Eigen vermogen
Het eigen vermogen steeg in 2025 van € 124.541 naar € 203.071.
Het eigen vermogen steeg in 2025 van € 124.541 naar € 203.071.
De schulden op korte termijn dalen van € 46.698 naar € 32.292.
Hoger nettoresultaat dan 87% van de sector computerprogrammering en consultancy. Sectormediaan € 28.574 · 21.192 ondernemingen.
De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,1% bij 25.925 ondernemingen (NACE 62, micro).
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 62, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 85% van hen, de liquiditeit beter dan bij 89%, de rentabiliteit beter dan bij 82% en de groei beter dan bij 83%.
De faillissementskans is berekend op 06-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als NO-Tech nu. Elke stip staat voor 99 ondernemingen, twee jaar later.
De faillissementskans van NO-Tech zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over NO-Tech dan alleen het profiel.
De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor NO-Tech. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 7,24 (3,6 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 13,7% en de geldmiddelen 85% van het balanstotaal. Van het actief is 13,7% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 64 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 62) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.
| Onderneming | ||||
|---|---|---|---|---|
| NO-Tech Comines-Warneton | € 235.363 | € 103.422 | 86,3% | - |
| KVNL Consult Mons | € 247.242 | € 123.563 | 65,2% | - |
| JF IT Rumes | € 202.630 | € 87.085 | 76,8% | - |
| C. Meeussen Antwerpen | € 239.994 | € 101.289 | 74,0% | - |
| KRITS Hasselt | € 230.374 | € 101.914 | 37,4% | - |
| Vergucht Consultancy Gent | € 250.456 | € 99.152 | 80,6% | - |
| Omnya Antwerpen | € 238.848 | € 99.874 | 96,8% | - |
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als NO-Tech: ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 203.000 en € 250.000, opgericht in 2023.
NO-Tech is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had NO-Tech een eigen vermogen van € 203.071 en een nettoresultaat van € 79.363.
De solvabiliteit is hoger dan bij 83% van de 21.186 ondernemingen in de sector computerprogrammering en consultancy (NACE 62, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Omzet ≈ € 150.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 130.000 en € 220.000.
Hoger dan 83% van 21.186 ondernemingen in 2025.
Hoger dan 83% van 20.549 ondernemingen in 2025.
Hoger dan 72% van 20.725 ondernemingen in 2025.
Nettoresultaat: hoogste kwart · Eigen vermogen: hoogste kwart · Balanstotaal: middelste helft · Werkkapitaal: hoogste kwart
| Post | Verloop | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Balans: activa | |||
20/58 |
235.363 | 171.239 | |
21/28 |
1.677 | 3.257 | |
22/27 |
1.677 | 3.257 | |
24 |
1.677 | 3.257 | |
29/58 |
233.686 | 167.982 | |
40/41 |
31.714 | 33.839 | |
40 |
31.714 | 33.569 | |
41 |
- | 269 | |
54/58 |
200.080 | 131.392 | |
490/1 |
1.892 | 2.751 | |
| Balans: passiva | |||
10/49 |
235.363 | 171.239 | |
10/15 |
203.071 | 124.541 | |
10/11 |
3.000 | 3.000 | |
14 |
200.071 | 121.541 | |
17/49 |
32.292 | 46.698 | |
42/48 |
32.292 | 46.698 | |
44 |
496 | 83 | |
440/4 |
496 | 83 | |
45 |
30.963 | 45.815 | |
450/3 |
30.963 | 45.815 | |
47/48 |
833 | 800 | |
| Resultatenrekening | |||
9900 |
103.422 | 163.399 | |
630 |
1.580 | 1.483 | |
640/8 |
66 | 2.321 | |
9901 |
101.776 | 159.596 | |
75/76B |
- | 0 | |
75 |
- | 0 | |
65/66B |
1.351 | 1.395 | |
65 |
1.351 | 1.395 | |
9903 |
100.425 | 158.200 | |
67/77 |
21.062 | 35.859 | |
9904 |
79.363 | 122.341 | |
9905 |
79.363 | 122.341 | |
| Resultaatverwerking | |||
9906 |
200.904 | 122.341 | |
14P |
121.541 | - | |
694/7 |
833 | 800 | |
694 |
833 | 800 | |
| Document | |||
De toelichting bij deze jaarrekening telt 4 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).
Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 31-05-2026.
| Post | Verloop | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| 103.356 | 161.078 | ||
| 80.943 | 123.824 | ||
| 0 | 4.740 | ||
| 68.688 | - | ||
| 201.394 | 121.284 | ||
| 86,3% | 72,7% | ||
| 7,24 | 3,60 | ||
| 0,16 | 0,37 | ||
| 39,1% | 98,2% | ||
| 33,7% | 71,4% | ||
| 76,51 | meer dan 100 |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | - | € 4.740 |
| € 1.580 | € 1.483 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 36% lager dan in 2024.
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 27,3% naar 13,7%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
NO-Tech heeft geen moeder en geen deelnemingen in de jaarrekeningen. OOGHE Nicolas Olivier Anne-Marie is de enige bestuurder. NO-Tech deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
NO-Tech werd opgericht op 30 juni 2023 als BV door één natuurlijke persoon. Het startkapitaal bedroeg € 3.000.12 OOGHE Nicolas Olivier Anne-Marie is sinds 2023 bestuurder.3 De onderneming legde 2 jaarrekeningen neer, de laatste over het boekjaar 2025.4
| Vestiging | Sinds | Vestigingsnummer |
|---|---|---|
| Duribreustraat 14 zetel 7783 Comines-Warneton | 01-07-2023 | 2.346.766.035 |
| Perceel (capakey) | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|
| 54008E0011/00T007 | 353 m² | 1 · 52 m² | 10,6 m · 3 |
Ziet u iets dat niet klopt of mist u iets, dan horen wij het graag.