Ga naar inhoud

IMMO A.V.J.

Actief
NVopgericht 198739 jaar actiefGeneraal Lemanstraat 14, 1040 Etterbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0431.537.063
Samenvatting

IMMO A.V.J. is actief sinds 1987 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 3,6 mln en een nettoresultaat van € 177.691. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 8,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 45% van 4.794 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
NACE 68203
1 vestiging
Schaal
€ 13,9 mlnbalanstotaal 2024
Personeel
2 VTE
Eigen vermogen
€ 3,6 mln
Winst
€ 177.691
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Structuur
Jaarrekening 73 dagen te laat0 van 9 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: een bevestigde neerleggingsbevindingCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 02-11-2025)Liquiditeit 0,70, liquide middelen € 164.599verlaagt risicoOpgericht in 1987Omvang: 2 VTE, balanstotaal € 13,9 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2024
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Een bevestigde neerleggingsbevinding begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2023
Gemiddeld
Solvabiliteit 51-31
eigen vermogen 25,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 51+3
kortlopende schulden 6,7% · geldmiddelen 1,2%
Rentabiliteit 45-36
rendement op activa 1,3%
Faillissementskans, 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.561 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,9%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 190.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,7 tegenover 0,45 in 2023; kortlopende schulden: 6,7% en geldmiddelen: 1,2% van het balanstotaal), en 74,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 45% op solvabiliteit, 57% op liquiditeit, 39% op rentabiliteit en 59% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 02-11-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,70, liquide middelen € 164.599
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1987
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: 2 VTE, balanstotaal € 13,9 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 73 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 10 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn12-10-2026 vandaag
verhoogt risico · Meer dan 90 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 31-10-2025, 92 dagen na de termijn. Gemeten op boekjaar 2023: van wie meer dan 90 dagen te laat was, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
92 dagen te laat
2023
92 dagen te laat
2022
12 dagen vroeg
2021
152 dagen te laat
2020
30 dagen te laat
2019
404 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 126 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · volledig schema…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2022 · volledig schema

Opvallend

  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 73 dagen te laat Bekijk
  • Bij de grootste 10% op brutomargesectormediaan € 106.287 · 3.657 bedrijven € 1,2 mln Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2024: € 177.691 7 jaar Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2024van € 126.347 naar € 177.691 ▲ 40,6% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 13,9 mln
Winst
€ 177.691
Solvabiliteit
25,5%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
39
Sinds
1988
  1. 30-12-2022Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2021Hoogste resultaat van 2018 tot 2024
  3. 08-09-2021Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel…NACE 68203
Opgericht
26-06-1987
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.