Ga naar inhoud

G-Free RED

Actief
BVopgericht 20214 jaar actiefBriljantstraat 86, 1170 Watermaal-Bosvoorde, BelgiëOp dit adres zijn 25 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0778.775.386
Samenvatting

G-Free RED is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 42.554) en een nettoresultaat van -€ 58.344. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 16.750 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
NACE 68310
1 vestiging
Schaal
€ 62.544balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 42.554
Verlies
-€ 58.344
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 15 dagen vroeg1 van 3 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 42.554verlaagt risicoLiquiditeit 0,44, liquide middelen € 41.723Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Omvang: balanstotaal € 62.544Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 15% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-41
eigen vermogen -68,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 50-4
kortlopende schulden 168,0% · geldmiddelen 66,7%
Rentabiliteit 0-2
rendement op activa -93,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.566 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,44 tegenover 0,92 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 168% en geldmiddelen: 66,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 48% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 2% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 42.554
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,44, liquide middelen € 41.723
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 62.544
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 42.554
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-07-2026, 15 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
15 dagen vroeg
2024
42 dagen vroeg
2023
51 dagen vroeg
2022
3 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 28 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 3 juli neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 58.344
  3. Benoeming: Hubert de Sauvage (bestuurder)Staatsblad-akte

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 42.554 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 6% op solvabiliteitsectormediaan 29,2% · 16.750 bedrijven -68,0% Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 58.344 Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 25-11-2025 · 1 in functie 1 nieuw Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 62.544
Verlies
-€ 58.344
Solvabiliteit
-68,0%
Balanstotaal▼ 35,5%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 19-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 10-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 28-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel…NACE 68310
Opgericht
17-12-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.