Ga naar inhoud

GREAT MEDIA

Actief
BVBAopgericht 20179 jaar actiefFabriekstraat 38, 2547 Lint, BelgiëOp dit adres zijn 26 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0682.876.733
Samenvatting

GREAT MEDIA is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 8.651) en een nettoresultaat van € 2.104. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 10% van 1.831 sectorgenoten (NACE 59, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Maken van geluidsopnamen
NACE 59201
1 vestiging
Schaal
€ 16.046balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 8.651
Winst
€ 2.104
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 8.651Laatste jaarrekening 39 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 16.046Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 7.693Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 41% van de sectorgenoten (NACE 59, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -53,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+2
kortlopende schulden 153,9% · geldmiddelen 47,9%
Rentabiliteit 71+71
rendement op activa 13,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (2.567 ondernemingen, NACE 59, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,7%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 0,6%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,63 tegenover 0,38 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 153,9% en geldmiddelen: 47,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 59, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 38% op liquiditeit, 48% op rentabiliteit en 72% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 16.046
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 8.651
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,63, liquide middelen € 7.693
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 39 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 10% van 1831 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 1831 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 10%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 was neer te leggen tegen 31-01-2026 en werd neergelegd op 10-03-2026, 38 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 7 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen te laat
2024
4 dagen te laat
2023
op de dag
2022
1 dag vroeg
2021
3 dagen vroeg
2020
16 dagen vroeg
2019
8 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 2 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 59) voor boekjaar 2024 is 2 dagen voor de termijn, en 41% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 januari neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar16-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 2.104
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 8.651 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 11% op solvabiliteitsectormediaan 48,9% · 1.831 bedrijven -53,9% Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 16.046 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 16.046
Winst
€ 2.104
Solvabiliteit
-53,9%
Balanstotaal▲ 88,7%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 31-01-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-01-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2022Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Maken van geluidsopnamenNACE 59201
Opgericht
13-10-2017
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.