Ga naar inhoud

FIJNGEBAK HARLEKIJN

Actief
BVBAopgericht 199233 jaar actiefHoogstraat 45, 2800 Mechelen, BelgiëKBO/BCE: BE 0448.920.255
Samenvatting

FIJNGEBAK HARLEKIJN is actief sinds 1992 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 129.240) en een nettoresultaat van € 54.302. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,8% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 6% van 1.861 sectorgenoten (NACE 10, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk
NACE 10712Detailhandel NACE 47241
1 vestiging
Schaal
€ 101.634balanstotaal 2025
Personeel
8 VTE
Eigen vermogen
-€ 129.240
Winst
€ 54.302
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 44 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 129.240Sector Voedingsmiddelen­industrie (NACE 10)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 101.634Liquiditeit 0,44, liquide middelen € 97.343Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 56% van de sectorgenoten (NACE 10, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -127,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 227,2% · geldmiddelen 95,8%
Rentabiliteit 100+70
rendement op activa 53,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,1% (3.076 ondernemingen, NACE 10, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,4%hoogste waarde 12-2024: 1,4%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,8%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,44 tegenover 0,13 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 227,2% en geldmiddelen: 95,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 10, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 47% op liquiditeit, 95% op rentabiliteit en 75% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 129.240
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Voedingsmiddelen­industrie (NACE 10)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 101.634
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,44, liquide middelen € 97.343
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 6% van 1861 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 1861 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 6%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-06-2026, 44 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
44 dagen vroeg
2024
30 dagen vroeg
2023
14 dagen te laat
2022
31 dagen te laat
2021
136 dagen te laat
2020
501 dagen te laat
2019
137 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 67 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 10) voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 15 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 59 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 54.302 ▲585.684%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 129.240 Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 9 naar € 54.302 ▲ 585.684% Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op eigen vermogensectormediaan € 52.119 · 1.864 bedrijven -€ 129.240 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 101.634
Winst
€ 54.302
Solvabiliteit
-127,2%
Balanstotaal▲ 254%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
35
Sinds
1993
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 14-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerkNACE 10712
Opgericht
11-12-1992
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.