Ga naar inhoud

IMMO FIBEX

Actief
BVopgericht 20232 jaar actiefDrogenberg 7, 3090 Overijse, BelgiëKBO/BCE: BE 1002.276.650
Samenvatting

IMMO FIBEX is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 99.436 en een nettoresultaat van € 44.975. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 75% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 90% van 16.782 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
NACE 68310
1 vestiging
Schaal
€ 114.094balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 99.436
Winst
€ 44.975
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 10 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 98verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 7,66, liquide middelen € 49.566Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Eigen vermogen € 99.436 (87,2% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 93% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+1
eigen vermogen 87,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 98+7
kortlopende schulden 12,8% · geldmiddelen 43,4%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 39,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.566 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder trackrecord
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 7,66 tegenover 4,11 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 12,8% en geldmiddelen: 43,4% van het balanstotaal), en 12,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 91% op solvabiliteit, 95% op liquiditeit, 95% op rentabiliteit en 90% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 7,66, liquide middelen € 49.566
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Eigen vermogen € 99.436 (87,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2023, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 21-07-2026, 10 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
10 dagen vroeg
2024
8 dagen vroeg
2023
43 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 21 juli neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 32 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie
  3. Hoogste resultaat van 2023 tot 2025netto € 44.975 ▲24,3%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 11% op solvabiliteitsectormediaan 29,2% · 16.782 bedrijven 87,2% Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 114.094 Bekijk
  • Actief sinds 2023opgericht 14-11-2023 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 114.094
Winst
€ 44.975
Solvabiliteit
87,2%
Balanstotaal▲ 55,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 23-07-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 18-06-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel…NACE 68310
Opgericht
14-11-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.