Ga naar inhoud

CARAX Consulting

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefColijnstraat(KRU) 4, 9770 Kruisem, BelgiëKBO/BCE: BE 0784.841.945
Samenvatting

CARAX Consulting is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 197.049 en een nettoresultaat van € 40.481. De solvabiliteit is beter dan 44% van 37.586 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 385.418balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 197.049
Winst
€ 40.481
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 79 dagen te laat0 van 1 akte gelezen
Waarom 56verhoogt risicoBegrensd op 59: een bevestigde neerleggingsbevindingCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 03-10-2025)1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 64 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 2,43, liquide middelen € 78.296Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 57% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Een bevestigde neerleggingsbevinding begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2023
Sterk
Solvabiliteit 76-21
eigen vermogen 51,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 70-9
kortlopende schulden 18,4% · geldmiddelen 20,3%
Rentabiliteit 82-18
rendement op activa 10,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.379 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 11.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: een verwachte neerlegging ontbreekt buiten de verwerkingsmarge van Checked
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,43 tegenover 3,45 in 2023, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 18,4% en geldmiddelen: 20,3% van het balanstotaal), en 48,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 47% op solvabiliteit, 62% op liquiditeit, 49% op rentabiliteit en 70% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 03-10-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatste jaarrekening 64 dagen te laat; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,43, liquide middelen € 78.296
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 79 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 2 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn18-10-2026 vandaag
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 was neer te leggen tegen 31-07-2025 en werd neergelegd op 03-10-2025, 64 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
64 dagen te laat
2023
6 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 29 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  2. Oprichting · OprichterStatutaire naam · Statutaire zetel
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Let op: Resultaat daalde in 2024van € 153.568 naar € 40.481 ▼ 73,6% Bekijk
  • Let op: Jaarrekening niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 79 dagen te laat Bekijk
  • Balanstotaal 20242 boekjaren neergelegd € 385.418 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 385.418
Winst
€ 40.481
Solvabiliteit
51,1%
Balanstotaal▲ 76,1%
Nettoresultaat
20232024
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
14-04-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.