Ga naar inhoud

GALLIA-CO

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefGuldenschaapstraat 6, 1800 Vilvoorde, BelgiëOp dit adres zijn 277 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0764.726.521
Samenvatting

De berekende faillissementskans van GALLIA-CO over 12 maanden bedraagt 2,6% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 19.674 en een nettoresultaat van -€ 15.507. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 25% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 37% van 510 sectorgenoten (NACE 42, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Bouw van boven- en ondergrondse spoorwegen
NACE 42120
1 vestiging
Schaal
€ 68.316balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 19.674
Verlies
-€ 15.507
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
50 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,6%
Structuur
Jaarrekening 26 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 50verhoogt risicoLaatste jaarrekening 26 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatOpgericht in 2021Liquiditeit 1,13, liquide middelen € 731, gehalveerdVerlies € 15.507 (boekjaar 2025)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
50 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 15% van de sectorgenoten (NACE 42, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 54-29
eigen vermogen 28,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 13-24
kortlopende schulden 71,2% · geldmiddelen 1,1%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -22,7%
Faillissementskans, 12 maanden
2,6% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,8% (1.864 ondernemingen, NACE 42, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 9,4%hoogste waarde 12-2024: 9,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 9,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 9,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 9,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 9,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 6,6%▼ -2,7 procentpunten t.o.v. 04-2025 06-2025: 6,4%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 6,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 7,6%▲ +1,3 procentpunten t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,9%▼ -4,7 procentpunten t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,8%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,7%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,13 tegenover 1,4 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 71,2% en geldmiddelen: 1,1% van het balanstotaal), en 71,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 42, micro): beter dan 33% op solvabiliteit, 8% op liquiditeit, 5% op rentabiliteit en 13% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 26 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 1,13, liquide middelen € 731, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 15.507 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 26-08-2026, 26 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
26 dagen te laat
2024
22 dagen te laat
2023
265 dagen te laat
2021
25 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 85 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 42) voor boekjaar 2024 is 2 dagen voor de termijn, en 41% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 augustus neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 15.507
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 14% op nettoresultaatsectormediaan € 41.049 · 508 bedrijven -€ 15.507 Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 68.316 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 06-03-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 68.316
Verlies
-€ 15.507
Solvabiliteit
28,8%
Balanstotaal▲ 12,9%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 22-04-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Terug winstgevend
  3. 25-08-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bouw van boven- en ondergrondse spoorwegenNACE 42120
Opgericht
06-03-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.