CHRIELS
Open faillissementFinancieel · boekjaar 2021, microschema
Jaarrekening 2021 neergelegd op 31-01-2022 PDF alle 18 neerleggingen
Omzet
≈ € 170.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 76.000 en € 400.000
Totaal activa
€ 224.464▼ 5,0%
2020 · € 236.353
Nettoresultaat
€ 18.636▼ 64,9%
2020 · € 53.049
Werkkapitaal
-€ 5.266▲ 79,4%
2020 · -€ 25.560
Meerjarenoverzicht
2019 tot 2021, 3 boekjarenBedrijfsresultaat
€ 18.725
▼ 67,0%
2021
20192021
Nettoresultaat
€ 18.636
▼ 64,9%
2021
20192021
Eigen vermogen
€ 1.928
2021
20192021
Totaal activa
€ 224.464
▼ 5,0%
2021
20192021
Schulden
€ 222.536
▼ 12,1%
2021
20192021
Werkkapitaal
-€ 5.266
▲ 79,4%
2021
20192021
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig
ongunstig
Post201920202021
Bedrijfsresultaat-€ 18.828-€ 56.673€ 18.725▼ 67,0%
Nettoresultaat-€ 20.018-€ 53.049€ 18.636▼ 64,9%
Eigen vermogen-€ 69.758--€ 16.709▲ 76,0%€ 1.928
Totaal activa€ 161.880-€ 236.353▲ 46,0%€ 224.464▼ 5,0%
Schulden€ 231.637-€ 253.062▲ 9,2%€ 222.536▼ 12,1%
Werkkapitaal-€ 83.470--€ 25.560▲ 69,4%-€ 5.266▲ 79,4%
Het bedrijfsresultaat van 2021 is 67% lager dan in 2020.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2021 in kleur, 2020 als grijze balk eronder
Activa € 224.464
Vaste activa
€ 7.193 ▼ 18,7%
Vlottende activa
€ 217.271 ▼ 4,5%
Passiva € 224.464
Eigen vermogen
€ 1.928
Schulden
€ 222.536
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 99,1%.
Kerncijfers en ratio's
EBITDA
€ 20.383▼
2020 · € 61.533
Cashflow
€ 20.294▼
2020 · € 57.910
Liquiditeit
0,98▲
2020 · 0,90
Snelle liquiditeit
0,81▲
2020 · 0,75
ROE
966,8%
ROA
8,3%▼
2020 · 22,4%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 222.536▼
2020 · € 253.062
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Jaarrekening
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 6.131 | € 4.861 | € 1.658 | ▼ 65,9% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | -€ 11.986 | € 68.013 | € 21.758 | ▼ 68,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 18.828 | € 56.673 | € 18.725 | ▼ 67,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 515 | - | - | - |
| Recurrente financiële kosten65 | € 442 | € 84 | € 89 | ▲ 5,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 18.756 | € 56.589 | € 18.636 | ▼ 67,1% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 1.262 | € 3.539 | - | - |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 20.018 | € 53.049 | € 18.636 | ▼ 64,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 20.018 | € 53.049 | € 18.636 | ▼ 64,9% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 161.880 | € 236.353 | € 224.464 | ▼ 5,0% |
| Vaste activa21/28 | € 13.712 | € 8.852 | € 7.193 | ▼ 18,7% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 13.712 | € 8.852 | € 7.193 | ▼ 18,7% |
| Vlottende activa29/58 | € 148.167 | € 227.501 | € 217.271 | ▼ 4,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 93.590 | € 37.590 | € 37.590 | = |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 54.210 | € 187.334 | € 174.279 | ▼ 7,0% |
| Liquide middelen54/58 | € 367 | € 2.577 | € 2.936 | ▲ 13,9% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 161.880 | € 236.353 | € 224.464 | ▼ 5,0% |
| Eigen vermogen10/15 | -€ 69.758 | -€ 16.709 | € 1.928 | - |
| Inbreng10/11 | € 20.000 | € 20.000 | - | - |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 89.758 | -€ 36.709 | -€ 18.072 | ▲ 50,8% |
| Schulden17/49 | € 231.637 | € 253.062 | € 222.536 | ▼ 12,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 231.637 | € 253.062 | € 222.536 | ▼ 12,1% |
| Handelsschulden44 | € 88.000 | € 32.143 | € 35.808 | ▲ 11,4% |
| Post | 2019 | 2020 | 2021 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 20.018 | € 53.049 | € 18.636 | ▼ 64,9% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 6.131 | € 4.861 | € 1.658 | ▼ 65,9% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 13.887 | € 57.910 | € 20.294 | ▼ 65,0% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | € 0 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 2.210 | € 358 | ▼ 83,8% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 18 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 30-06-2021 | microschema | 31-01-2022 | 2022-03500089 | |
| 30-06-2020 | microschema | 27-01-2021 | 2021-03900406 | |
| 30-06-2019 | microschema | 27-01-2021 | 2021-03900500 | |
| 30-06-2018 | microschema | 08-12-2020 | 2020-75500174 | |
| 30-06-2017 | microschema | 22-03-2018 | 2018-07600434 | |
| 30-06-2016 | verkort schema | 29-08-2017 | 2017-58800266 | |
| 30-06-2015 | verkort schema | 29-08-2017 | 2017-58800329 | |
| 30-06-2014 | verkort schema | 30-04-2015 | 2015-11300378 | |
| 30-06-2013 | verkort schema | 09-04-2014 | 2014-09000437 | |
| 30-06-2012 | verkort schema | 09-04-2014 | 2014-09000432 |