Ga naar inhoud

Foster Rosières

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefChemin des Deux Fermes 5, 1331 Rixensart, BelgiëOp dit adres zijn 13 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1000.781.068
Samenvatting

Foster Rosières is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 568.292 en een nettoresultaat van -€ 207.642. De solvabiliteit is beter dan 80% van 11.186 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
NACE 68203
1 vestiging
Schaal
€ 795.081balanstotaal 2025
Personeel
2,3 VTE
Eigen vermogen
€ 568.292
Verlies
-€ 207.642
Gezondheid
87 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Moeder
FINANCES ET INDUSTRIES · 100%
Jaarrekening 2025 3 dagen vroeg
Waarom 87verhoogt risicoVerlies € 207.642, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)Liquiditeit 1,65, liquide middelen € 256.826, gehalveerdEigen vermogen € 568.292 (71,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
87 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 68, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 96-4
eigen vermogen 71,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 80-20
kortlopende schulden 27,2% · geldmiddelen 32,3%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -26,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (26.608 ondernemingen, NACE 68, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6% 12-2024: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 0,1%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,65 tegenover 10,46 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 27,2% en geldmiddelen: 32,3% van het balanstotaal), en 28,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 68, micro): beter dan 79% op solvabiliteit, 86% op liquiditeit, 4% op rentabiliteit en 18% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 207.642, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Vastgoedactiviteiten (NACE 68)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,65, liquide middelen € 256.826, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 568.292 (71,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
2425
2024 tot 2025 · laatste jaar -€ 207.642
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
2024
31 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslag: Louis du Bois (bestuurder)Benoeming: Beuzz Management SRL (bestuurder)…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 7% op nettoresultaatsectormediaan € 10.063 · 11.178 bedrijven -€ 207.642 Bekijk
  • Let op: Resultaat daalde in 2025van -€ 124.066 naar -€ 207.642 ▼ 67,4% Bekijk
  • In handen van FINANCES ET INDUSTRIESuiteindelijk: GEREFIS 100% Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 21-08-2026 · 2 in functie 1 nieuw · 1 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 795.081
Verlies
-€ 207.642
Solvabiliteit
71,5%
Balanstotaal▼ 6,3%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
Moeder
FINANCES ET INDUSTRIES · 100%
  • FINANCES ET INDUSTRIESBestuurder
  • Beuzz ManagementBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 09-10-2023Oprichting
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel…NACE 68203
Opgericht
05-10-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
22
Jaarvergadering
Derde dinsdag van juni om 18:00
Naar Statuten

Kerngegevens van Foster Rosières

Wat is het ondernemingsnummer van Foster Rosières?
1000.781.068. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1000.781.068.
Waar is Foster Rosières gevestigd?
De zetel is gevestigd op Chemin des Deux Fermes 5, 1331 Rixensart.Ondernemingsgegevens
Wat doet Foster Rosières?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68203).
Wat is de rechtsvorm van Foster Rosières?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Foster Rosières opgericht?
Op 05-10-2023.
Is Foster Rosières nog actief?
Ja, Foster Rosières staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Foster Rosières?
Gemiddeld 2,3 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Foster Rosières?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt Foster Rosières winst?
In boekjaar 2025 boekte Foster Rosières een verlies van € 207.642.
Waar vind ik de jaarrekening van Foster Rosières?
Foster Rosières legde 2 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Foster Rosières de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van Foster Rosières

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.