2022 | 2022-20444092 | |
| 31-12-2020 | verkort schema | 30-09-2021 | 2021-70900026 | |
| 31-12-2019 | verkort schema | 12-10-2020 | 2020-61000566 | |
| 31-12-2018 | verkort schema | 13-08-2019 | 2019-46300083 | |
| 31-12-2017 | verkort schema | 09-08-2018 | 2018-44400372 | |
| 31-12-2015 | verkort schema | 24-08-2016 | 2016-46000210 |