Ga naar inhoud

MALLY CONSTRUCT & DESIGN

Actief
BVopgericht 201016 jaar actiefKappetragel 1, 9052 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 0827.848.379

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00459084.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 14 neerleggingen

Omzet
≈ € 44.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 33.000 en € 64.000
Totaal activa
€ 1,3 mln▲ 34,9%
2024 · € 946.251
Nettoresultaat
€ 214▼ 98,9%
2024 · € 19.708
Werkkapitaal
€ 418.938▲ 12×
2024 · € 34.207
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 13.654
▼ 67,4% 2025
20182025
Nettoresultaat
€ 214
▼ 98,9% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 101.032
▲ 0,2% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Totaal activa
€ 1,3 mln
▲ 34,9% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Schulden
€ 1,2 mln
▲ 39,1% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 418.938
▲ 12× 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
7,9%
▼ 2,7pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
1,63
▲ 0,58 2025
middelste helft van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
0,0%
▼ 2,1pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
0
2025
middelste helft van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,007 mln--€ 0,01 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▼ 14,0%€ 0,03 mln▼ 27,9%€ 0,01 mln▼ 55,5%€ 0,04 mln▲ 269%€ 0,01 mln▼ 67,4%
Nettoresultaat€ 0,005 mln--€ 0,01 mln€ 0,04 mlnboven de middelste helft van de sector€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 36,2%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 16,7%€ 170binnen de middelste helft van de sector▼ 99,2%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 116×€ 214binnen de middelste helft van de sector▼ 98,9%
Eigen vermogen€ 0,01 mln--€ 0,001 mln€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 65,5%€ 0,08 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 33,0%€ 0,08 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 0,2%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 24,3%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 0,2%
Totaal activa€ 0,05 mln-€ 0,03 mln▼ 44,8%€ 0,1 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 329%€ 0,5 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 358%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 61,5%€ 0,8 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 3,5%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 19,1%€ 1,3 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 34,9%
Schulden€ 0,03 mln-€ 0,03 mln▼ 21,2%€ 0,07 mln▲ 177%€ 0,4 mln▲ 502%€ 0,7 mln▲ 65,3%€ 0,7 mln▼ 3,9%€ 0,8 mln▲ 18,6%€ 1,2 mln▲ 39,1%
Werkkapitaal€ 0,01 mln-€ 310▼ 97,9%€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 116×€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 56,8%€ 0,07 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 32,5%€ 0,04 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 45,6%€ 0,03 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 15,8%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 12×
Solvabiliteit27,5%--3,6%▼ 31,1pp33,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 36,6pp11,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 21,1pp9,8%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,1pp10,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,4pp10,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,4pp7,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,7pp
Liquiditeit1,58-1,01▼ 0,571,48binnen de middelste helft van de sector▲ 0,471,13binnen de middelste helft van de sector▼ 0,361,12binnen de middelste helft van de sector▼ 0,011,07binnen de middelste helft van de sector▼ 0,051,05binnen de middelste helft van de sector▼ 0,021,63binnen de middelste helft van de sector▲ 0,58
Rendabiliteit (ROA)10,2%--53,4%▼ 63,7pp33,9%boven de middelste helft van de sector▲ 87,3pp4,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 29,1pp2,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,3pp0,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,4pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,1pp0,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,1pp
Personeel (VTE)0binnen de middelste helft van de sector0binnen de middelste helft van de sector0binnen de middelste helft van de sector
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vastgoedactiviteiten (NACE 68). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 67% lager dan in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,3 mln
Vaste activa € 194.031 ▼ 5,8%
Vlottende activa € 1,1 mln ▲ 46,2%
Passiva € 1,3 mln
Eigen vermogen € 101.032 ▲ 0,2%
Schulden € 1,2 mln ▲ 39,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 89,3% naar 92,1%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 25.548▼
2024 · € 62.448
Cashflow
€ 12.108▼
2024 · € 40.277
Snelle liquiditeit
1,18▲
2024 · 1,05
Schuldgraad
11,64▲
2024 · 8,39
ROE
0,2%▼
2024 · 19,5%
Rentedekking
2,05▼
2024 · 4,47
Schulden ≤ 1 jaar
€ 663.693▼
2024 · € 706.119
Schulden > 1 jaar
€ 511.537▲
2024 · € 139.031
Belastingen
€ 1.199▼
2024 · € 8.409
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post20212022202320242025
Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa--€ 106.201€ 167.149€ 540.944

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 6.386€ 108.924€ 33.103€ 116.482-
Immateriële vaste activa--€ 1.100€ 750-
Financiële vaste activa----€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 746€ 2.548€ 8.792€ 20.569€ 11.895

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 tot 2024 · 2 vermeldingen · € 206 toegekend · € 206 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2024 1 € 37€ 37
2022 1 € 169€ 169
Regelingen
2 vermeldingen · € 206 · € 206 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 54 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 0,9 mln€ 1,3 mln▲
Vaste activa21/28€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Immateriële vaste activa21€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,004 mln€ 0,002 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼
Overige materiële vaste activa26€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Vlottende activa29/58€ 0,7 mln€ 1,1 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3-€ 0,3 mln
Voorraden30/36-€ 0,3 mln
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,006 mln€ 0,02 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,9 mln€ 1,3 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲
Inbreng10/11€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Reserves13€ 0,09 mln€ 0,09 mln▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Beschikbare reserves133€ 0,09 mln€ 0,09 mln▲
Schulden17/49€ 0,8 mln€ 1,2 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,1 mln€ 0,5 mln▲
Financiële schulden170/4€ 0,1 mln€ 0,5 mln▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,7 mln€ 0,7 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,03 mln€ 0,03 mln▲
Financiële schulden43€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Kredietinstellingen430/8€ 0,005 mln€ 0,005 mln▲
Overige leningen439€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲
Handelsschulden44€ 0,2 mln€ 0,09 mln▼
Leveranciers440/4€ 0,2 mln€ 0,09 mln▼
Vooruitbetalingen op bestellingen46€ 0,006 mln€ 0▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲
Belastingen450/3€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲
Overige schulden47/48€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 282€ 400▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,006 mln€ 0,001 mln▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,07 mln€ 0,03 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,04 mln€ 0,01 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 216€ 222▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 216€ 222▲
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,03 mln€ 0,001 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,008 mln€ 0,001 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,02 mln€ 214▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,02 mln€ 214▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,02 mln€ 214▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,02 mln€ 214▼
Aan de overige reserves6921€ 0,02 mln€ 214▼
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90870,00,0=

De toelichting bij deze jaarrekening telt 20 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 31-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 5.753€ 5.387€ 2.562€ 746€ 2.548€ 8.792€ 20.569€ 11.895▼ 42,2%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.104€ 1.356€ 1.330€ 5.997€ 1.230▼ 79,5%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 13.761€ 425€ 44.561€ 37.278€ 29.455€ 21.484€ 68.444€ 26.779▼ 60,9%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 7.026-€ 11.323€ 41.211€ 35.429€ 25.550€ 11.362€ 41.878€ 13.654▼ 67,4%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 951€ 820€ 35€ 216€ 222▲ 2,6%
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 648€ 951€ 820€ 35€ 216€ 222▲ 2,6%
Financiële kosten65/66B---€ 2.114€ 6.304€ 9.962€ 13.978€ 12.463▼ 10,8%
Recurrente financiële kosten65€ 2.207€ 2.557€ 2.002€ 2.114€ 6.304€ 9.962€ 13.978€ 12.463▼ 10,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 4.819-€ 13.879€ 39.858€ 34.266€ 20.066€ 1.435€ 28.117€ 1.413▼ 95,0%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0-€ 2.142€ 10.184-€ 1.265€ 8.409€ 1.199▼ 85,7%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 4.819-€ 13.879€ 37.716€ 24.082€ 20.066€ 170€ 19.708€ 214▼ 98,9%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 4.819-€ 13.879€ 37.716€ 24.082€ 20.066€ 170€ 19.708€ 214▼ 98,9%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,05 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 1,3 mln▲ 34,9%
Vaste activa21/28€ 0,008 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 0,006 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 5,8%
Immateriële vaste activa21-----€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 25,2%
Materiële vaste activa22/27€ 0,008 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 0,006 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 5,6%
Terreinen en gebouwen22----€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,005 mln€ 0,004 mln€ 0,002 mln▼ 34,6%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,07 mln€ 0,06 mln▼ 14,0%
Overige materiële vaste activa26---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 16,6%
Vlottende activa29/58€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 1,1 mln▲ 46,2%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3-------€ 0,3 mln-
Voorraden30/36-------€ 0,3 mln-
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,03 mln€ 0,01 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln▲ 5,1%
Handelsvorderingen40---€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲ 6,6%
Overige vorderingen41---€ 0,001 mln€ 0,004 mln€ 0,008 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 22,5%
Liquide middelen54/58€ 0,003 mln€ 0,007 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,02 mln€ 0,008 mln€ 0,006 mln€ 0,02 mln▲ 147%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,03 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 22,8%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,05 mln€ 0,03 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 1,3 mln▲ 34,9%
Eigen vermogen10/15€ 0,01 mln-€ 0,001 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▲ 0,2%
Inbreng10/11€ 0,006 mln€ 0,006 mln-€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Reserves13€ 0,007 mln€ 0,002 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln▲ 0,2%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Beschikbare reserves133---€ 0,05 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln▲ 0,2%
Overgedragen winst (verlies)14--€ 0,009 mln-------
Schulden17/49€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,07 mln€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 1,2 mln▲ 39,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,009 mln€ 0,004 mln--€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln▲ 268%
Financiële schulden170/4----€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln▲ 268%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,07 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln▼ 6,0%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42----€ 0,009 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln▲ 4,6%
Financiële schulden43---€ 0,07 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 25,9%
Kredietinstellingen430/8---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln▲ 7,7%
Overige leningen439---€ 0,07 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln▲ 26,6%
Handelsschulden44€ 0,004 mln€ 0,009 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln▼ 57,2%
Leveranciers440/4---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln▼ 57,2%
Vooruitbetalingen op bestellingen46-----€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0▼ 100%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲ 14,3%
Belastingen450/3---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲ 14,3%
Overige schulden47/48---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln▲ 16,4%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,002 mln€ 412€ 0,002 mln€ 282€ 400▲ 41,5%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 4.819-€ 13.879€ 37.716€ 24.082€ 20.066€ 170€ 19.708€ 214▼ 98,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 5.753€ 5.387€ 2.562€ 746€ 2.548€ 8.792€ 20.569€ 11.895▼ 42,2%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 10.572-€ 8.492€ 40.279€ 24.827€ 22.614€ 8.962€ 40.277€ 12.108▼ 69,9%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 936-€ 6.386-€ 108.924-€ 34.203-€ 88.232€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 4.125-€ 3.677-€ 1.549€ 16.039-€ 9.203-€ 2.275€ 8.951-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 1.448 ondernemingen hetzelfde profiel als MALLY CONSTRUCT & DESIGN nu. Twee jaar later bestond 95,6% nog en was 2,0% failliet.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit onder 10%
  • winst onder 5% van de balans
95,6% bestond nog
2,1% stopte op een andere manier
2,0% ging failliet

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van MALLY CONSTRUCT & DESIGN zelf: 0,4% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 1.448 ondernemingen, geen voorspelling voor MALLY CONSTRUCT & DESIGN. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 31-08-2026 2026-00459084 PDF
31-12-2024 verkort schema 21-10-2025 2025-00546223 PDF
31-12-2023 verkort schema 26-08-2024 2024-00367322 PDF
31-12-2022 microschema 27-09-2023 2023-00455169 PDF
31-12-2021 microschema 04-08-2022 2022-20267804 PDF
31-12-2020 microschema 29-11-2021 2021-78700072 PDF
31-12-2019 microschema 28-07-2020 2020-35500463 PDF
31-12-2018 microschema 30-08-2019 2019-59600278 PDF
31-12-2017 microschema 31-08-2018 2018-58600461 PDF
31-12-2016 verkort schema 30-08-2017 2017-54300019 PDF

Toon alle 14 neerleggingen

Volgende stappen