Ga naar inhoud

I.M.V. Dak

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefProvinciestraat 295, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 1015.230.803
Samenvatting

De berekende faillissementskans van I.M.V. Dak over 12 maanden bedraagt 1,6% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 26.997 en een nettoresultaat van € 23.997. De solvabiliteit is beter dan 53% van 34.072 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Dakwerkzaamheden
NACE 43410
1 vestiging
Schaal
€ 147.630omzet 2025
Eigen vermogen
€ 26.997
Winst
€ 23.997
Gezondheid
65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,6%
Structuur
Jaarrekening 26 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 65verhoogt risicoOmvang: omzet € 147.630, balanstotaal € 54.625Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 2,27, liquide middelen € 8.665Eigen vermogen € 26.997 (49,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 67% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 74
eigen vermogen 49,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 59
kortlopende schulden 27,6% · geldmiddelen 15,9%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 43,9%
Faillissementskans, 12 maanden
1,6% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.540 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2025: 1,9% 12-2025: 1,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 3,0%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 2,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,5%▼ -1,4 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,27, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 27,6% en geldmiddelen: 15,9% van het balanstotaal), maar 50,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 54% op solvabiliteit, 56% op liquiditeit en 93% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Omvang: omzet € 147.630, balanstotaal € 54.625
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,27, liquide middelen € 8.665
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 26.997 (49,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 26-08-2026, 26 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
26 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 147.630 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 17-10-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 147.630
Winst
€ 23.997
Solvabiliteit
49,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
DakwerkzaamhedenNACE 43410
Opgericht
17-10-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.