Ga naar inhoud

IMMO IRIS

Actief
NVopgericht 199530 jaar actiefCentrum-Zuid 3401, 3530 Houthalen-Helchteren, BelgiëOp dit adres zijn 14 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0456.438.745
Samenvatting

IMMO IRIS is actief sinds 1995 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 25,4 mln en een nettoresultaat van € 938.992. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 74% van 115 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2026, volledig schema

Jaarrekening 2026 te laat neergelegd (29 dagen) Neergelegd op 29 september 2026, termijn 31 augustus 2026 (7 maanden na afsluiting op 31 januari 2026, WVV art. 3:10). Bron: NBB, 2026-00533011.

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 938.992▲ 11,4%
2025 · € 842.727
Werkkapitaal
€ 22,3 mln▲ 27,3%
2025 · € 17,5 mln
Verloop door de jaren

2022 tot 2026, 5 boekjaren 2019 tot 2026, 8 boekjaren

Na de dip in 2024 klimt het bedrijfsresultaat twee jaar op rij; 2026 ligt 8% boven 2025.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 1,1 mln 2026 Nettoresultaat€ 0,9 mln 2026

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20192020202120222023202420252026
Bedrijfsresultaat€ 5,8 mln-€ 1,2 mln▼ 79,1%€ 0,6 mln▼ 54,4%€ 1,8 mln▲ 226%€ 1,0 mln▼ 46,1%€ 1,0 mln▼ 0,8%€ 1,0 mln▲ 7,3%€ 1,1 mln▲ 7,9%
Nettoresultaat€ 4,0 mln-€ 0,8 mln▼ 80,9%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 38,8%€ 1,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 199%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 37,9%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 10,6%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 7,4%€ 0,9 mln▲ 11,4%
Eigen vermogen€ 20,0 mln-€ 20,4 mln▲ 2,1%€ 20,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,5%€ 21,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 6,9%€ 22,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,0%€ 23,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 3,4%€ 24,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 3,6%€ 25,4 mln▲ 3,8%
Totaal activa€ 47,1 mln-€ 44,5 mln▼ 5,7%€ 46,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,4%€ 44,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 4,8%€ 41,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 5,5%€ 40,9 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 2,2%€ 38,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 5,8%€ 42,0 mln▲ 9,1%
Schulden€ 25,1 mln-€ 22,1 mln▼ 12,1%€ 24,0 mln▲ 8,5%€ 20,3 mln▼ 15,4%€ 18,5 mln▼ 8,8%€ 16,9 mln▼ 9,0%€ 13,7 mln▼ 18,8%€ 16,5 mln▲ 20,1%
Werkkapitaal€ 17,8 mln-€ 17,6 mln▼ 0,9%€ 15,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 14,3%€ 18,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 25,6%€ 15,9 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 15,8%€ 16,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 5,4%€ 17,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,0%€ 22,3 mln▲ 27,3%
Solvabiliteit42,4%-45,9%▲ 3,5pp44,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,7pp49,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,4pp54,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,0pp57,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,1pp63,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,7pp60,4%▼ 3,1pp
Liquiditeit5,97-9,73▲ 3,764,67boven de middelste helft van de sector▼ 5,065,77boven de middelste helft van de sector▲ 1,113,77boven de middelste helft van de sector▼ 2,004,21boven de middelste helft van de sector▲ 0,446,05boven de middelste helft van de sector▲ 1,848,87▲ 2,82
Rendabiliteit (ROA)8,6%-1,7%▼ 6,8pp1,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7pp3,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,2pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,1pp1,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,2pp2,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,3pp2,2%=
boven binnen onder de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2026 in kleur, 2025 als grijze balk eronder
Activa € 42,0 mln
Vaste activa € 16,9 mln ▼ 3,6%
Vlottende activa € 25,1 mln ▲ 19,8%
Passiva € 42,0 mln
Eigen vermogen € 25,4 mln ▲ 3,8%
Voorzieningen € 183.805 ▼ 49,5%
Schulden € 16,5 mln ▲ 20,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 35,6% naar 39,2%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2026 · verandering tegenover 2025
EBITDA
€ 1,7 mln▲
2025 · € 1,6 mln
Cashflow
€ 1,5 mln▲
2025 · € 1,4 mln
Schuldgraad
0,65▲
2025 · 0,56
ROE
3,7%▲
2025 · 3,4%
Rentedekking
4,24▲
2025 · 3,83
Schulden ≤ 1 jaar
€ 2,8 mln▼
2025 · € 3,5 mln
Schulden > 1 jaar
€ 13,6 mln▲
2025 · € 10,2 mln
Belastingen
€ 538.724▲
2025 · € 328.538
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 513 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,8% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,1% nog.

  • Groot
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,8% ging failliet
3,1% stopte op een andere manier
96,1% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.473 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 513 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2026 tegenover 2025 · 60 posten
Balans Code20252026
Activa
Totaal activa20/58€ 38,5 mln€ 42,0 mln▲
Vaste activa21/28€ 17,6 mln€ 16,9 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 17,5 mln€ 16,9 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 17,5 mln€ 16,9 mln▼
Financiële vaste activa28€ 0,03 mln€ 0,002 mln▼
Vlottende activa29/58€ 20,9 mln€ 25,1 mln▲
Vorderingen op meer dan één jaar29€ 0,005 mln€ 25,0 mln▲
Overige vorderingen291€ 0,005 mln€ 25,0 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 20,8 mln€ 0,03 mln▼
Handelsvorderingen40€ 254-
Overige vorderingen41€ 20,8 mln€ 0,03 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,04 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0,001 mln€ 0▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 38,5 mln€ 42,0 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 24,4 mln€ 25,4 mln▲
Inbreng10/11€ 11,4 mln€ 11,4 mln=
Kapitaal10€ 11,4 mln€ 11,4 mln=
Geplaatst kapitaal100€ 11,4 mln€ 11,4 mln=
Reserves13€ 13,1 mln€ 14,0 mln▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲
Wettelijke reserve130€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲
Belastingvrije reserves132€ 3,0 mln€ 2,5 mln▼
Beschikbare reserves133€ 9,5 mln€ 10,9 mln▲
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼
Uitgestelde belastingen168€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼
Schulden17/49€ 13,7 mln€ 16,5 mln▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 10,2 mln€ 13,6 mln▲
Financiële schulden170/4€ 10,2 mln€ 13,6 mln▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 3,5 mln€ 2,8 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 1,4 mln€ 1,3 mln▼
Handelsschulden44€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,3 mln€ 0,7 mln▲
Belastingen450/3€ 0,3 mln€ 0,7 mln▲
Overige schulden47/48€ 1,7 mln€ 0,7 mln▼
Overlopende rekeningen492/3€ 0,001 mln€ 0,01 mln▲
Resultaat Code20252026
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,6 mln€ 0,6 mln=
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-€ 0,009 mln
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1,8 mln€ 1,9 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 1,0 mln€ 1,1 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,8 mln€ 0,9 mln▲
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789€ 0,1 mln€ 0,5 mln▲
Overboeking naar de belastingvrije reserves689€ 0,3 mln-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,7 mln€ 1,5 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,7 mln€ 1,5 mln▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,7 mln€ 1,5 mln▲
Aan de wettelijke reserve6920€ 0,03 mln€ 0,07 mln▲
Aan de overige reserves6921€ 0,6 mln€ 1,4 mln▲
Uit te keren winst694/7€ 0-
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 0-
Bestuurders of zaakvoerders695€ 0-
Werknemers696€ 0-

De toelichting bij deze jaarrekening (15 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20192020202120222023202420252026Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln=
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 1,8%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-------€ 0,009 mln-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 7,0 mln€ 2,1 mln€ 1,5 mln€ 2,6 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln€ 1,9 mln▲ 4,9%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 5,8 mln€ 1,2 mln€ 0,6 mln€ 1,8 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 1,1 mln▲ 7,9%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲ 10,2%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln▲ 10,2%
Financiële kosten65/66B---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 5,1%
Recurrente financiële kosten65€ 0,9 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 5,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 5,3 mln€ 1,0 mln€ 0,5 mln€ 1,9 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln▲ 13,9%
Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780---€ 0,1 mln€ 1,5 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln▲ 465%
Overboeking naar de uitgestelde belastingen680---€ 0,1 mln-----
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 0,5 mln€ 1,8 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln▲ 64,0%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 4,0 mln€ 0,8 mln€ 0,5 mln€ 1,4 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln▲ 11,4%
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 1,3 mln€ 3,6 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,5 mln▲ 465%
Overboeking naar de belastingvrije reserves689---€ 0,4 mln-€ 0,6 mln€ 0,3 mln--
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,6 mln€ 0,9 mln€ 0,6 mln€ 2,3 mln€ 4,5 mln€ 0,3 mln€ 0,7 mln€ 1,5 mln▲ 121%
Post20192020202120222023202420252026Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 47,1 mln€ 44,5 mln€ 46,4 mln€ 44,2 mln€ 41,8 mln€ 40,9 mln€ 38,5 mln€ 42,0 mln▲ 9,1%
Vaste activa21/28€ 25,8 mln€ 24,9 mln€ 27,2 mln€ 21,3 mln€ 20,1 mln€ 18,8 mln€ 17,6 mln€ 16,9 mln▼ 3,6%
Materiële vaste activa22/27€ 25,8 mln€ 24,9 mln€ 24,1 mln€ 19,4 mln€ 18,8 mln€ 18,2 mln€ 17,5 mln€ 16,9 mln▼ 3,5%
Terreinen en gebouwen22---€ 19,4 mln€ 18,8 mln€ 18,2 mln€ 17,5 mln€ 16,9 mln▼ 3,5%
Financiële vaste activa28€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 3,2 mln€ 1,9 mln€ 1,3 mln€ 0,7 mln€ 0,03 mln€ 0,002 mln▼ 94,1%
Vlottende activa29/58€ 21,3 mln€ 19,6 mln€ 19,2 mln€ 22,9 mln€ 21,7 mln€ 22,0 mln€ 20,9 mln€ 25,1 mln▲ 19,8%
Vorderingen op meer dan één jaar29---€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 25,0 mln▲ 545.320%
Overige vorderingen291---€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 25,0 mln▲ 545.320%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 11,8 mln€ 12,6 mln€ 16,2 mln€ 21,5 mln€ 21,1 mln€ 21,4 mln€ 20,8 mln€ 0,03 mln▼ 99,9%
Handelsvorderingen40---€ 200€ 0,01 mln€ 0,002 mln€ 254--
Overige vorderingen41---€ 21,5 mln€ 21,1 mln€ 21,4 mln€ 20,8 mln€ 0,03 mln▼ 99,9%
Liquide middelen54/58€ 8,6 mln€ 6,6 mln€ 2,5 mln€ 0,9 mln€ 0,008 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,04 mln▼ 68,4%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,001 mln€ 0▼ 100%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 47,1 mln€ 44,5 mln€ 46,4 mln€ 44,2 mln€ 41,8 mln€ 40,9 mln€ 38,5 mln€ 42,0 mln▲ 9,1%
Eigen vermogen10/15€ 20,0 mln€ 20,4 mln€ 20,5 mln€ 21,9 mln€ 22,8 mln€ 23,6 mln€ 24,4 mln€ 25,4 mln▲ 3,8%
Inbreng10/11€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln=
Kapitaal10---€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln=
Geplaatst kapitaal100---€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln€ 11,4 mln=
Reserves13€ 8,6 mln€ 9,1 mln€ 9,2 mln€ 10,6 mln€ 11,5 mln€ 12,2 mln€ 13,1 mln€ 14,0 mln▲ 7,2%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲ 13,3%
Wettelijke reserve130---€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln▲ 13,3%
Belastingvrije reserves132---€ 5,9 mln€ 2,4 mln€ 2,8 mln€ 3,0 mln€ 2,5 mln▼ 17,9%
Beschikbare reserves133---€ 4,4 mln€ 8,6 mln€ 8,9 mln€ 9,5 mln€ 10,9 mln▲ 14,8%
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 2,0 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼ 49,5%
Uitgestelde belastingen168---€ 1,9 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln▼ 49,5%
Schulden17/49€ 25,1 mln€ 22,1 mln€ 24,0 mln€ 20,3 mln€ 18,5 mln€ 16,9 mln€ 13,7 mln€ 16,5 mln▲ 20,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 21,3 mln€ 19,8 mln€ 19,6 mln€ 16,1 mln€ 12,5 mln€ 11,3 mln€ 10,2 mln€ 13,6 mln▲ 33,0%
Financiële schulden170/4---€ 16,1 mln€ 12,5 mln€ 11,3 mln€ 10,2 mln€ 13,6 mln▲ 33,0%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 3,6 mln€ 2,0 mln€ 4,1 mln€ 4,0 mln€ 5,8 mln€ 5,2 mln€ 3,5 mln€ 2,8 mln▼ 18,3%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 3,6 mln€ 3,6 mln€ 2,7 mln€ 1,4 mln€ 1,3 mln▼ 6,5%
Handelsschulden44€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲ 28,7%
Leveranciers440/4---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲ 28,7%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,3 mln€ 2,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,7 mln▲ 119%
Belastingen450/3---€ 0,3 mln€ 2,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,7 mln▲ 119%
Overige schulden47/48-----€ 2,2 mln€ 1,7 mln€ 0,7 mln▼ 56,4%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,001 mln€ 0,01 mln▲ 1.429%
Post20192020202120222023202420252026Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 4,0 mln€ 0,8 mln€ 0,5 mln€ 1,4 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,9 mln▲ 11,4%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln=
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 4,8 mln€ 1,5 mln€ 1,2 mln€ 2,0 mln€ 1,5 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,5 mln▲ 6,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0,2 mln-€ 3,1 mln€ 5,4 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,03 mln▼ 96,2%
Verandering liquide middelen--€ 2,0 mln-€ 4,1 mln-€ 1,6 mln-€ 0,9 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln-€ 0,08 mln-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 30 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-01-2026 volledig schema 29-09-2026 2026-00533011
31-01-2025 verkort schema 24-09-2025 2025-00500490
31-01-2024 verkort schema 11-07-2024 2024-00238852
31-01-2023 verkort schema 26-09-2023 2023-00455105
31-01-2022 verkort schema 01-07-2022 2022-20165230
31-01-2021 verkort schema 21-09-2021 2021-67800144
31-01-2020 verkort schema 05-08-2020 2020-39700039
31-01-2019 verkort schema 30-08-2019 2019-63300175
31-01-2018 verkort schema 16-08-2018 2018-46000250
31-01-2017 volledig schema 16-08-2017 2017-44600250

Toon alle 30 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 12.030 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68203) zijn de cijfers van 6.072 gekend. 1.037 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.