B & E BUILD
ActiefSamenvatting
De berekende faillissementskans van B & E BUILD over 12 maanden bedraagt 8,8% (verhoogd). De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.352) en een nettoresultaat van -€ 9.352. De solvabiliteit is beter dan 6% van 35.978 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.
Overzicht
- Personeel
- 1,2 VTE
- Eigen vermogen
- -€ 4.352
- Verlies
- -€ 9.352
Waarom 30verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd 20-07-2025)Opgericht in 2023verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 17.240Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 9 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Hoe berekend
De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 3% op solvabiliteit, 4% op liquiditeit en 4% op rentabiliteit.
De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
Signalen
Deze onderneming legde de jaarrekening over 2024 11 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (1)
- Ontslag: Dhurata KARABOLLI (bestuurder)Benoeming: Pamela METUSHAJ (bestuurder) ·…
- Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
Financieel · boekjaar 2024, microschema
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Lotgenoten
Historische waarnemingVan de 7.639 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 8,8% binnen 24 maanden failliet en bestaat 84,8% nog.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- negatief eigen vermogen
- verlies van 10% van de balans of meer
Van nog 0,8% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.
Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 8,8% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.
Hoe betrouwbaar is deze regel?
Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 1,0% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.
Een waarneming over 7.639 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.
| Post | 2024 |
|---|---|
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | € 72.423 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 3.751 |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 3.308 |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 69.319 |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 10.163 |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 994 |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 994 |
| Financiële kosten65/66B | € 182 |
| Recurrente financiële kosten65 | € 182 |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 9.352 |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 9.352 |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 9.352 |
| Post | 2024 | |
|---|---|---|
| Activa | ||
| Totaal activa20/58 | € 17.240 | |
| Vaste activa21/28 | € 10.147 | |
| Materiële vaste activa22/27 | € 10.147 | |
| Installaties, machines en uitrusting23 | € 1.286 | |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 8.860 | |
| Vlottende activa29/58 | € 7.093 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 5.975 | |
| Handelsvorderingen40 | € 5.043 | |
| Overige vorderingen41 | € 932 | |
| Liquide middelen54/58 | € 508 | |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 611 | |
| Passiva | ||
| Totaal passiva10/49 | € 17.240 | |
| Eigen vermogen10/15 | -€ 4.352 | |
| Inbreng10/11 | € 5.000 | |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 9.352 | |
| Schulden17/49 | € 21.592 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 21.592 | |
| Financiële schulden43 | € 10.000 | |
| Overige leningen439 | € 10.000 | |
| Handelsschulden44 | € 2.755 | |
| Leveranciers440/4 | € 2.755 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 5.847 | |
| Belastingen450/3 | € 421 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 5.426 | |
| Overige schulden47/48 | € 2.990 | |
| Post | 2024 |
|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 9.352 |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 3.751 |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 5.600 |
Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie |
|---|---|---|---|
| 31-12-2024 | microschema | 20-07-2025 | 2025-00289713 |
Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector en regio
Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.
Bestuurders
Niet elke akte is gelezen: een ontslag kan nog ontbreken
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Pamela METUSHAJ |
|
| Dhurata KARABOLLI |
|
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.
Groep en netwerk
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van deze onderneming. Andere ondernemingen die zij besturen, verschijnen hier als knooppunten.
Geschiedenis
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
05-11
Staatsblad-akte
Ontslag: Dhurata KARABOLLI (bestuurder)Benoeming: Pamela METUSHAJ (bestuurder) · Kwijting bestuurder · Zetelverplaatsing5 vaststellingen ▸
- Algemene vergadering, 03-10-2025
- Ontslag bestuurder, Dhurata KARABOLLI
- Kwijting bestuurder, Dhurata KARABOLLI
- Benoeming bestuurder, Pamela METUSHAJ (bestuurder)
- Zetelverplaatsing, Selderstraat 45, 2060 Antwerpen
Over de niet-gelezen akten
Van de 2 Staatsblad-akten die wij van deze onderneming kennen, is er 1 gelezen. De andere is nog niet gelezen: wat daarin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
KBO-gegevens
Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.
Stand van het register op 13 oktober 2026 · Peppol Directory
Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.
Controleer de inhoudingsplicht Betaalt u deze onderneming voor bouw- of schoonmaakwerk, ga dan voor elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden, met ondernemingsnummer 0804.136.235
Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.
Vestigingen & vastgoed
1 vestigingseenheid
1 perceel
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 11805E0460/00W008 | Vlaanderen | 97 m² | 1 · 60 m² | 14,6 m · 4 |