Ga naar inhoud

CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 20188 jaar actiefAkadimias Str. 4, 10174 Athènes, GriekenlandKBO/BCE: BE 0690.970.887
Samenvatting

CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2018 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUNDActief

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2018opgericht 27-02-2018 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
27-02-2018
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND

Wat is het ondernemingsnummer van CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND?
0690.970.887. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0690.970.887.
Waar is CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND gevestigd?
De zetel is gevestigd op Akadimias Str. 4, 10174 Athènes.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND opgericht?
Op 27-02-2018.
Is CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND nog actief?
Ja, CONSIGNMENT DEPOSITS & LOANS FUND staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.