MULTI PROPERTIES
ActiefSamenvatting
MULTI PROPERTIES is actief sinds 2015, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had MULTI PROPERTIES een eigen vermogen van € 18,1 mln en een nettoresultaat van € 143.991. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 25% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 81% van de 11.259 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,8% (laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 24-06-2015 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 19 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 1 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 2 november 2026.
- Activiteit
- Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed NACE 68310en 2 andere
- Paritair comité
- 223 Nationaal Paritair Comité voor de sport · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheid
- 2.246.335.403 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel), sinds 24-06-2015
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 19-11-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,8%
- Brutomarge
- € 447.575
- ▲ 29,1%
- Omzet
- ≈ € 1,1 mln
- geschat
- Winst
- € 143.991
- ▲ 640%
- Eigen vermogen
- € 18,1 mln
- ▲ 14,8%
- Balanstotaal
- € 24,4 mln
- ▲ 10,6%
- Werknemers op 31-12-2025
- 1
- =
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 70 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 15,86, liquide middelen € 75.830Laatst neergelegde jaarrekening 70 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 24,4 mlnToon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, middelgroot). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 84% van hen, de liquiditeit beter dan bij 58%, de rentabiliteit beter dan bij 47% en de groei beter dan bij 77%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 80 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd, 70 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 9 oktober 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00556153.
Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-10-2026 bij de NBB alle 10 neerleggingen
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 64.127, kleiner dan het verlies van € 131.181 in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vastgoedactiviteiten (NACE 68). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).
- 2025 Nettoresultaat +640% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het verkort schema, vorig jaar het microschema.
- 2022 Nettoresultaat +78% tegenover 2021. De jaarrekening volgt nu het microschema, vorig jaar het volledig schema.
Personeel
| Post | 31-12-2021 | 31-12-2022 | 31-12-2023 | 31-12-2024 | 31-12-2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
| deeltijds | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
| in voltijdse equivalenten | 0,8 | - | 0,8 | 0,8 | 0,8 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 0,7 | 1 | 0,8 | 0,8 | 0,8 |
| Met een vast contract | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
| In dienst gekomen | 1 | - | - | - | - |
| Uit dienst gegaan | 1 | - | - | - | - |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 324.674 | € 565.938 | € 628.957 | € 833.961 | € 390.132 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 312.378 | € 325.789 | € 370.786 | € 407.739 | € 438.418 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 29.766 | € 34.838 | € 38.294 | € 38.389 | € 39.920 | ▲ 4,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 208.763 | € 265.085 | € 295.443 | € 312.378 | € 325.789 | € 370.786 | € 407.739 | € 438.418 | ▲ 7,5% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 20.721 | € 32.480 | € 34.457 | € 31.771 | € 33.365 | ▲ 5,0% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 70.617 | € 196.849 | € 210.545 | € 205.892 | € 291.593 | € 297.276 | € 346.718 | € 447.575 | ▲ 29,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 194.453 | -€ 111.756 | -€ 178.148 | -€ 156.973 | -€ 101.514 | -€ 146.262 | -€ 131.181 | -€ 64.127 | ▲ 51,1% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 42.178 | € 200.469 | € 350.859 | € 335.640 | € 357.897 | ▲ 6,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 63 | € 56 | € 7.458 | € 42.178 | € 200.469 | € 350.859 | € 335.640 | € 357.897 | ▲ 6,6% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 162.087 | € 159.434 | € 194.058 | € 184.995 | € 149.780 | ▼ 19,0% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 243.288 | € 234.216 | € 231.451 | € 162.087 | € 159.434 | € 194.058 | € 184.995 | € 149.780 | ▼ 19,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 437.679 | -€ 345.916 | -€ 402.140 | -€ 276.882 | -€ 60.478 | € 10.539 | € 19.464 | € 143.991 | ▲ 640% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 17 | € 0 | -€ 17 | - | - | - | - | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 437.695 | -€ 345.916 | -€ 402.123 | -€ 276.882 | -€ 60.478 | € 10.539 | € 19.464 | € 143.991 | ▲ 640% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 437.695 | -€ 345.916 | -€ 402.123 | -€ 276.882 | -€ 60.478 | € 10.539 | € 19.464 | € 143.991 | ▲ 640% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 8,0 mln | € 9,3 mln | € 9,9 mln | € 15,8 mln | € 20,9 mln | € 21,9 mln | € 22,1 mln | € 24,4 mln | ▲ 10,6% |
| Vaste activa21/28 | € 7,2 mln | € 7,7 mln | € 8,1 mln | € 8,1 mln | € 8,2 mln | € 8,4 mln | € 8,8 mln | € 8,8 mln | ▼ 0,5% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 7,0 mln | € 7,5 mln | € 7,9 mln | € 7,9 mln | € 8,2 mln | € 8,4 mln | € 8,8 mln | € 8,8 mln | ▼ 0,5% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 7,9 mln | € 8,2 mln | € 8,4 mln | € 8,8 mln | € 8,8 mln | ▼ 0,6% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,003 mln | - |
| Financiële vaste activa28 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | - | - | - | - | - |
| Vlottende activa29/58 | € 0,9 mln | € 1,6 mln | € 1,8 mln | € 7,7 mln | € 12,8 mln | € 13,5 mln | € 13,3 mln | € 15,6 mln | ▲ 18,0% |
| Vorderingen op meer dan één jaar29 | - | - | - | € 7,2 mln | € 12,4 mln | € 13,1 mln | € 12,9 mln | € 13,2 mln | ▲ 2,3% |
| Overige vorderingen291 | - | - | - | € 7,2 mln | € 12,4 mln | € 13,1 mln | € 12,9 mln | € 13,2 mln | ▲ 2,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,02 mln | € 0,2 mln | € 0,05 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 2,3 mln | ▲ 15× |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,03 mln | € 0,003 mln | € 0,008 mln | € 0,008 mln | ▼ 0,8% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,02 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 2,3 mln | ▲ 16× |
| Liquide middelen54/58 | € 0,7 mln | € 1,5 mln | € 1,6 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,1 mln | € 0,08 mln | ▼ 43,1% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,003 mln | € 0,004 mln | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,003 mln | ▼ 91,0% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 8,0 mln | € 9,3 mln | € 9,9 mln | € 15,8 mln | € 20,9 mln | € 21,9 mln | € 22,1 mln | € 24,4 mln | ▲ 10,6% |
| Eigen vermogen10/15 | -€ 0,3 mln | € 0,3 mln | € 2,2 mln | € 8,4 mln | € 13,9 mln | € 13,9 mln | € 15,7 mln | € 18,1 mln | ▲ 14,8% |
| Inbreng10/11 | € 0,4 mln | € 1,4 mln | - | € 10,2 mln | € 15,6 mln | € 15,6 mln | € 17,5 mln | € 19,7 mln | ▲ 12,5% |
| Buiten kapitaal11 | - | - | - | € 10,2 mln | € 15,6 mln | € 15,6 mln | € 17,5 mln | € 19,7 mln | ▲ 12,5% |
| Andere1109/19 | - | - | - | € 10,2 mln | € 15,6 mln | € 15,6 mln | € 17,5 mln | € 19,7 mln | ▲ 12,5% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 0,7 mln | -€ 1,0 mln | -€ 1,4 mln | -€ 1,7 mln | -€ 1,8 mln | -€ 1,8 mln | -€ 1,7 mln | -€ 1,6 mln | ▲ 8,3% |
| Schulden17/49 | € 8,4 mln | € 9,0 mln | € 7,7 mln | € 7,4 mln | € 7,1 mln | € 8,1 mln | € 6,4 mln | € 6,4 mln | ▲ 0,2% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 8,2 mln | € 8,7 mln | € 7,3 mln | € 6,9 mln | € 6,6 mln | € 7,6 mln | € 5,8 mln | € 5,4 mln | ▼ 6,9% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 6,9 mln | € 6,6 mln | € 7,6 mln | € 5,8 mln | € 5,4 mln | ▼ 6,9% |
| Overige schulden178/9 | - | - | - | - | - | € 85 | - | - | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 1,0 mln | ▲ 72,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▼ 6,4% |
| Handelsschulden44 | - | € 0,02 mln | € 0,07 mln | € 0,02 mln | € 0,007 mln | € 0,01 mln | € 0,1 mln | € 0,03 mln | ▼ 74,9% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,007 mln | € 0,01 mln | € 0,1 mln | € 0,03 mln | ▼ 74,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,007 mln | € 0,005 mln | € 0,006 mln | ▲ 8,0% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 478 | € 95 | € 95 | - | € 239 | - |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,004 mln | € 0,005 mln | € 0,007 mln | € 0,005 mln | € 0,006 mln | ▲ 3,6% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,6 mln | ▲ 12× |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | - | € 0,004 mln | € 0,006 mln | € 0,005 mln | € 0,007 mln | ▲ 40,2% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 0,4 mln | -€ 0,3 mln | -€ 0,4 mln | -€ 0,3 mln | -€ 0,06 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,1 mln | ▲ 640% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▲ 7,5% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 0,2 mln | -€ 0,08 mln | -€ 0,1 mln | € 0,04 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | ▲ 36,3% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 0,8 mln | -€ 0,7 mln | -€ 0,3 mln | -€ 0,4 mln | -€ 0,6 mln | -€ 0,8 mln | -€ 0,4 mln | ▲ 53,2% |
| Verandering liquide middelen | - | € 0,8 mln | € 0,1 mln | -€ 1,4 mln | € 0,04 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,06 mln | ▲ 54,4% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 10.904 ondernemingen hetzelfde profiel als MULTI PROPERTIES nu. Twee jaar later was 0,7% failliet en bestond 95,1% nog.
- Micro
- 10 tot 20 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst onder 5% van de balans
Dat past bij de faillissementskans van MULTI PROPERTIES zelf: 0,8% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 10.904 ondernemingen, geen voorspelling voor MULTI PROPERTIES. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (10)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 09-10-2026 | 2026-00556153 | |
| 31-12-2024 | microschema | 29-08-2025 | 2025-00472425 | |
| 31-12-2023 | microschema | 29-08-2024 | 2024-00437878 | |
| 31-12-2022 | microschema | 01-09-2023 | 2023-00436100 | |
| 31-12-2021 | volledig schema | 10-02-2023 | 2023-00027270 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 24-11-2021 | 2021-78100351 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 30-10-2020 | 2020-67500032 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 31-07-2019 | 2019-42900143 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 27-09-2018 | 2018-67200428 | |
| 31-12-2016 | volledig schema | 27-07-2017 | 2017-39700407 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 1
Commissaris 1
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- CORE INVEST € 2.178.603,34 in natura
- CORE INVEST
- CORE INVEST alle aandelen
- CORE INVEST € 5.474.685,64 · drie schuldvorderingen in rekening-courant
Kapitaalverrichtingen
- 10-01-2025 Kapitaalverhoging van € 1.850.000 · naar € 17.478.666,38
- 06-01-2023 Kapitaalverhoging van € 5.474.685,64 · naar € 15.628.666,38 · 1.562 nieuwe aandelen · in natura
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- Commissaris
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Jaffe Dominique |
|
| REWISE |
|
Netwerk & groep
MULTI PROPERTIES deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Ondernemingen op hetzelfde adres
18 andere ondernemingen- Hometown Kitchen Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1034795010
- O’XTENSIONS Vestiging · sinds 2024 1007907501
- HE-RO Maatschappelijke zetel · sinds 2022 0779811110
- Maison Chira Maatschappelijke zetel · sinds 2021 0777530719
- TO BE FRITE Maatschappelijke zetel · sinds 2021 0777440845
- Giannikou, Lykia (eenmanszaak) Vestiging · sinds 2021 0777523393
- LE MOBB FILMS Maatschappelijke zetel · sinds 2021 0772569267
- Twenty Seven Real Estate Group Maatschappelijke zetel · sinds 2021 0771637869
- SMARTCONSTRUCT Maatschappelijke zetel · sinds 2020 0748794567
- Iron Immo Maatschappelijke zetel · sinds 2020 0747501004
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van MULTI PROPERTIES. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
20-05
Staatsblad-akte
Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Volmacht4 punten ▸
- Algemene vergadering, 06-03-2026
- Zetelverplaatsing, Rue de l'Hôtel des Monnaies 136 à 1060Q Saint-Gilles
- Volmacht, J.Jordens srl
- Volmacht, Serge Solau
30-01
Staatsblad-akte
DiversenGoedkeuring · Verslag commissaris · Aandelenbezit9 punten ▸
- Algemene vergadering, 24-12-2025
- Goedkeuring, verslagen bestuursorgaan en bedrijfsrevisor, EERSTE BESLUIT
- Verslag commissaris, Liège, créance en compte courant
- Overige bepaling, griffie Ondernemingsrechtbank, neerlegging verslagen en expeditie
- CORE INVEST is aandeelhouder
- Kapitaalinbreng, € 2.178.603,34
- Overige bepaling, geen nieuwe aandelen als vergoeding inbreng, 0
- Statutenwijziging, 5
- Volmacht
10-01
Staatsblad-akte
Kapitaalverhoging van € 1.850.000 tot € 17.478.666,38Benoeming: REWISE (bedrijfsrevisor) · Oprichting · Verslag commissaris12 punten ▸
- Algemene vergadering, 24-12-2024
- Oprichting, 22-06-2015
- Overige bepaling, eenparigheid, EERSTE BESLUIT vrijstelling voorlezing en kennisname verslagen
- Verslag commissaris, 23-12-2024
- Overige bepaling, neerlegging exemplaar ieder verslag met expeditie proces-verbaal bij griffie Ondernemingsrechtbank
- Algemene vergadering, eenparigheid van stemmen, goedkeuring verslagen
- Kapitaalverhoging, € 1.850.000
- CORE INVEST bezit alle aandelen
- Overige bepaling, geen nieuwe aandelen gecreëerd als vergoeding inbreng, 0
- Overige bepaling, DERDE BESLUIT artikel 5 statuten niet aangepast ingevolge voorgaand besluit, 5
- Volmacht
- Benoeming commissaris, REWISE (bedrijfsrevisor)
06-01
Staatsblad-akte
Kapitaalverhoging van € 5.474.685,64 tot € 15.628.666,38Benoeming: REWISE SRL (commissaris) · Goedkeuring · Verslag commissaris13 punten ▸
- Algemene vergadering, 22-12-2022
- Overige bepaling, notariskantoor van instrumenterende notaris, Soldatenstraat 60 1082 Sint-Agatha-Berchem
- Benoeming commissaris, REWISE SRL
- Goedkeuring, eenparigheid, goedkeuring verslagen bestuursorgaan en bedrijfsrevisor
- Verslag commissaris, 22-12-2022
- Kapitaalverhoging, € 5.474.685,64
- Kapitaalinbreng, € 5.474.685,64
- Overige bepaling, ingebrachte rekening-courant, 520000.0
- Overige bepaling, ingebrachte rekening-courant met verlopen intresten, 4333193.48
- Overige bepaling, ingebrachte rekening-courant met intresten, 621492.16
- Uitgifte aandelen, 1562, 5474685.64
- Statutenwijziging, Artikel 5
- De akte bevat nog 1 ander punt.
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBOmgevingsvergunningen
De 10 recentste van 19 aanvragen.
Bron: Omgevingsloket Vlaanderen.
Vestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 21013B0304/00S009 | Brussel | 212 m² | 1 · 213 m² | 20,8 m · 4 |