NANOUK
ActiefFinancieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 29-01-2026 PDF alle 13 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 6.463, na een winst van € 1.886 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.
Personeel
| Post | 30-06-2022 | 30-06-2023 | 30-06-2024 |
|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 1 | 1 | 1 |
| deeltijds | 1 | 1 | 1 |
| in voltijdse equivalenten | 0,5 | 0,5 | - |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 0,5 | 0,5 | 0,5 |
| Met een vast contract | 1 | 1 | - |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2022 tot 2024
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 10.662 | € 17.142 | € 19.584 | - | - |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 868 | € 932 | € 960 | € 537 | ▼ 44,0% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 28.072 | € 19.310 | € 35.340 | € 78.484 | € 37.310 | € 22.430 | -€ 5.926 | - |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 4.721 | € 10.599 | € 25.680 | € 66.954 | € 19.237 | € 1.886 | -€ 6.463 | - |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 19 | - | € 24 | - | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | - | - | € 1 | € 19 | - | € 24 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 17.567 | € 48 | € 53 | € 67 | ▲ 27,3% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 8.307 | € 38.290 | € 54.541 | € 17.567 | € 48 | € 53 | € 67 | ▲ 27,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 3.586 | -€ 27.691 | -€ 28.861 | € 49.406 | € 19.189 | € 1.858 | -€ 6.530 | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | - | - | - | - | € 570 | € 513 | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 3.586 | -€ 27.691 | -€ 28.861 | € 49.406 | € 18.618 | € 1.344 | -€ 6.530 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 3.586 | -€ 27.691 | -€ 28.861 | € 49.406 | € 18.618 | € 1.344 | -€ 6.530 | - |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||||
| Totaal activa20/58 | € 0,9 mln | € 2,2 mln | € 1,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,05 mln | ▼ 57,4% |
| Vlottende activa29/58 | € 0,9 mln | € 2,2 mln | € 1,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,05 mln | ▼ 57,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,04 mln | € 0,4 mln | € 0,2 mln | € 0,06 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,04 mln | ▼ 65,2% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,04 mln | ▼ 64,2% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,006 mln | € 0,005 mln | € 0,001 mln | ▼ 86,7% |
| Liquide middelen54/58 | € 0,8 mln | € 1,8 mln | € 1,0 mln | € 0,1 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | ▲ 21,0% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | - | € 59 | - | - | - |
| Passiva | ||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 0,9 mln | € 2,2 mln | € 1,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,05 mln | ▼ 57,4% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,02 mln | -€ 0,01 mln | -€ 0,04 mln | € 0,009 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | ▼ 22,6% |
| Inbreng10/11 | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | = |
| Kapitaal10 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | - | - |
| Geplaatst kapitaal100 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | - | - |
| Niet-opgevraagd kapitaal101 | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | - | - |
| Reserves13 | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | = |
| Wettelijke reserve130 | - | - | - | € 0,002 mln | € 0,002 mln | € 0,002 mln | - | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | - | - | - | € 0,002 mln | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 0,002 mln | -€ 0,03 mln | -€ 0,05 mln | -€ 0,005 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,008 mln | ▼ 44,8% |
| Schulden17/49 | € 0,8 mln | € 2,2 mln | € 1,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,03 mln | ▼ 67,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,8 mln | € 2,2 mln | € 1,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,03 mln | ▼ 67,9% |
| Handelsschulden44 | € 0,005 mln | € 0,3 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,07 mln | € 0,05 mln | - | - |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,07 mln | € 0,05 mln | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,004 mln | € 0,008 mln | € 475 | ▼ 94,4% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 156 | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 475 | ▼ 51,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,007 mln | - | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,04 mln | € 0,03 mln | ▼ 25,7% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 0,004 mln | -€ 0,03 mln | -€ 0,03 mln | € 0,05 mln | € 0,02 mln | € 0,001 mln | -€ 0,007 mln | - |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 0,004 mln | -€ 0,03 mln | -€ 0,03 mln | € 0,05 mln | € 0,02 mln | € 0,001 mln | -€ 0,007 mln | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 1,0 mln | -€ 0,8 mln | -€ 0,9 mln | -€ 0,1 mln | -€ 350 | € 0,002 mln | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 4.805 ondernemingen hetzelfde profiel als NANOUK nu. Twee jaar later bestond 88,1% nog en was 2,0% failliet.
- Micro
- 10 tot 20 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- verlies van 10% van de balans of meer
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
Dat past bij de faillissementskans van NANOUK zelf: 0,6% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 4.805 ondernemingen, geen voorspelling voor NANOUK. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Laatste 10 van 13 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-06-2025 | microschema | 29-01-2026 | 2026-00018502 | |
| 30-06-2024 | microschema | 31-01-2025 | 2025-00023824 | |
| 30-06-2023 | microschema | 31-01-2024 | 2024-00021016 | |
| 30-06-2022 | microschema | 31-01-2023 | 2023-00020162 | |
| 30-06-2021 | microschema | 21-02-2022 | 2022-06000100 | |
| 30-06-2020 | microschema | 31-01-2021 | 2021-04600351 | |
| 30-06-2019 | microschema | 31-01-2020 | 2020-04600348 | |
| 30-06-2018 | microschema | 04-02-2021 | 2021-05000459 | |
| 30-06-2017 | microschema | 09-02-2018 | 2018-04800475 | |
| 30-06-2016 | volledig schema | 16-01-2017 | 2017-01400514 |