Ga naar inhoud

GELADI BENELUX

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefMutsaardplein 2, 1853 Grimbergen, BelgiëOp dit adres zijn 144 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1022.583.502
Samenvatting

De berekende faillissementskans van GELADI BENELUX over 12 maanden bedraagt 3,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 24.758) en een nettoresultaat van -€ 27.758. De solvabiliteit is beter dan 10% van 224 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2026). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
NACE 46190
1 vestiging
Schaal
€ 45.705balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 24.758
Verlies
-€ 27.758
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
47 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,3%
Structuur
Jaarrekening 25 dagen vroeg
Waarom 47verhoogt risicoOpgericht in 2025Verlies € 27.758 (boekjaar 2026)Negatief eigen vermogen -€ 24.758Liquiditeit 0,18, liquide middelen € 1.498Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
47 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 6% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -54,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 4
kortlopende schulden 135,5% · geldmiddelen 3,3%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -60,7%
Faillissementskans, 12 maanden
3,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.876 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 05-2026: 1,6%laagste waarde 06-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 3,3%▲ +1,2 procentpunten t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,18, onder 1; kortlopende schulden: 135,5% en geldmiddelen: 3,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 7% op liquiditeit en 6% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Verlies € 27.758 (boekjaar 2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 24.758
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,18, liquide middelen € 1.498
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2026 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2026
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 06-10-2026, 25 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2026
25 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: CONIAC Lucian-Nicolae (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 24.758 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op nettoresultaatsectormediaan € 8.181 · 224 bedrijven -€ 27.758 Bekijk
  • Opgericht 17 maanden geledenopgericht 22-04-2025 17 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 45.705
Verlies
-€ 27.758
Solvabiliteit
-54,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNACE 46190
Opgericht
22-04-2025
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
28
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Laatste dinsdag van september om 14:00
Doel
Import,export,verkoop en marketing van matrassen,bedaccessoires en meubilair; Marketing…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.