Ga naar inhoud

F & F Textiel

Actief
BVopgericht 20188 jaar actiefGroenstraat 48, 9060 Zelzate, BelgiëKBO/BCE: BE 0695.414.972
Samenvatting

F & F Textiel is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 23.134) en een nettoresultaat van € 8.695. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 8% van 13.576 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
NACE 46423Detailhandel NACE 47716
1 vestiging
Schaal
€ 17.634balanstotaal 2025
Personeel
0,4 VTE
Eigen vermogen
-€ 23.134
Winst
€ 8.695
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg1 van 6 akten gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 23.134Opgericht in 2018verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 17.634Liquiditeit 0,43, liquide middelen € 10.017Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 58% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -131,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+27
kortlopende schulden 231,2% · geldmiddelen 56,8%
Rentabiliteit 100+9
rendement op activa 49,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.877 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,4%hoogste waarde 12-2024: 2,4%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,2%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,5%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,43 tegenover 0,38 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 231,2% en geldmiddelen: 56,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 95% op rentabiliteit en 80% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 17.634
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 23.134
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,43, liquide middelen € 10.017
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2018
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 8% van 13576 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 13576 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 8%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
op de dag
2023
30 dagen te laat
2022
op de dag
2021
31 dagen te laat
2020
30 dagen te laat
2019
91 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 31 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
20-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Ontslag: Mohammed Silam (niet-statutair bestuurder)Benoeming: Yaser Soofi (niet-statutair bestuurder)…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 23.134 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 8% op solvabiliteitsectormediaan 40,8% · 13.576 bedrijven -131,2% Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 17.634
Winst
€ 8.695
Solvabiliteit
-131,2%
Balanstotaal▼ 65,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en…NACE 46423
Opgericht
24-04-2018
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.