Ga naar inhoud

JEBA VASTGOED

Actief
BVopgericht 201016 jaar actiefWijerken 83, 3920 Lommel, BelgiëKBO/BCE: BE 0823.805.162
Samenvatting

JEBA VASTGOED is actief sinds 2010 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 13.927) en een nettoresultaat van -€ 17.400. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 30% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 14% van 19.147 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
NACE 68310
1 vestiging
Schaal
€ 199.288balanstotaal 2024
Personeel
2,7 VTE
Eigen vermogen
-€ 13.927
Verlies
-€ 17.400
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 73 dagen te laat0 van 5 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 13.927verlaagt risicoLiquiditeit 0,61, liquide middelen € 113.258Omvang: balanstotaal € 199.288Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 19% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2023
Zwak
Solvabiliteit 18-9
eigen vermogen -7,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+6
kortlopende schulden 107,0% · geldmiddelen 56,8%
Rentabiliteit 8+8
rendement op activa -8,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.561 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,61 tegenover 0,63 in 2023; kortlopende schulden: 107% en geldmiddelen: 56,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 14% op solvabiliteit, 48% op liquiditeit, 12% op rentabiliteit en 1% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,61, liquide middelen € 113.258
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 199.288
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 13.927
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2024 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2024
Eigen vermogen per boekjaar
18192021222324
2018 tot 2024 · laatste jaar -€ 13.927
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 73 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 10 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn12-10-2026 vandaag
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 28-08-2025, 28 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
28 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
28 dagen te laat
2021
37 dagen vroeg
2020
30 dagen vroeg
2019
24 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 35.498

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2024: schulden groter dan bezittingen -€ 13.927 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2024 -€ 17.400 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 15% op solvabiliteitsectormediaan 31,1% · 19.147 bedrijven -7,0% Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 73 dagen te laat Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 199.288
Verlies
-€ 17.400
Solvabiliteit
-7,0%
Balanstotaal▲ 6,9%
Nettoresultaat
20182024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
16
Sinds
2012
  1. 28-08-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 24-06-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2021Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel…NACE 68310
Opgericht
10-03-2010
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.