Ga naar inhoud

CLARESTATES

Opgeslorpt door HOME INVEST BELGIUM KBO/BCE: BE 0887.101.820 dochter van Home Invest Belgium

Overzicht

Levenslijn

15 jaarrekeningen met cijfers op één tijdas
record € 551.262 (2017)
€ 188.234▼ 48,9%
laagste -€ 269.846 (2007)
-€ 226.294▼ € 403.473
record € 689.622 (2017)
€ 155.314▼ 59,3%
€ 3,7 mln▲ 18,3%
Bestuur5 namen sinds 2019
2 bestuurdersOKIMONO en 1 andere
Eigenaars4 namen in de jaarrekeningen
  
Documentenneerleggingen en akten
05-05-202294 dagen te laat
2021verkort schema
Brutomarge € 368.454 naar € 188.234Verlies van € 226.294Fusie: overgenomen door HOME INVEST BELGIUM 09-11Voorstel tot fusie: over te nemen door HOME INVEST BELGIUM 18-06Eigen vermogen € 381.608 naar € 155.314Schulden € 3,2 mln naar € 3,7 mln

Opvallend

uit de jaarrekening 2021, de laatste die neergelegd is

Eigen vermogen

€ 155.314 van € 689.622 in 2017

Het eigen vermogen daalde met 77% in 4 jaar.

Schulden

€ 3,7 mln 96% van de balans
Leveranciers 3%Belastingen en lonen 12%Andere 85%

Daarvan is € 3,6 mln binnen het jaar opeisbaar.

Neerleggingen

15 jaarrekeningen sinds 2007
termijn201020152020

Twee van de laatste tien kwamen te laat. De jaarrekening 2021 kwam het laatst: 94 dagen na het einde van de termijn.

Geen scoreEigen vermogen -59%: overgenomen

Bestuur en eigendom

O
Bestuurder, Sven Janssens, sinds 18-05-2020
PM
Bestuurder, Preben Bruggeman, sinds 18-05-2020
Bestuur & eigendom

Recente wijzigingen

Fusie: overgenomen door HOME INVEST BELGIUM HOME INVEST BELGIUM bezit alle aandelen · Algemene vergadering van 08-09-2021 · Staatsblad-akte
Voorstel tot fusie: over te nemen door HOME INVEST BELGIUM HOME INVEST BELGIUM bezit alle aandelen · Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Antwerpen naar Sint-Lambrechts-Woluwe Nieuwe zetel: Woluwedal 46, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe · Vorige zetel: Mechelsesteenweg 271 bus 2.1, 2018 Antwerpen · Ontslagen: LIFE NV (bestuurder) en Lifeworld.be NV (bestuurder) · Algemene vergadering van 18-05-2020 · Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Antwerpen naar Brussel Nieuwe zetel: Sint-Lambrechts-Woluwe (B-1200 Brussel), Woluwedal 46 · Vorige zetel: B-2018 Antwerpen, Mechelsesteenweg 271 bus 2.1 · Kapitaalomzetting: statutaire onbeschikbare eigen vermogens rekening · Algemene vergadering van 25-08-2020 · Staatsblad-akte
Alle 30 gebeurtenissen

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Opgeslorpt door HOME INVEST BELGIUMfusie door overneming, september 2021
Activiteit
Het verstrekken van diverse bedrijfsadviezen in binnen- en buitenland voor klein- en groothandel en…Volgens de statuten, 9 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory
Ondernemingsgegevens

Jaarrekening per 30-06-2021

€ 188.234▼ 48,9%
≈ € 480.000geschat
€ 226.294
€ 155.314▼ 59,3%
€ 3,9 mln▲ 10,0%
Neerlegging
Neergelegd op 05-05-2022
Financieel

Inzichten over CLARESTATES

Opgeslorpt door HOME INVEST BELGIUM in september 2021. De laatste jaarrekening is die over boekjaar 2021.

Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.

Financieel

Jaarrekening 2021

verkort schema, neergelegd op 05-05-2022, 94 dagen te laat
€ 188.234
▼ 48,9%
€ 113.896
▼ 62,5%
-€ 226.294
▼ € 403.473
-€ 3,0 mln
▼ € 91.836
4,0%
▼ 6,8 procentpunt
0,16
▲ 0,08

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort schema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Omzet ≈ € 480.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 290.000 en € 900.000.

Balans

balanstotaal € 3,9 mln op 30-06-2021
Wat de onderneming bezitHoe dat betaald is

in euro

in euro

Neergelegde jaarrekeningen

zoals ingediend bij de Nationale Bank, klik op een jaar om het te kiezen
Post Verloop202120202019201820172016201520142013201220112010200920082007
Balans: activa
20/58 3,9 mln3,5 mln2,5 mln803.2301,4 mln2,1 mln2,2 mln2,1 mln2,1 mln2,1 mln1,9 mln1,9 mln2,1 mln2,2 mln2,2 mln
20 ----------14182350518686
21/28 3,3 mln3,3 mln2,5 mln140.0001,4 mln1,4 mln1,5 mln1,6 mln1,6 mln1,7 mln1,7 mln1,9 mln2,0 mln2,0 mln2,1 mln
22/27 3,3 mln3,3 mln2,5 mln-1,4 mln1,4 mln1,5 mln1,6 mln1,6 mln1,7 mln1,7 mln1,9 mln2,0 mln2,0 mln2,1 mln
22 3,3 mln3,3 mln--1,4 mln1,4 mln1,5 mln1,6 mln1,6 mln1,7 mln1,7 mln1,9 mln2,0 mln2,0 mln2,1 mln
24 -------199397197395289780404-
27 -02,5 mln------------
28 ---140.000-----------
29/58 589.600258.53143.532663.23034.446614.208662.661517.349480.897428.092136.8755.84154.544124.24869.118
29 -----393.969393.969422.969422.969422.969-----
291 -----393.969393.969422.969422.969422.969-----
40/41 36.15137.80742.090-8.69799796.46721.216-68763.0883.8764.95633.15864.572
40 36.15137.80741.603-7.253-31.078---8.466-2.82432.99362.162
41 --487-1.44399765.38921.216-68754.6223.8762.1321662.410
54/58 515.759215.3421.442663.23025.749219.242172.22458.22757.9284.43673.7871.96549.58891.090733
490/1 37.6905.382-----14.937------3.813
Balans: passiva
10/49 3,9 mln3,5 mln2,5 mln803.2301,4 mln2,1 mln2,2 mln2,1 mln2,1 mln2,1 mln1,9 mln1,9 mln2,1 mln2,2 mln2,2 mln
10/15 155.314381.608204.429236.003689.622507.648489.427519.697445.071371.496286.477154.146112.44979.678-169.846
10/11 18.60018.60018.60018.60018.600100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000
10 18.600--------------
100 18.60018.60018.60018.60018.600100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000100.000
13 217.403217.403217.403217.403671.022407.648389.427419.697345.071271.496186.47710.00010.000--
130/1 10.00010.000-------------
130 10.00010.00010.00010.00010.00010.00010.00010.00010.00010.00010.00010.00010.000--
133 207.403207.403207.403207.403661.022397.648379.427409.697335.071261.496176.477----
14 -80.689145.605-31.574--------44.1462.449-20.322-269.846
16 ----284.350284.350284.350--74811.274----
160/5 ----284.350284.350284.350--74811.274----
162 ----284.350----------
164/5 -----284.350---------
17/49 3,7 mln3,2 mln2,3 mln567.227442.6091,3 mln1,4 mln1,6 mln1,7 mln1,7 mln1,6 mln1,8 mln1,9 mln2,1 mln2,3 mln
17 --1,6 mln--748.078892.5161,0 mln1,2 mln1,3 mln1,4 mln1,5 mln1,6 mln1,7 mln1,7 mln
170/4 --1,6 mln--748.078892.5161,0 mln1,2 mln1,3 mln1,4 mln1,5 mln1,6 mln1,7 mln1,7 mln
42/48 3,6 mln3,2 mln679.661567.227442.609455.139443.498480.859442.516453.124120.376274.725263.703372.270642.456
42 -----144.437137.352130.619123.810117.648111.795105.28599.89594.78283.400
43 ----311.000---------139.029
430/8 ----311.000---------139.029
44 111.638202.192123.309832-20.00815.57321.9373.1413.2831.0625.042297-3.813
440/4 111.638202.192123.309832-20.00815.57321.9373.1413.2831.0625.042297-3.813
45 442.50461.389-246.394131.609--8.5139.1922.3857.14484375010.815-
450/3 442.50461.389-246.394131.609--8.5139.1922.3857.14484375010.815-
47/48 3,0 mln2,9 mln556.352320.000-290.693290.573319.790306.373329.808375163.554162.761266.673416.214
492/3 157.1441263.502--62.67158.09258.12457.5624.09155.207-56.723-3.703
Resultatenrekening
76A ----------51.788----
9900 188.234368.454-33.162526.341551.262303.734503.777359.077363.821376.738410.216313.205309.622426.207113.448
630 50.53760.916--61.54361.54361.74262.16561.52261.33760.92060.58860.58859.25385.243
635/8 ----284.350--284.350---10.52611.274----
640/8 23.8013.7891.30237.64081.543146.077134.411133.655132.359125.694110.42196.448114.52513.161237.442
9901 113.896303.749-34.464773.051408.17696.11423.274163.257169.940200.233227.601156.169134.509353.792-209.237
75/76B ----2.40268117.74016.91916.9221.249110648311.1404.392
75 ----2.40268117.74016.91916.9221.249110648311.1404.392
65/66B 52.95465.1812783.89019.09978.57371.28474.06780.77377.50681.88995.15298.515105.40865.002
65 52.95465.1812783.89019.09978.57371.28474.06780.77377.50681.88995.15298.515105.40865.002
9903 60.942238.568-34.742769.162391.48018.221-30.270106.108106.089123.977197.61061.08136.825249.524-269.846
67/77 287.23661.389-3.168242.780128.106--31.48332.51338.95865.27919.3844.054--
9904 -226.294177.179-31.574526.382263.37418.221-30.27074.62573.57585.019132.33141.69732.772249.524-269.846
9905 -226.294177.179-31.574526.382263.37418.221-30.27074.62573.57585.019132.33141.69732.772249.524-269.846
Resultaatverwerking
9906 -80.689145.605-31.574526.382263.37418.221-30.27074.62573.57585.019176.47744.14612.449-20.322-269.846
14P 145.605--------------
791/2 ---660.000--30.270--------
691/2 ---206.382263.37418.221-74.62573.57585.019176.477-10.000--
6920 ------------10.000--
6921 ---206.382263.37418.221-74.62573.57585.019176.477----
694/7 ---980.000-----------
694 ---980.000-----------
Document PDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDFPDF

De toelichting bij deze jaarrekening telt 4 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2021 (PDF), neergelegd op 05-05-2022.

Download als CSV

Neerleggingen

elke stip is een jaarrekening, op de dag dat ze bij de Nationale Bank binnenkwam

Jaarrekening 2021 neergelegd, 94 dagen na de termijn. De jaarrekening werd neergelegd op 5 mei 2022. De termijn liep af op 31 januari 2022, 7 maanden na de afsluiting op 30 juni 2021 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2022-20023767.

Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2021 verkort schema 05-05-2022 2022-20023767 PDF
31-12-2020 verkort schema 31-05-2021 2021-16500080 PDF
31-12-2019 verkort schema 12-04-2020 2020-09000416 PDF
31-12-2018 verkort schema 21-03-2019 2019-07500108 PDF
31-12-2017 verkort schema 29-08-2018 2018-54100221 PDF
31-12-2016 verkort schema 26-07-2017 2017-35800413 PDF
31-12-2015 verkort schema 13-07-2016 2016-31100498 PDF
31-12-2014 verkort schema 29-06-2015 2015-22700148 PDF
31-12-2013 verkort schema 23-06-2014 2014-19900335 PDF
31-12-2012 verkort schema 21-06-2013 2013-20300001 PDF
31-12-2011 verkort schema 15-06-2012 2012-17500088 PDF
31-12-2010 verkort schema 24-06-2011 2011-20600239 PDF
31-12-2009 verkort schema 28-06-2010 2010-22200359 PDF
31-12-2008 verkort schema 19-06-2009 2009-25300254 PDF
31-12-2007 verkort schema 03-07-2008 2008-35300273 PDF

Kerncijfers en ratio's

per boekjaar, berekend uit de jaarrekening
Post Verloop202120202019201820172016201520142013201220112010200920082007
164.433364.665--469.719157.65785.016225.422231.462261.571288.521216.757195.097413.045-123.994
-175.757238.095--324.91779.76431.472136.791135.097146.356193.251102.28493.359308.777-184.603
73.097871.4952,5 mln140.00000-4.2358.4115968.59863.676011.32422.8312,2 mln
300.417213.900-661.788637.480-193.49347.018113.99729953.492-69.35171.822-47.623-41.50290.357-
-3,0 mln-2,9 mln-636.12996.003-408.163159.069219.16336.49038.382-25.03316.499-268.883-209.159-248.022-573.338
4,0%10,8%8,1%29,4%48,7%24,7%22,6%24,9%21,1%17,6%15,3%7,9%5,5%3,7%-7,9%
0,160,080,061,170,081,351,491,081,090,941,140,020,210,330,11
24,138,3011,342,400,642,492,853,023,734,695,5111,6117,2526,25-
-145,7%46,4%-15,4%223,0%38,2%3,6%-6,2%14,4%16,5%22,9%46,2%27,1%29,1%313,2%-
-5,8%5,0%-1,3%65,5%18,6%0,9%-1,4%3,6%3,5%4,0%7,1%2,1%1,6%11,5%-12,5%
3,11--------------

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-06-2021
Materiële vaste activa€ 73.097
€ 50.537

Bron: toelichting bij de jaarrekening 2021 (staat van de vaste activa)

Inzichten over CLARESTATES

Het bedrijfsresultaat van 2021 is 63% lager dan in 2020.

Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 89,2% naar 96,0%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.

Grote verschillen en hun oorzaak
  • 2021 Eigen vermogen -59% tegenover 2020. Laatste jaarrekening voor de opslorping door HOME INVEST BELGIUM (uitwerking 08-09-2021).

Bestuur & eigendom

Laatste bestuur

2 bestuurders, laatste wijziging in 2020
Bestuurder, vaste vertegenwoordiger Sven Janssens
sinds 18-05-2020
ook in het bestuur van 15 andere ondernemingen
vermeld in de jaarrekening 2021, neergelegd op 05-05-2022
Bestuurder, vaste vertegenwoordiger Preben Bruggeman
sinds 18-05-2020
ook in het bestuur van 6 andere ondernemingen
vermeld in de jaarrekening 2021, neergelegd op 05-05-2022
Vaste vertegenwoordigers 2
Preben Bruggeman
Vaste vertegenwoordiger, voor PBR MANAGEMENT
benoemd bij akte van 01-10-2020
Sven Janssens
Vaste vertegenwoordiger, voor OKIMONO
benoemd bij akte van 01-10-2020

Functiehouders in de KBO →

Mandaten door de jaren

5 namen, de streepjeslijn is vandaag
OKIMONO
Bestuurder
PBR MANAGEMENT
Bestuurder
LIFEWORLD.BE
Bestuurder
BestuurVroegermandaat liep al vóór de eerste vermelding
Mandaten als lijst
  • OKIMONO
    • Bestuurder, van 18-05-2020 tot heden
  • PBR MANAGEMENT
    • Bestuurder, van 18-05-2020 tot heden
  • Ernst et Young Reviseurs d'Entreprises
    • Commissaris, van 15-02-2019 tot 01-10-2020
  • LIFEWORLD.BE
    • Bestuurder, tot 01-10-2020
  • LIVING IN FUNKY ENVIRONMENTS
    • Bestuurder, tot 01-10-2020

Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Zeggenschap

Consoliderende moeder
consolideert
Deze onderneming
CLARESTATES
Eigen vermogen € 155.314
Verlies € 226.294 in 2021

Kapitaal

Kapitaal
€ 18.600
Aandelen
100
Inbreng per aandeel
€ 186
Eigen vermogen per aandeel
€ 1.553 in 2021
Bron
akte van 18-06-2021

Eigenaars door de jaren

zoals de jaarrekeningen ze vermelden
1% tot 2019
Eigenaars als lijst

Bron: aandeelhoudersstructuur in de eigen jaarrekeningen, deelnemingenlijsten in de jaarrekeningen van de eigenaars

DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
BoekjaarDe vennootschap maakt haar jaarrekening op over deze periode van twaalf maanden.
Van 1 januari tot 31 december
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste dinsdag van mei om 14:00

Aandeelhouders

2 eigenaars

Eigenaars 2

Kapitaalverrichtingen

Aandeelhouders volgens de akten
Vermeld in de akte akte van 09-11-2021 ↗
Vermeld in de akte akte van 18-06-2021 ↗
Verloop van het kapitaal
  1. 18-06-2021 Kapitaal vermeld in de akte · € 18.600 · 100 aandelen

Netwerk & groep

Moeder

Eerdere verbindingen

SAULES INVEST
via OKIMONO, niet meer bij SAULES INVEST · Bestuurder · akte van 25-09-2023
opgericht in 2016 · negatief eigen vermogen (2025)
balanstotaal € 545 (2025)
MD2 REAL ESTATE
via OKIMONO, niet meer bij MD2 REAL ESTATE · Bestuurder · akte van 19-12-2024
opgericht in 2024 · groep PHG ASSET MANAGEMENT
balanstotaal € 4,5 mln (2025)
MD4 REAL ESTATE
via OKIMONO, niet meer bij MD4 REAL ESTATE · Bestuurder · akte van 19-12-2024
opgericht in 2024 · groep PHG ASSET MANAGEMENT
balanstotaal € 2,6 mln (2025)
MD3 REAL ESTATE
via OKIMONO, niet meer bij MD3 REAL ESTATE · Bestuurder · akte van 19-12-2024
opgericht in 2024 · groep PHG ASSET MANAGEMENT
balanstotaal € 1,6 mln (2025)

Overnames en fusies

1 verrichting
Overgenomen door:HOME INVEST BELGIUM
BE 0420.767.885met fusie door overneming gelijkgestelde verrichting · Staatsbladakte van 09-11-2021 (4 akten) · met uitwerking op 08-09-2021

Verbindingen & netwerk

16 verbonden bedrijven
Diepte
+18 bedrijven via gedeelde rechtspersoon-bestuurder +18via gedeelderechtspersoon-bes…Charlent 53 Freehold, Gedeelde rechtspersoon-bestuurder C5Charlent 53FreeholdDE HAAN VAKANTIEHUIZEN, Gedeelde rechtspersoon-bestuurder DHDE HAANVAKANTIEHUIZENCLARESTATES CLARESTATES0887.101.820
Gedeelde bestuurdersGebundelde verbindingen
Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
BELGIUM SR
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 14-03-2024
Opgericht in 2013 · 3,7 VTE (2025) · negatief eigen vermogen · groep PHG ASSET MANAGEMENT
→
SILICONE MARCHE
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 2015 · balanstotaal € 2,3 mln (2025) · negatief eigen vermogen · groep PHG ASSET MANAGEMENT
→
Immobiliére des vignes
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 2016 · balanstotaal € 1,1 mln (2025) · negatief eigen vermogen
→
CASTELL MANAGEMENT
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 2016 · 1,4 VTE (2025) · negatief eigen vermogen · groep PHG ASSET MANAGEMENT
→
Toon 12 andere bedrijven met een gedeelde bestuurder
Charlent 53 Freehold
via PBR MANAGEMENT · Bestuurder · akte van 14-07-2026
Opgericht in 2013 · balanstotaal € 341.908 (2024) · negatief eigen vermogen · groep HOME INVEST BELGIUM · jaarrekening te laat
→
IMMO BERVOETS
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 2016 · balanstotaal € 9.779 (2025) · negatief eigen vermogen
→
MACAN DEVELOPMENT
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 2013 · omzet € 4,8 mln (2025)
→
MACAN.GROUP
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 1999 · 4,2 VTE (2025) · groep PHG ASSET MANAGEMENT
→
MD1 CENTER HOUSE
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 1993 · balanstotaal € 7,2 mln (2025)
→
The Ostrov
via PBR MANAGEMENT en OKIMONO (niet meer bij The Ostrov) · Bestuurder · akte van 19-01-2022
Opgericht in 2012 · balanstotaal € 5,8 mln (2020)
→
PARMENTIER DEVELOPMENT
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Opgericht in 1978 · balanstotaal € 4,8 mln (2025)
→
BLUE QUARTER
via PBR MANAGEMENT en OKIMONO (niet meer bij BLUE QUARTER) · Bestuurder · akte van 03-11-2022
Opgericht in 2022
→
DE HAAN VAKANTIEHUIZEN
via PBR MANAGEMENT · Bestuurder · akte van 30-05-2023
Opgericht in 2018 · groep HOME INVEST BELGIUM
→
HOME INVEST NETHERLANDS
via PBR MANAGEMENT en OKIMONO (niet meer bij HOME INVEST NETHERLANDS) · Bestuurder · akte van 16-11-2021
Opgericht in 2021
→
THE DOX 1
via PBR MANAGEMENT en OKIMONO (niet meer bij THE DOX 1) · Bestuurder · akte van 19-10-2021
Opgericht in 2021
→
MACAN HOLDING
via OKIMONO · Bestuurder · akte van 25-09-2023
Niet meer actief · omzet € 367.617 (2024)
→

Tijdlijn

Tijdlijn

30 gebeurtenissen sinds 2007
2022
Jaarrekening 2021 neergelegd PDFverkort schema · 94 dagen te laat
2021
Fusie: overgenomen door HOME INVEST BELGIUMHOME INVEST BELGIUM bezit alle aandelen · Algemene vergadering van 08-09-20214 punten ▸
  • Algemene vergadering, 08-09-2021
  • Fusie, greffe du tribunal de l'Entreprise, approbation sans réserve sur projet de fusion
  • HOME INVEST BELGIUM bezit alle aandelen
  • Boekhoudkundige uitwerking, 01-07-2021, 2 keer vermeld in de akte
  • De akte bevat nog 14 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Voorstel tot fusie: over te nemen door HOME INVEST BELGIUMHOME INVEST BELGIUM bezit alle aandelen7 punten ▸
  • Boekhoudkundige uitwerking, 01-07-2021
  • HOME INVEST BELGIUM bezit alle aandelen, 2 keer vermeld in de akte
  • Onroerend goed, het Onroerend Goed, 21463_D_0283_G_054_00
  • Oprichting, 07-02-2007
  • Kapitaal, € 18.600, 100 aandelen
  • Oprichting, 04-07-1980
  • Kapitaal, € 88.949.294,75, 3.299.858 aandelen
  • De akte bevat nog 9 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Jaarrekening 2020 neergelegd PDFverkort schema · 61 dagen voor het einde van de termijn
2020
Terug winstgevend netto € 177.179 Het nettoresultaat is € 177.179, na een verliesjaar.
Zetelverplaatsing van Antwerpen naar Sint-Lambrechts-WoluweNieuwe zetel: Woluwedal 46, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe · Vorige zetel: Mechelsesteenweg 271 bus 2.1, 2018 Antwerpen · Ontslagen: LIFE NV (bestuurder) en Lifeworld.be NV (bestuurder) · Algemene vergadering van 18-05-202011 punten ▸
  • Algemene vergadering, 18-05-2020
  • Ontslag bestuurder, LIFE NV
  • Ontslag bestuurder, Lifeworld.be NV
  • Vaste vertegenwoordiger, Jaap Rosen Jacobson
  • Vaste vertegenwoordiger, Serge Hannecart
  • Benoeming bestuurder, Okimono BV
  • Benoeming bestuurder, PBR Management BV
  • Vaste vertegenwoordiger, Sven Janssens
  • Vaste vertegenwoordiger, Preben Bruggeman
  • Benoeming commissaris, Ernst & Young Bedrijfsrevisoren CVBA
  • Zetelverplaatsing, Woluwedal 46, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

Open de akte in het Staatsblad

Zetelverplaatsing van Antwerpen naar BrusselNieuwe zetel: Sint-Lambrechts-Woluwe (B-1200 Brussel), Woluwedal 46 · Vorige zetel: B-2018 Antwerpen, Mechelsesteenweg 271 bus 2.1 · Kapitaalomzetting: statutaire onbeschikbare eigen vermogens rekening · Algemene vergadering van 25-08-20207 punten ▸
  • Algemene vergadering, 25-08-2020
  • Algemene vergadering, 18-05-2020
  • Zetelverplaatsing, Sint-Lambrechts-Woluwe (B-1200 Brussel), Woluwedal 46
  • Statutaire rechtsvorm, 01-01-2020, besloten vennootschap
  • Kapitaalomzetting, statutaire onbeschikbare eigen vermogens rekening
  • 100 aandelen
  • Vrijgave reserve, afschaffing, statutaire onbeschikbare eigen vermogens rekening
  • De akte bevat nog 7 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Jaarrekening 2019 neergelegd PDFverkort schema · 110 dagen voor het einde van de termijn
2019
Jaarrekening 2018 neergelegd PDFverkort schema · 132 dagen voor het einde van de termijn
2018
Hoogste resultaat van 2007 tot 2021 netto € 526.382 ▲99,9% Het bedrijfsresultaat van € 773.051 en het nettoresultaat van € 526.382 zijn allebei een record.
Liquiditeit maal 15 liquiditeit 1,17 De liquiditeit stijgt van 0,08 naar 1,17.
Jaarrekening 2017 neergelegd PDFverkort schema · 29 dagen te laat
2017
Jaarrekening 2016 neergelegd PDFverkort schema · 5 dagen voor het einde van de termijn
2016
Terug winstgevend netto € 18.221 Het nettoresultaat is € 18.221, na een verliesjaar.
Jaarrekening 2015 neergelegd PDFverkort schema · 18 dagen voor het einde van de termijn
2015
Jaarrekening 2014 neergelegd PDFverkort schema · 32 dagen voor het einde van de termijn
2014
Eigen vermogen boven € 500.000 eigen vermogen € 519.697 ▲16,8% Na 7 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 519.697.
Jaarrekening 2013 neergelegd PDFverkort schema · 38 dagen voor het einde van de termijn
2013
Jaarrekening 2012 neergelegd PDFverkort schema · 40 dagen voor het einde van de termijn
2012
Jaarrekening 2011 neergelegd PDFverkort schema · 46 dagen voor het einde van de termijn
2011
Liquiditeit meer dan maal 53 liquiditeit 1,14 De liquiditeit stijgt van 0,02 naar 1,14. De schulden op korte termijn zakken van € 274.725 naar € 120.376.
Eigen vermogen boven € 200.000 eigen vermogen € 286.477 ▲85,8% Na 4 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 286.477.
Jaarrekening 2010 neergelegd PDFverkort schema · 37 dagen voor het einde van de termijn
2010
Eigen vermogen boven € 150.000 eigen vermogen € 154.146 ▲37,1% Na 3 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 154.146.
Jaarrekening 2009 neergelegd PDFverkort schema · 33 dagen voor het einde van de termijn
2009
Eigen vermogen boven € 100.000 eigen vermogen € 112.449 ▲41,1% Na 2 jaar winst op rij bereikt het eigen vermogen € 112.449.
Jaarrekening 2008 neergelegd PDFverkort schema · 42 dagen voor het einde van de termijn
2008
Terug winstgevend netto € 249.524 Het nettoresultaat is € 249.524, na een verliesjaar.
Jaarrekening 2007 neergelegd PDFverkort schema · 28 dagen voor het einde van de termijn
2007
Oprichting PDF12 publicaties in het Belgisch Staatsblad, de laatste op 09-11-2021

Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

De zetel verhuisde in 2020 naar Sint-Lambrechts-Woluwe en in 2020 naar Brussel.12 CLARESTATES legde 15 jaarrekeningen neer, de laatste over het boekjaar 2021.3 De onderneming ging in 2021 door fusie op in HOME INVEST BELGIUM.4

  1. 1Belgisch Staatsblad van 01-10-2020
  2. 2Belgisch Staatsblad van 01-10-2020
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2021
  4. 4Belgisch Staatsblad van 09-11-2021

Ondernemingsgegevens

Doel, boekjaar en vergaderingen volgens de statuten

Naam, zetel, doel en duur

DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Het verstrekken van diverse bedrijfsadviezen in binnen- en buitenland voor klein- en groothandel en verhuur; Het kopen, verkopen, huren, verhuren van gebouwen en dit alles voor…
9 activiteiten
  1. Het verstrekken van diverse bedrijfsadviezen in binnen- en buitenland voor klein- en groothandel en verhuur;
  2. Het kopen, verkopen, huren, verhuren van gebouwen en dit alles voor eigen rekening;
  3. Systeem integratie van nieuwe technologieën in de supply chain;
  4. Zowel In België als in het buitenland, onder eender welke vorm, participaties te verwerven, aan te houden en te beheren in vennootschappen en ondernemingen, dit alles voor eigen rekening;
  5. Het deelnemen in of de directie voeren over andere vennootschappen en ondernemingen, het management en he bestuur van om het even welke ondernemingen en vennootschappen, het optreden als vereffenaar;
  6. Het verlenen van technische, financiële of commerciële bijstaand aan alle Belgische en buitenlandse ondernemingen;
  7. Haar patrimonium, bestaande uit onroerende en roerende goederen en rechten, te behouden, in de ruimste zin van het woord te beheren en oordeelkundig uit te breiden;
  8. De aankoop, verhuur, onderhoud en verkoop van alla roerende goederen - desgevallend ten behoeve van eigen handelsverrichtingen of voor handelsverrichtingen van derden zoals alle soorten materieel, gereedschappen, machines, installaties en computers, soft- en hardware;
  9. Het aanvragen, verwerven, verhandelen en exploiteren van licenties, octrooien, merken en dergelijke.
akte van 18-06-2021
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 01-10-2020
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Brussel Hoofdstedelijk Gewest
akte van 01-10-2020

Algemene vergadering en boekjaar

BoekjaarDe vennootschap maakt haar jaarrekening op over deze periode van twaalf maanden.
Van 1 januari tot 31 december
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Laatste dinsdag van mei om 14:00

akte van 01-10-2020

Inactief

Opgeslorpt door HOME INVEST BELGIUM in september 2021

CLARESTATES staat niet meer in de KBO. HOME INVEST BELGIUM nam haar over bij een fusie door overneming, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad van 9 november 2021.

Status
Inactief
Reden
Fusie door overneming"met fusie door overneming gelijkgestelde verrichting", Belgisch Staatsblad 9 november 2021 · akte
Opgeslorpt door
HOME INVEST BELGIUM · 0420.767.885
Laatste jaarrekening
boekjaar tot 30 juni 2021
Laatste zetel
Woluwedal 46, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwezoals gepubliceerd op 9 november 2021
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Eerste jaarrekening
boekjaar 2007
Officiële fiche in de KBO