Ga naar inhoud

JERAM

Actief
NVopgericht 197452 jaar actiefSint-Pietersnieuwstraat 109, 9000 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 0414.072.115
Samenvatting

JERAM is actief sinds 1974, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had JERAM een eigen vermogen van € 8,0 mln en een nettoresultaat van € 320.519. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 5,9% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 52% van de 5.796 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 07-03-1974 Normale toestand
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen NACE 68201en 5 andere
Paritair comité
323 Paritair Comité voor het beheer van gebouwen, de vastgoedmakelaars en de dienstboden · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.009.690.540 9000 Gent, sinds 11-05-1992
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 19-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 2,5 mln
▼ 11,3%
Omzet
≈ € 2,5 mln
geschat
Winst
€ 320.519
▼ 55,9%
Eigen vermogen
€ 8,0 mln
▲ 4,2%
Balanstotaal
€ 19,9 mln
▲ 9,5%
Werknemers op 31-12-2025
2
=
Nettoresultaat -56%: ander schema
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 0,30, liquide middelen € 230.369verlaagt risicoOmvang: 1,4 VTE, balanstotaal € 19,9 mlnOpgericht in 1974Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 30-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 51% van de microbedrijven in de sector onroerend goed (NACE 68)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 65-2
eigen vermogen 40,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 45=
kortlopende schulden 20,5% · geldmiddelen 1,2%
Rentabiliteit 62-2
rendement op activa 1,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.625 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,3% 01-2025: 0,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%▼ -0,3 procentpunt tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 750.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,3 (0,06 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 20,5% en de geldmiddelen 1,2% van het balanstotaal. Van het actief is 59,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 57% van hen, de liquiditeit beter dan bij 39%, de rentabiliteit beter dan bij 49% en de groei beter dan bij 57%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: 1,4 VTE, balanstotaal € 19,9 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,30, liquide middelen € 230.369
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1974
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 30-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
31 dagen voor het einde van de termijn
2024
21 dagen voor het einde van de termijn
2023
16 dagen voor het einde van de termijn
2022
31 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
2020
30 dagen te laat
2019
27 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 juli neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 46 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-06-2026 bij de NBB alle 49 neerleggingen

Omzet
≈ € 2,5 mln
Geschat: waarschijnlijk tussen € 2,4 mln en € 2,9 mln
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 320.519▼ 55,9%
2024 · € 726.938
Werkkapitaal
-€ 2,9 mln▲ 17,5%
2024 · -€ 3,5 mln
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 43% lager dan in 2024.

Bedrijfsresultaat€ 0,9 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,3 mln 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vastgoedactiviteiten (NACE 68). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,2 mln-€ 0,7 mln▲ 213%€ 0,4 mln▼ 46,7%€ 0,9 mln▲ 140%€ 0,7 mln▼ 14,0%€ 0,9 mln▲ 25,0%€ 1,6 mln▲ 70,1%€ 0,9 mln▼ 42,5%
Nettoresultaat€ 0,04 mln-€ 0,3 mln▲ 677%€ 0,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 69,1%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 318%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 26,5%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 18,9%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 94,4%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 55,9%
Eigen vermogen€ 5,4 mln-€ 5,8 mln▲ 6,1%€ 5,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1,8%€ 6,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 7,3%€ 6,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 5,0%€ 7,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 5,7%€ 7,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 10,4%€ 8,0 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,2%
Totaal activa€ 13,1 mln-€ 13,7 mln▲ 4,4%€ 17,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 27,4%€ 17,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,2%€ 18,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,5%€ 19,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 7,5%€ 18,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 7,6%€ 19,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 9,5%
Schulden€ 7,7 mln-€ 7,9 mln▲ 3,2%€ 11,6 mln▲ 46,0%€ 11,5 mln▼ 0,4%€ 11,7 mln▲ 1,1%€ 12,7 mln▲ 8,6%€ 10,4 mln▼ 18,0%€ 11,8 mln▲ 13,6%
Werkkapitaal-€ 2,0 mln--€ 1,6 mln▲ 18,1%-€ 1,5 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 9,5%-€ 1,0 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 32,5%-€ 1,3 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 32,7%-€ 3,2 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 142%-€ 3,5 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 8,7%-€ 2,9 mlnonder de middelste helft van de sector▲ 17,5%
Solvabiliteit41,4%-42,1%▲ 0,7pp33,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,5pp35,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,7pp36,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,9pp35,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,6pp42,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 6,9pp40,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,1pp
Liquiditeit0,07-0,15▲ 0,080,09onder de middelste helft van de sector▼ 0,050,18onder de middelste helft van de sector▲ 0,090,11onder de middelste helft van de sector▼ 0,070,05onder de middelste helft van de sector▼ 0,060,06onder de middelste helft van de sector▲ 0,010,30onder de middelste helft van de sector▲ 0,24
Rendabiliteit (ROA)0,3%-2,4%▲ 2,1pp0,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,8pp2,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,8pp1,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7pp1,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,2pp4,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,1pp1,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,4pp
Personeel (VTE)0,6-0,6=0,6onder de middelste helft van de sector=0,6onder de middelste helft van de sector=1,4binnen de middelste helft van de sector▲ 133%1,4binnen de middelste helft van de sector=1,4binnen de middelste helft van de sector=1,4binnen de middelste helft van de sector=
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Vastgoedactiviteiten (NACE 68). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Grote verschillen en hun oorzaak
  • 2025 Nettoresultaat -56% tegenover 2024. De jaarrekening volgt nu het volledig schema, vorig jaar het verkort schema.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 19,9 mln
Vaste activa € 18,7 mln ▲ 3,9%
Vlottende activa € 1,2 mln ▲ 479%
Passiva € 19,9 mln
Eigen vermogen € 8,0 mln ▲ 4,2%
Voorzieningen € 57.068 ▼ 1,1%
Schulden € 11,8 mln ▲ 13,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 57,2% naar 59,3%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 2,2 mln▼
2024 · € 2,6 mln
Cashflow
€ 1,6 mln▼
2024 · € 1,7 mln
Schuldgraad
1,47▲
2024 · 1,35
ROE
4,0%▼
2024 · 9,4%
Rentedekking
4,99▲
2024 · 4,86
Schulden ≤ 1 jaar
€ 4,1 mln▲
2024 · € 3,7 mln
Schulden > 1 jaar
€ 7,5 mln▲
2024 · € 6,5 mln
Belastingen
€ 143.058▼
2024 · € 258.817
Personeelskosten
€ 99.387▲
2024 · € 92.102
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-202231-12-202331-12-202431-12-2025
Werknemers op de balansdatum12222
deeltijds12222
in voltijdse equivalenten0,61,41,41,41,4
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten0,60,81,41,41,4
Met een vast contract12222
In dienst gekomen-1---
Uit dienst gegaan-0---

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025

Zekerheden en waarborgen

op eigen activa en voor derden
Post20212022202320242025
Schulden gewaarborgd met zekerheden op eigen activa€ 4,9 mln€ 4,7 mln€ 4,3 mln€ 3,9 mln€ 8,0 mln
Hypotheken, ingeschreven bedrag€ 27.500€ 27.500€ 2,5 mln€ 2,5 mln€ 4,0 mln
Hypothecaire mandaten€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 2,5 mln€ 2,5 mln€ 4,0 mln
Boekwaarde van de met hypotheek bezwaarde activa€ 3,7 mln€ 3,7 mln€ 9,3 mln€ 8,8 mln€ 9,8 mln

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 1,2 mln€ 1,4 mln€ 2,5 mln€ 90.277€ 2,0 mln
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 859.116€ 890.557€ 1,2 mln€ 993.997€ 1,3 mln

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 tot 2025 · 5 vermeldingen · € 4.591 toegekend · € 4.556 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2025 2 € 2.637€ 2.637
2024 1 € 104€ 104
2023 1 € 309€ 274
2022 1 € 1.541€ 1.541
Regelingen
1 vermelding · € 2.523 · € 2.523 uitbetaald · Vlaams Energie- en Klimaatagentschap
4 vermeldingen · € 2.068 · € 2.033 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 66 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 18,2 mln€ 19,9 mln▲
Vaste activa21/28€ 18,0 mln€ 18,7 mln▲
Materiële vaste activa22/27€ 18,0 mln€ 18,7 mln▲
Terreinen en gebouwen22€ 17,9 mln€ 18,6 mln▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,005 mln€ 0,004 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,02 mln€ 0,08 mln▲
Financiële vaste activa28€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,2 mln€ 1,2 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,02 mln€ 0,1 mln▲
Handelsvorderingen40€ 1€ 410▲
Overige vorderingen41€ 0,02 mln€ 0,1 mln▲
Geldbeleggingen50/53-€ 0,9 mln
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,02 mln€ 0,007 mln▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 18,2 mln€ 19,9 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 7,7 mln€ 8,0 mln▲
Inbreng10/11€ 4,5 mln€ 4,5 mln=
Kapitaal10€ 4,5 mln€ 4,5 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 4,5 mln€ 4,5 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12€ 0,07 mln€ 0,07 mln=
Reserves13€ 3,0 mln€ 3,3 mln▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Wettelijke reserve130€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Belastingvrije reserves132€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Beschikbare reserves133€ 2,3 mln€ 2,6 mln▲
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,06 mln€ 0,06 mln▼
Uitgestelde belastingen168€ 0,06 mln€ 0,06 mln▼
Schulden17/49€ 10,4 mln€ 11,8 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 6,5 mln€ 7,5 mln▲
Financiële schulden170/4€ 3,5 mln€ 4,5 mln▲
Overige schulden178/9€ 3,0 mln€ 3,0 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 3,7 mln€ 4,1 mln▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲
Handelsschulden44€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Belastingen450/3€ 0,1 mln€ 0,07 mln▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,03 mln€ 0,04 mln▲
Overige schulden47/48€ 3,1 mln€ 3,4 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,3 mln€ 0,01 mln▼
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,09 mln€ 0,1 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1,0 mln€ 1,3 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-€ 0,002 mln
Bruto bedrijfsmarge9900€ 2,9 mln€ 2,5 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 1,6 mln€ 0,9 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 139€ 0,006 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 139€ 0,005 mln▲
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B-€ 0,001 mln
Financiële kosten65/66B€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 1,0 mln€ 0,5 mln▼
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780€ 0,005 mln€ 0,003 mln▼
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680€ 0,06 mln€ 0,003 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,7 mln€ 0,3 mln▼
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 0,01 mln€ 0,009 mln▼
Overboeking naar de belastingvrije reserves689€ 0,2 mln€ 0,008 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,6 mln€ 0,3 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,7 mln€ 0,5 mln▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,6 mln€ 0,3 mln▼
Aan de overige reserves6921€ 0,6 mln€ 0,3 mln▼
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90871,41,4=

De toelichting bij deze jaarrekening telt 20 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 30-06-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 0,2 mln--€ 0,3 mln€ 0,01 mln▼ 96,3%
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,1 mln▲ 7,9%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1,0 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,2 mln€ 1,0 mln€ 1,3 mln▲ 33,2%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 4,0%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-------€ 0,002 mln-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,4 mln€ 1,6 mln€ 1,4 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 2,4 mln€ 2,9 mln€ 2,5 mln▼ 11,3%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,2 mln€ 0,7 mln€ 0,4 mln€ 0,9 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 1,6 mln€ 0,9 mln▼ 42,5%
Financiële opbrengsten75/76B------€ 139€ 0,006 mln▲ 43×
Recurrente financiële opbrengsten75€ 9€ 158----€ 139€ 0,005 mln▲ 34×
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B-------€ 0,001 mln-
Financiële kosten65/66B---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 15,5%
Recurrente financiële kosten65€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln▼ 15,5%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,06 mln€ 0,5 mln€ 0,1 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 1,0 mln€ 0,5 mln▼ 55,6%
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780------€ 0,005 mln€ 0,003 mln▼ 33,7%
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680------€ 0,06 mln€ 0,003 mln▼ 96,0%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,02 mln€ 0,2 mln€ 0,01 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln▼ 44,7%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,04 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,3 mln▼ 55,9%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789------€ 0,01 mln€ 0,009 mln▼ 33,7%
Overboeking naar de belastingvrije reserves689------€ 0,2 mln€ 0,008 mln▼ 96,0%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,04 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,6 mln€ 0,3 mln▼ 41,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 13,1 mln€ 13,7 mln€ 17,5 mln€ 17,8 mln€ 18,3 mln€ 19,7 mln€ 18,2 mln€ 19,9 mln▲ 9,5%
Vaste activa21/28€ 13,0 mln€ 13,4 mln€ 17,3 mln€ 17,6 mln€ 18,1 mln€ 19,5 mln€ 18,0 mln€ 18,7 mln▲ 3,9%
Materiële vaste activa22/27€ 13,0 mln€ 13,4 mln€ 17,3 mln€ 17,6 mln€ 18,1 mln€ 19,5 mln€ 18,0 mln€ 18,7 mln▲ 3,9%
Terreinen en gebouwen22---€ 17,6 mln€ 18,1 mln€ 19,5 mln€ 17,9 mln€ 18,6 mln▲ 3,6%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln€ 0,004 mln▼ 20,9%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,08 mln▲ 455%
Financiële vaste activa28€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 1,2 mln▲ 479%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,07 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,05 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln▲ 476%
Handelsvorderingen40---€ 30€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 1€ 410▲ 410×
Overige vorderingen41---€ 0,05 mln€ 0,009 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln▲ 474%
Geldbeleggingen50/53-------€ 0,9 mln-
Liquide middelen54/58€ 0,04 mln€ 0,2 mln€ 0,009 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 32,8%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,007 mln▼ 70,3%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 13,1 mln€ 13,7 mln€ 17,5 mln€ 17,8 mln€ 18,3 mln€ 19,7 mln€ 18,2 mln€ 19,9 mln▲ 9,5%
Eigen vermogen10/15€ 5,4 mln€ 5,8 mln€ 5,9 mln€ 6,3 mln€ 6,6 mln€ 7,0 mln€ 7,7 mln€ 8,0 mln▲ 4,2%
Inbreng10/11€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln=
Kapitaal10---€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln€ 4,5 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12---€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln€ 0,07 mln=
Reserves13€ 0,7 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,5 mln€ 1,8 mln€ 2,2 mln€ 3,0 mln€ 3,3 mln▲ 10,9%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Wettelijke reserve130---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Belastingvrije reserves132------€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 1,1%
Beschikbare reserves133---€ 1,1 mln€ 1,4 mln€ 1,8 mln€ 2,3 mln€ 2,6 mln▲ 13,9%
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln=
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16------€ 0,06 mln€ 0,06 mln▼ 1,1%
Uitgestelde belastingen168------€ 0,06 mln€ 0,06 mln▼ 1,1%
Schulden17/49€ 7,7 mln€ 7,9 mln€ 11,6 mln€ 11,5 mln€ 11,7 mln€ 12,7 mln€ 10,4 mln€ 11,8 mln▲ 13,6%
Schulden op meer dan één jaar17€ 5,5 mln€ 5,9 mln€ 9,8 mln€ 10,2 mln€ 10,0 mln€ 9,1 mln€ 6,5 mln€ 7,5 mln▲ 15,1%
Financiële schulden170/4---€ 10,2 mln€ 10,0 mln€ 3,9 mln€ 3,5 mln€ 4,5 mln▲ 28,0%
Overige schulden178/9-----€ 5,2 mln€ 3,0 mln€ 3,0 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 2,1 mln€ 1,9 mln€ 1,6 mln€ 1,2 mln€ 1,5 mln€ 3,4 mln€ 3,7 mln€ 4,1 mln▲ 11,3%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln▲ 26,1%
Handelsschulden44€ 0,2 mln€ 0,06 mln€ 0,3 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲ 31,0%
Leveranciers440/4---€ 0,03 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲ 31,0%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,07 mln€ 0,02 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 23,6%
Belastingen450/3---€ 0,06 mln€ 0,002 mln€ 0,06 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln▼ 37,2%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 0,008 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln▲ 35,4%
Overige schulden47/48---€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 2,8 mln€ 3,1 mln€ 3,4 mln▲ 10,7%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▲ 6,5%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,04 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,3 mln▼ 55,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 1,0 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 1,2 mln€ 1,0 mln€ 1,3 mln▲ 33,2%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,3 mln€ 1,2 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 4,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 1,2 mln-€ 4,8 mln-€ 1,2 mln-€ 1,4 mln-€ 2,5 mln€ 0,5 mln-€ 2,0 mln-
Verandering liquide middelen-€ 0,1 mln-€ 0,2 mln€ 0,2 mln-€ 0,04 mln-€ 0,01 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln▼ 12,2%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 17.041 ondernemingen hetzelfde profiel als JERAM nu. Twee jaar later was 0,5% failliet en bestond 94,3% nog.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,5% ging failliet
4,9% stopte op een andere manier
94,3% bestond nog

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van JERAM zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 17.041 ondernemingen, geen voorspelling voor JERAM. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 49 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 volledig schema 30-06-2026 2026-00225401 PDF
31-12-2024 verkort schema 10-07-2025 2025-00255671 PDF
31-12-2023 verkort schema 15-07-2024 2024-00243154 PDF
31-12-2022 verkort schema 31-08-2023 2023-00397822 PDF
31-12-2021 verkort schema 31-08-2022 2022-20400475 PDF
31-12-2020 verkort schema 30-08-2021 2021-57300352 PDF
31-12-2019 verkort schema 27-08-2020 2020-46200133 PDF
31-12-2018 verkort schema 22-07-2019 2019-35700172 PDF
31-12-2017 verkort schema 12-07-2018 2018-32300405 PDF
31-12-2016 verkort schema 29-08-2017 2017-51700210 PDF

Toon alle 49 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, laatste wijziging in 2026
Els Eeckhout
Bestuurder · in functie volgens de akte van 18-12-2023 · mandaat tot de algemene vergadering van 2029 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 30-06-2026
Actief
Jo Eeckhout
Bestuurder · in functie volgens de akte van 18-12-2023 · mandaat tot de algemene vergadering van 2029 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 30-06-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 09-07-2026 Kapitaal vermeld in de akte · € 4.500.000 · 153.000 aandelen
  2. 18-12-2023 Kapitaal vermeld in de akte · € 4.500.000 · 8.500 aandelen

Mandaathistoriek

4 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • Dagelijks bestuur
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Els Eeckhout
  • Bestuurder, al vóór 12-12-2023 en nog in functie
Jo Eeckhout
  • Bestuurder, al vóór 12-12-2023 en nog in functie
Antoine Eeckhout
  • Bestuurder, al vóór 12-12-2023 tot 08-09-2026
  • Gedelegeerd bestuurder, tot 08-09-2026
Rita De Cock
  • Bestuurder, al vóór 12-12-2023 tot 08-09-2026
  • Gedelegeerd bestuurder, tot 08-09-2026
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
Eenparige instemming van de vennoten, bepalingen overdracht onder levenden van toepassing bij overdracht door of ten voordele van…

Statuten, akte van 18-12-2023

Netwerk & groep

JERAM deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

1 andere onderneming

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van JERAM. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
08-09
Staatsblad-akte Ontslagen: Antoine Eeckhout (bestuurder) en Rita De Cock (bestuurder)
7 punten ▸
  • Algemene vergadering, 29-06-2026
  • Ontslag bestuurder, Antoine Eeckhout (bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, Rita De Cock (bestuurder)
  • Bestuursvergadering, 29-06-2026
  • Ontslag bestuurder, Antoine Eeckhout (gedelegeerd bestuurder)
  • Ontslag bestuurder, Rita De Cock (gedelegeerd bestuurder)
  • Bestuurder in functie, Els Eeckhout (bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

09-07
Staatsblad-akte Kapitaal & aandelen · Statutenwijziging
Oprichting · Splitsing aandelen · Kapitaal8 punten ▸
  • Algemene vergadering, 29-06-2026
  • Oprichting, 07-03-1974
  • Statutenwijziging
  • Splitsing aandelen, 1:18, gelijke aandelen zonder nominale waarde
  • Kapitaal, € 4.500.000
  • Verklaring, verslagverplichting, artikel 7:155 WVV
  • Volmacht
  • Volmacht, Fiscopolis bv

Open de akte in het Staatsblad

30-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
volledig schema · 31 dagen voor het einde van de termijn
2025
10-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
verkort schema · 21 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 726.938 ▲94,4%
Het bedrijfsresultaat van € 1,6 mln en het nettoresultaat van € 726.938 zijn allebei een record.
15-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
verkort schema · 16 dagen voor het einde van de termijn
2023
18-12
Staatsblad-akte Herbenoemingen: Antoine Eeckhout, Rita De Cock en 2 anderen
Statutaire zetel · Statutenwijziging · Kapitaal12 punten ▸
  • Algemene vergadering, 12-12-2023
  • Statutaire zetel, 9000 GENT, Sint-Pietersnieuwstraat 109 bus A
  • Herbenoeming bestuurder, Antoine Eeckhout (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, Rita De Cock (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, Jo Eeckhout (bestuurder)
  • Herbenoeming bestuurder, Els Eeckhout (bestuurder)
  • Overige bepaling, aanvaarding en verbodsverklaring bestuurder, 4 keer vermeld in de akte
  • Overige bepaling, alle materies die de uitoefening van hun mandaat raakt, woonstkeuze bestuurders
  • Statutenwijziging
  • Kapitaal, € 4.500.000
  • Bestuursvergadering, raad van bestuur, voorzitter van raad van bestuur
  • Bestuursvergadering, raad van bestuur

Open de akte in het Staatsblad

31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
verkort schema · 31 dagen te laat
2022
31-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
verkort schema · 31 dagen te laat
2021
30-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
verkort schema · 30 dagen te laat
2020
27-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
verkort schema · 27 dagen te laat
2019
22-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
verkort schema · 9 dagen voor het einde van de termijn
2018
12-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
verkort schema · 19 dagen voor het einde van de termijn
2017
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
verkort schema · 29 dagen te laat
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

JERAM werd opgericht op 7 maart 1974.1 Het balanstotaal steeg van € 13,1 mln in 2018 tot € 19,9 mln in 2025 en het personeelsbestand van 0,6 naar 1,4 voltijdse equivalenten.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam JERAM in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0414.072.115
Rechtsvorm Naamloze vennootschap (NV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 07-03-1974
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 18-12-2023
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest, administratieve zetels, agentschappen, ateliers, opslagplaatsen en bijhuizen oprichten of opheffen bij enkel besluit bestuur…
akte van 18-12-2023

Zetel en vestigingen

Zetel Sint-Pietersnieuwstraat 109, 9000 Gent, België
Vestiging JERAM, Sint-Pietersnieuwstraat 109A, 9000 Gent sinds 11-05-1992 · vestigingsnummer 2.009.690.540

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
68201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen hoofdactiviteit
35120 Productie van elektriciteit uit hernieuwbare bronnen
68121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
68203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
71121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
82990 Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
RSZ-activiteiten
68201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
68201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleasd residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen hoofdactiviteit
Paritair comité 323 Paritair Comité voor het beheer van gebouwen, de vastgoedmakelaars en de dienstboden jaarrekening 2025

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0414.072.115
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0414072115
Ingeschreven 19-01-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
“Titel VI: Algemene vergadering Artikel 19: Organisatie en bijeenroeping De gewone algemene vergadering wordt jaarlijks gehouden op de derde…”
akte van 18-12-2023

Omgevingsvergunningen

19 aanvragen in Vlaanderen sinds 2019 · 9 vergund · 3 geweigerd
Verbouwen en/of uitbreiden zonder functiewijziging en met wijzigen van aantal woongelegenheden
Vergund op 25-06-2026ingediend 02-04-2026bevoegde overheid: Gentproject 2026039584
Verbouwen en/of uitbreiden zonder functiewijziging en zonder wijziging van aantal woongelegenheden
Vergund op 28-05-2026ingediend 02-03-2026bevoegde overheid: Gentproject 2026027853
Verwijderen van vrijstaande bijgebouwen, niet-overdekte lage constructies of andere beperkte handelingen; Verwijderen van vrijstaande gebouwen
Stopgezet op 19-11-2024ingediend 06-11-2024bevoegde overheid: Wetterenproject 2024146730
Verbouwen en/of uitbreiden zonder functiewijziging en zonder wijziging van aantal woongelegenheden
Vergund op 21-03-2024ingediend 04-01-2024bevoegde overheid: Gentproject 2023170491
Functiewijziging; Nieuwe publiciteitsinrichting (met inbegrip van vernieuwen van een bestaande vergunning)
Vergund op 29-09-2022ingediend 02-08-2022bevoegde overheid: Gentproject 2022105135
Functiewijziging; Nieuwe publiciteitsinrichting (met inbegrip van vernieuwen van een bestaande vergunning)
Stopgezet op 18-07-2022ingediend 30-06-2022bevoegde overheid: Gentproject 2022092793
Verbouwen en/of uitbreiden met functiewijziging en met wijziging van aantal woongelegenheden
Vergund op 10-03-2022ingediend 26-10-2021bevoegde overheid: Gentproject 2021161130
Bouwen of herbouwen
Vergund op 15-04-2021ingediend 25-02-2021bevoegde overheid: Gentproject 2021034736
Bouwen of herbouwen
Stopgezet op 19-02-2021ingediend 29-01-2021bevoegde overheid: Gentproject 2021016559
Bouwen of herbouwen
Stopgezet op 11-01-2021ingediend 17-12-2020bevoegde overheid: Gentproject 2020173117

De 10 recentste van 19 aanvragen.

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen.

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.182 m²
Gebouwvoetafdruk
163 m²
Volume, LiDAR
1.995 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
44805E0460/00N002
BeschermdMonument · Stads- of dorpsgezichtHoveniersberg en omgevingBron ↗
Vlaanderen 1.182 m² 1 · 163 m² 15,6 m · 4

Er ligt beschermd erfgoed op 1 van deze percelen. Reken op extra regels bij een verbouwing of een verkoop.